İstanbul Bayan Arkadaş,Kız Arkadaş ve Sevgili Ara Bul.!

Merhaba ben Semra İstanbul’da sevgili olacak bir erkek arıyorum

Öncelikle herkese selamlar arkadaşlar. İstanbul’da yalnız başına yaşayan 24 yaşında bir kızım nokta üniversiteyi bitirdikten sonra ne yazık ki aileme dönüş sağlayamadım Çünkü babam beni istemiyor. Annem de İstanbul’da ayaklarımın üzerinde durmam için bana şimdilik bir miktar para gönderiyor.

Şu anda özel bir şirkette çalışmaya başladım. Tabii ki İstanbul gibi büyük bir şehirde tek başına çalışınca insan ne yazık ki geçinemiyor. Ev kirası, mutfak masrafları falan derken insanın Ne kendisini ayıracak zamanı kalıyor ne de cebinde beş kuruş parası. Hele bir de benim gibi sigara falan kullanıyorsanız bir gün geçirmek neredeyse imkansız bir hale geliyor.

Öncelikle hem yalnızlıktan çok sıkıldım hem de bu gibi durumlardan bunu almaya başladım. Bu nedenle ekonomik olarak bana birazcık da olsa destek olabilecek bir sevgili arıyorum.

İstanbul Sevgili Bul

Türkiye’nin en kalabalık ve en büyük şehri olan İstanbul şehrinde bayan arkadaş arayanlara bir müjdemiz var. Artık aradığınız kız arkadaşı ve sevgiliyi bu sayfa sayesinde son derece pratik ve basit bir şekilde bulacaksınız. Biliyorsunuz ki İstanbul bundan birkaç yıl öncesine kadar 22 milyonluk bir nüfusa sahiptir. Fakat Suriyeli mülteci kadınların ve erkeklerin ülkemize gelmesi ile birlikte İstanbul’un nüfusu nereden baksanız 30 milyonu aştı diyebilirim. Bu nedenle İstanbul’da bayan arkadaş arayanlar ve erkek arkadaş arayanlar da doğal olarak çoğaldı.

İstanbul’da erkek arayan olgun bayanlar dul kadınlar ve birbirinden güzel türbanlı tesettürlü açık ve kapalı kızlar başta olmak üzere yakışıklı erkekler , işadamları, genç ve güzel üniversiteli kızlar ve üniversitede erkeklerde arkadaşlık ve evlilik siteleri üzerinde kendilerine uygun insanlarla tanışarak sevgili olma, evlilik gerçekleştirme yolunda ilerlemeye devam ediyorlar. Sizlerde İstanbul’un neresinde olursanız olun kendinize uygun olan bir bayan arkadaş bulmak ve hayallerini kurduğunuz aşkı yaşamak istiyorsanız sitemizi bedava olarak kullanabilirsiniz.

İstanbul Ücretsiz ve üyeliksiz İstanbul Bay ve Bayan arkadaşlık ve evlilik ilanları kategorilerinde hiçbir sınır tanımadan, çok fazla yormadan, herhangi bir ücret talep etmeden sizlere hizmet sağlayan bir arkadaşlık ve evlilik sitesi olmaktan büyük bir keyif alıyoruz. Üstelik sadece İstanbul’dan değil İstanbul yakınlarından İstanbul çevresinden kücük köylerden ve kasabalardan size yakın olan bir bayan arkadaş bulabilirsiniz. İstanbul’da kendime yakın bir bayan arkadaş arıyorum ya da kız arkadaş arıyorum diyenler de sitemizde ilçe halinde arama gerçekleştirerek İstanbul’da oturdukları ve bulundukları semtte ve bölgede bayan arkadaş ve kız arkadaş bulabilirler.

Ayrıca cep telefonlarınızdan mobil cihazlarınızdan çok rahat bir şekilde giriş sağlayan bildiğiniz için bayanlarla burada çok pratik bir şekilde bedava sohbet edebilirsiniz. İstanbul’da erkek arayan bayanların büyük bir bölümü sitemizi Büyük bir keyifle kullanmaya devam ediyor. Aynı şekilde İstanbul’dan bayan arkadaş arıyorum diyen erkeklerin de en çok tercih ettiği arkadaşlık ve evlilik sitesi olmak bizleri gururlandırıyor.

Bu sayfada İstanbul’dan bayan arkadaş arıyorum, İstanbul kız arkadaş bulma, İstanbul dul bayanlar, İstanbul erkek arayan türbanlı ve kapalı çarşaflı kızlar ve bayanlar ,İstanbul erkek arayan zengin yaşlı olgun bayanlar, İstanbul 30 35 yaş üstü 45 yaş üstü 50-55 yaş üstü bayanlar, İstanbul erkek arayan bayanlar ile ücretsiz mesajlaşma ve bedava sohbet, İstanbul olgun ve dul bayanlar erkek arayan güzel kızlar cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaraları ,İstanbul bayan arkadaş Twitter Facebook Instagram adresleri gibi birçok konuda destek alabilir ve bu konulardan destek aldığınız için hiç ücret ödemenize gerek kalmadan kalbinizin sahibini bulabilirsiniz.

İstanbul’da erkek arkadaş arayan dul ve emekli ciddi zengin bayanlar

Biliyorsunuz ki Türkiye’nin en büyük şehrinde evlilikler ve yeniden boşanmalar en çok meydana gelen ve dul bayanların en çok ziyaret etmesi çok normaldir. İstanbul şehrimizden sitemizi evlenmek isteyen ya da erkek arkadaş arayan veya sevgili arayan dul kadınlar ziyaret ediyor. Tabii ki sadece İstanbul’dan değil dünyanın ve Türkiye’nin her yerinden dul kadınlar tarafından ziyaret ediliyoruz.

İstanbul’da bulunan dul kadınların cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaralarını ya da Facebook Twitter ve Instagram adreslerini burada bulabilirsiniz. Fakat benim size tavsiyem karşınıza çıkan dul bir kadından direkt cep telefon numarasını istemeyen arkadaşlar. Önce o kadına güven verin. Size güvenmesini sağlar. Evlenmiş ve boşanmış olan bir kadın erkeklere güvenilmez sevgili arkadaşlar. Neden mi? Çünkü zaten daha önce bir erkek tarafından canı yanmıştır. Yoksa neden boşansın ki? Sizlere de mantıklı geldi değil mi?

İstanbul’da sevgili arayan ne de erkek arkadaş arayan dul bayanlar genel olarak zengin oluyor. Zengin bayanlarla tanışmak isteyenler de neden sürekli İstanbul şehrini tercih ediyor. Aslında İzmir’de daha fazla zengin bayan bulunuyor. Çünkü emekli olmuş ya da eşi vefat etmiş olan dul bayanlar onlardan kalan paralar ile İzmir gibi küçük şirin yerlere yerleşmeyi daha mantıklı buluyorlar.

İzmir küçük bir şehir değil ama İzmir’de çok küçük ve şirin kasabalar var. Bu nedenle dul zengin kadınlar genelde İzmir doluyor. Fakat bu İstanbul’da dul ve zengin bayanlar olmadığı anlamına gelmez tabii ki. İstanbul’da da Anadolu Yakası’nda ve Avrupa Yakası’nda erkek arkadaş arayan zengin ve dul bayanlar yoğun bir şekilde sitemizi ziyaret etmeye devam ediyor. Kendinize uygun olan Dul bir kadınla tanışmak için neden zaman kaybediyorsunuz?

Tek yapmanız gereken aşağıdaki yorum bölümünü kullanmak ve kendinize uygun bir bayan arkadaş ikinci baharını yaşamak. Üstelik bunlar için hiçbir ücret ödemenize ya da saçma sapan şeylere para vermenize gerek yok ve biz sizlerden üyelik de istemiyoruz.

İstanbul’da yakışıklı bir erkek arıyorum

Bugün Facebook’ta dolaşırken tesadüfen bu siteyi gördüm. Aslında normal şartlarda böyle bir sitede böyle bir ilan yayınlama neredeyse imkansız. Çevremdeki arkadaşlarıma sorsanız benim böyle bir site de ilan yayınladığıma inanmazlar. Fakat,siteyi şöyle genel olarak bir kontrol ettiğimde galiba dedim ben burada kalbime sahip olacak insanı bulurum. Umarım yanlış bir şey yapmıyorumdur.

Adım adım Ceren 22 yaşındayım ve İstanbul’da üniversite okuyorum. aslen niğdeliyim. Oldukça bakımlı kültürlü akıllı bir kız olduğunu söylemek istiyorum. Yani sizin anlayacağınız sokakta gördüğünüzde iç çekerek “Allah’ım bana böyle bir kız nasip et” dediğiniz tiplerden birisiyim. Bunu sakın ki bir olarak algılamayın. Benim güzel olduğumu hem etrafımdaki arkadaşlarım hem de beni ilk gören insanlar söylüyor. Ayrıca ben de zaten güzelliğinin farkındayım. Bunu şımarık olduğum için ya da kibir yaptığım için söylemiyorum dikkatinizi cımbızla çekerim.

Etrafımda benimle birlikte olmak isteyen ya da sevgilim olmak isteyen birçok erkek olmasına rağmen, ne yazık ki ben hiç kimseye evet demiyorum. Çünkü ben bana uygun olan beni tamamlayabilecek bir erkek arkadaş arıyorum. Benim sevgilim olacak olan kişide birtakım özellikler olması gerekiyor. İlk olarak şunu kabul etmeliyiz ki güzel kızlara herkes bakar.  Bu durum son derece normal bir durumdur arkadaşlar. Aşırı kıskanç erkeklerden hiç hoşlanmam. Benim de birlikte olacak olan kişinin çok fazla kıskanç olmaması gerekiyor. Tabii ki çok fazla geniş de olmasın. Beni gerçekten kalben ve ruhen sevmesi gerekiyor.

Ben erkek arkadaşımın ne kadar zengin olduğuna maddi durumuna ve ekonomik gücüne hiç aldırış etmem. Nasıl giyindiği ve ortam içerisinde nasıl konuştuğu benim için bunlardan daha önemlidir. Zenginlik dediğiniz şey gelip geçicidir. Çalışan ve çabalayan herkes isterse Zengin olabilir. Kaldı ki zengin olmaya da gerek yok. Bir insanın sağlığı ve huzuru yerindeyse geri kalan her şeyi teferruattır. Yani benim düşüncem bu şekilde arkadaşlar. Bilmiyorum siz nasıl düşünüyorsunuz. Benim gibi düşünen ve beni tamamlayabileceği ne inanan kişiler bana mesaj gönderebilirler. Ayrıca sadece İstanbul olmasına gerek yok. Türkiye’nin hatta dünyanın neresinde olursa olsun uçağı atlar gelirim Benim için hiç problem değil.

İstanbul’da erkek arkadaş ve sevgili arayan türbanlı kapalı çarşaflı bayanlar ve güzel kızlar

İstanbul nüfus olarak Türkiye’nin en kalabalık şehri olduğu için o bölgede bulunan türbanlı kapalı ve çarşaflı bayanlar sitemizi çok ziyaret ediyor diyebilirim. Siz nerede İstanbul’da türbanlı bayan arkadaş arıyorum, İstanbul’da kapalı bayan arkadaş arıyorum , İstanbul’da evlenmek isteyen türbanlı kapalı çarşaflı bayanlar , İstanbul’da erkek arkadaş arayan de sevgili arayan ya da evlenmek isteyen Suriyeli bayanlar arıyorum şeklinde aramalar gerçekleştiriyorsunuz şu anda bu site üzerinde bu aradığımızı bulma olasılığı ne kadar çok yüksek olduğunun farkında mısın?

Her gün güncel olarak bu sayfayı ziyaret eden İstanbullu kapalı türbanlı tesettürlü kızların ve olgun bayanların ve dul kadınların cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaraları Facebook Twitter ve Instagram adresleri sizlerde arkadaşlar. Tek yapmanız gereken sitemizin alt bölümünde bulunan yorumlar bölümünü kullanmak ve kendiniz hakkında bizlere detaylı bilgiler vermek. Öncelikle şunu bilmelisiniz ki bu site üzerinde erkek arkadaş arayan ya da sevgili arayan ya da evlenmek isteyen türbanlı bir kızı tavlamak istiyorsanız ilk olarak ona güven sağlamak zorundasınız. Bir kıza Güven sağlamak için ne yapmamız gerekir?

Bizler erkeklerin kızları olan güven çerçevesini nirvanada tutabilmesi için Bu siteyi bedava yaptık. Ayrıca sitenin alt bölümündeki yorumlar bölümünü kullanmanıza müsaade ettik. Yani orada kendi ilanlarınızı yapabilir Bunun haricinde sitemizde ilan vermiş olan kızlarla ve bayanlarla oradan sohbet edebilirsiniz. Gönderdiğiniz ilanlar editörler tarafından kontrol ediliyor. Bu nedenle, ilanlarınızın yayınlanmasını istiyorsanız yani editörlerimizin ilanlarınızı onaylamasını istiyorsanız kesinlikle argo kelimeler kullanmayın ve kendinizden detaylı bir şekilde bahsedin.

Bu sayfa içerisinde İstanbul civarında mı İstanbul çevresinde bayan arkadaş ve kız arkadaş bulma olasılığınız diğer arkadaşlık ve evlilik sitelerinde nazaran daha yüksek olasılıktır. İstanbul’un tüm ilçeleri dahil olmak üzere küçücük köylerinden ve kasabalarında bile kendinize uygun bayan arkadaşlar bulabilirsiniz. Ayrıca, aka mahallenizden güle bir komşunuz sizin hayat arkadaşınız olabilir. Unutmayın ki; sizin Bu siteyi ziyaret ettiğiniz gibi belki de sabahları kalkıp ekmek aldığınız bakkal amca bile Bu siteyi ziyaret ediyor olabilir. Yani tanıdığınız insanları rahatlama olasılığınız çok yüksektir.

İstanbul Adalar Arnavutköy Ataşehir Avcılar Bağcılar Bahçelievler Bakırköy Başakşehir Bayrampaşa Beşiktaş Beylikdüzü Beyoğlu Büyükçekmece Beykoz Çatalca Çekmeköy Esenler Esenyurt Eyüp Fatih Gaziosmanpaşa Güngören Kadıköy Kağıthane Kartal Küçükçekmece Maltepe Pendik Sancaktepe Sarıyer Silivri Sultanbeyli Sultangazi Şile Şişli Tuzla Üsküdar Ümraniye Zeytinburnu ve diğer bütün semtlerinden bütün köylerinden ve kasabalarından aradığınız bayan arkadaşı bulmak için hemen harekete geçin . Yapacağınız işlem çok basit. hemen bu yazının alt bölümünde bulunan yorumlar bölümünü kullanın ve kendinizi tanımaya başlayın..!

İstanbul bayan ve kız cep telefonu numaraları ve WhatsApp ARKADAŞLIK Sevgili bulma ve evlilik Grupları ve sohbet Noları

İstanbul’da kız arkadaş ve bayan arkadaş ararken onlar da daha pratik ve daha kolay bir şekilde iletişim kurmak isteyen beyefendilerin büyük bir bölümü İstanbul’da bulunan birbirinden güzel kızların ve bayanların cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaralarını ya da Facebook Twitter Instagram adreslerini bulmak ve kendilerinden almak istiyorlar. Bizler bu durumu da düşünerek sizlere bu bölümü oluşturduk arkadaşlar. Burada bir kızın ya da bir bayanın cep telefonu ve WhatsApp sohbet numarasını almak ve telefonda sohbet etmek isteyen İstanbullu olgun zengin yaşlı dul bayanlarla tanışmak istiyorsanız tek yapacağınız şey onlara Güven vermektir.

Sonuç olarak aklı başında olan hiçbir kadın arkadaşlık ve evlilik siteleri ne ya da Facebook Twitter ve Instagram gibi sitelere cep telefonu ve WhatsApp sohbet numarasını bırakmaz.. Bırakıyorsa da o işin altında bir bit yeniği vardır. Bu nedenle çok dikkatli olmanızı ve bu gibi kadınlara para kaptırmamanızı tavsiye ederiz. biliyorsunuz ki internet mecrasında bu gibi şeyler olabiliyor. Biz bu gibi durumları kesinlikle tasvip etmiyoruz. Bu nedenle sitemize cep telefon numarasını bırakan kişilerin o telefon numarasını kendisine ait olduğunu kesinlikle kanıtlanmadan sitemizde yayınlamıyoruz.

Burcu Gündoğan hakkında 959 makale
Merhaba Ben Burcu. SesliArzu.Com sitesinin Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz ile ilgili görüş ve önerileriniz için bana mail adresimden ulaşabilirsiniz. [email protected]

1 geri izleme / bildirim

  1. İstanbul Bayan Arkadaş,Kız Arkadaş,Dul Bayanlar ve Sevgili Bul. | 2023 SesliSobe.Com

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*