İzmir Dul Bayanlar

Mardin Erkek Arayan Güzel, Köylü, Olgun, BEdava Kızlarla ve KAdınlarla Tanışma
Mardin Erkek Arayan Güzel, Köylü, Olgun, BEdava Kızlarla ve KAdınlarla Tanışma

Eğer sizde İzmir’de yaşıyorsanız ya da İzmirli bir sevgili, dul bayan arkadaş arıyorsanız kesinlikle doğru yerdesiniz. Çoğu erkek İzmirli kızlara karşı, İzmirli kadınlara karşı inanılmaz derecede bir ilgi duyar. Çünkü biliyorsunuz ki herkesin dilinden düşmeyen İzmir ilimizden hiçbir şekilde çirkin kadın, çirkin bayan çıkma olasılığı yok. Her biri birbirinden güzel bu bayanlarla arkadaş olmak isteyen, sevgili olmak isteyen, evlenmek isteyen bir çok insan vardır. Zaten güzel bir kadınla evlenirseniz çocuklarınız da güzel olur.

Bundan dolayı da İzmirli bayan arkadaş seçimi gerçekten çok mantıklı ve güzel olacaktır. İzmirli bayanlarla sevgili olmak tabii ki de hiç kolay değildir. İzmirli kadınları ikna etmek, etkilemek gerçekten büyük bir emek, çaba istiyor. İzmirli kızların nazından geçilmiyor diyebilirim. Çok nazlı oluyorlar. Bu nedenle de onları çekmek, onları ikna etmekte bir o kadar zor olabiliyor. Ancak hiç merak etmeyin bu sayfada sevgili arayan, erkek arkadaş arayan bir çok güzel İzmirli kızı bulabilirsiniz.

♥️ CEREN NUR

Merhaba. Dul bir kadınım. 27 yaşındayım. Aslında evlenmiş boşanmış bir kadın olarak gerçekten çok genç yaşta olduğumu düşünüyorum. Ben gerçekten bir gençlik hatası ile evlendim. Lisedeyken sevgilim olan kişiyle evlenmeye karar verdik. Sırf onun için hayatımı çok farklı yönde ilerlettim. Normalde ben üniversiteye gitmeyi falan düşünüyordum. Ancak evlilik kararı alınca ya üniversite ya evlilik diye bir seçim yapmam gerekti.

Sonucunda ise evlenmeyi tercih ettim. Tabii ki de genç yaşta bu karar vermiş olmanın pişmanlığını yaşıyorum. Yaş ilerledikçe gerçekten iyi anlaşamadığımızı fark etmeye başladık. Sürekli olarak evde huzursuzluk, kavgalar çıkıyordu. Bunun sonucunda da sonunda ailemin evine geri döndüm. Şu anda yalnızca birlikte yaşayabileceğin bir sevgili, bir erkek arkadaş arıyorum. Kesinlikle evliliğe şu an için hazır değilim. Öncelikle birbirimizi çok daha iyi bir şekilde tanıdıktan sonra olabilir.

İzmir Türbanlı, Kapalı ve Olgun Dul Kadınlar Arkadaşlık ve evlilik Sitesi

İzmir dullar Sitesi, İzmir dul, olgun, güzel, Genç evlenmiş boşanmış kadınlarla tanışma, zengin, yaşlı, dul bayanlarla sohbet ve mesajlaşma siteleri başta olmak üzere bir çok arama yapabiliyorsunuz. Bu aramaların yanı sıra aynı zamanda İzmir erkek arkadaş arayan dul bayanlar, İzmir sevgili arayan dul bayanlar, evlenmek isteyen evlenmiş boşanmış kadınlar, İslami evlilik gerçekleştirmek isteyen dul, tesettürlü bayanlar başta olmak üzere diğer kategorilerimizde de arama yapabiliyorsunuz.

Biliyorsunuz ki evlenmiş boşanmış bayanlar erkekler konusunda, aile yaşantısı konusunda çok daha tecrübeye sahip oluyorlar. Sonuçta daha önce hiç evlenmemiş bir kadınla, evlenmiş boşanmış bir bayanı karşılaştırdığınız zaman aradaki farklar çok açık ve nettir. Eğer gerçekten tecrübeli bir bayanın sizin için daha uygun olduğunu düşünüyorsanız, sizi daha iyi bir şekilde tamamlaya canı düşünüyorsanız doğru yerdesiniz. İzmir’de dul erkek arayan dul bayanlar da bu sitede bulunuyor.

İzmir Dul Kadınların Cep Tel ve Whatsapp No

İzmirli evlenmiş boşanmış bayanların cep telefon ya da WhatsApp numaralarını da bu site sayesinde alabiliyorsunuz. Ancak bu tabii ki de hiç kolay değil. Özellikle de daha önce başımdan bir evlilik geçmiş olan kadınları ikna etmesi gerçekten çok zor. Çünkü bu bayanların güvenleri erkeklere karşı inanılmaz derecede kırılmış oluyor. Bir insanım zaten boşanma sebepleri bellidir. Genel olarak baktığımız zaman aldatılma, yalan gibi konular karşımıza çıkıyor.

Böyle bir facia yaşamış bir kadını da ikna etmek, etkilemek, güvenini kazanmak tabii ki de hiç kolay olmuyor. Tabii ki bayan arkadaşlarımız da cep telefonu ya da WhatsApp numaralarını verme konusunda çekingen yaklaşa biliyorlar. Bunun için yapılması gereken şey yorumlar üzerinde bayan arkadaşlarımızın sizlere güvenmesini sağlamak olacaktır. Bunuda ancak güzel bir şekilde kendileriyle muhabbet ederseniz, sohbet ederseniz yapabilirsiniz.

İzmir Emekli ciddi  Zengin ve Yaşlı Dul Bayanlarla Tanışma Evlilik ve Arkadaşlık

İzmirde zengin ve evlenmiş boşanmış bayan arkadaş arıyorsanız sitemiz gerçekten çok doğru bir yer olacaktır. Sitemizde arama yapan bir çok zengin ve yaşlı bayan arkadaşımız vardı… Tabii ki bekar bayanlarımızın sayısı zengin ve yaşlı kadınlara nazaran daha fazla. Bunu hiçbir şekilde inkar edemeyiz. Ancak yine de erkek arayan ya da evlenmek isteyen zengin ve yaşlı bayanlarla sitemiz üzerinde tanışma şansınız da bulunuyor.

Kadınlara nasıl davranmanız gerektiğini, onlarla nasıl konuşmanız gerektiğini biliyorsanız o zaman hiç düşünmenize bile gerek yok. Çok rahat ve hızlı bir şekilde kendinize uygun birini bulabilirsiniz. Eğer bir kadına nasıl hitap edeceğinizi bilmiyorsanız, karşınızdaki bayanların nasıl etkileyeceğinizi bilmiyorsanız o zaman şansınız tabii ki de daha az olacaktır. Bu sadece bizim sitemiz için geçerli değil sosyal hayatınızda bile bayanlara karşı olan şansınız daha düşük olur. Bunun mantığını yapabilirsiniz diye umuyorum.

İzmir Dullar Sitesi

İzmirde hem erkek arayan, dost arayan, sırdaş arayan dul bayanları bulabilirsiniz. Bu bayan arkadaşlarımızın, kadın arkadaşlarımızın yanı sıra aynı zamanda da evlenmek isteyen ya da İslami evlilik gerçekleştirmek isteyen evlenmiş boşanmış bayanlarla da tanışabilirsiniz. Bazı kadınlar geçmişte yaşadıkları kötü evlilik tecrübelerinden dolayı tekrardan evlenmeye cesaret edemiyorlar. Aslında bu konuda hiçbir kadını da suçlayamayız. Çünkü bayan arkadaşlarımız hikayelerini genellikle bizimle açık ve net bir şekilde paylaşıyorlar.

İnsanların gerçekten o kadar travmatik evlilikleri, o kadar zorlu süreçler olmuş ki bu konuda gerçekten kendilerine hak veriyorum. Bu bayanlar genelde birlikte yaşayabilecekleri, sevgili olabilecekleri erkekleri tercih ediyorlar. Çünkü eğer sizde kötü bir evlilik tecrübesi yaşamış olsanız evlenmeye inanın cesaret edemezdiniz. Evlilik gerçekten dışardan bakıldığı zaman çok kolay ya da basit bir şey gibi görünebilir. Ancak işin içerisine girdiğiniz zaman hiç de kolay olmadığını fark ediyorsunuz.

♥️ SELİN

Merhaba burcu hanım. 32 yaşındayım. Bir kız çocuğu sahibiyim. İzmir’de kızımla birlikte yaşıyorum. Kendisine bakıcı eşlik ediyoruz. Maddi durumum gayet iyi. Kendime ait evim ve arabam bulunuyor. Kendimi ayıracak da bolca vaktim oluyor. Kendi işinin patronu olmak gerçekten çok önemli. Bundan dolayı da ben hayatıma bir sırdaş, dost arıyorum. Çünkü benim şu anda ihtiyacım olan tek şey bu. Biliyorsunuz ki bir Çocuklu dul kalmak gerçekten hiç kolay değil. Bu özellikle de kız çocuksa gerçekten çok zor oluyor.

Benim genel olarak insanlara karşı güvenim o kadar çok kırılmış durumda ki hiç kimseye küçücük kız çocuğuna güvenipte emanet edemiyorum. Bu nedenle de hiçbir zaman evlenmeyi düşünmedim. Ve asla da düşünmeyeceğim. Ancak bir kadın olarak tek başına yaşamak da kolay değil. İnsan gerçekten hayatında bir erkek arkadaşı, sevgiliye ihtiyaç duyuyor. İşte bu tarz şeyler için de ben de bir erkek arkadaşı arıyorum. Eğer düzgün, dürüst biri varsa benimle iletişime geçerseniz sevinirim. Teşekkürler saygılarımla.

Burcu Gündoğan hakkında 959 makale
Merhaba Ben Burcu. SesliArzu.Com sitesinin Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz ile ilgili görüş ve önerileriniz için bana mail adresimden ulaşabilirsiniz. [email protected]

2 yorum

  1. Ben 24 yasındayım yasın bi onemi yok benım içinde hani sana su kadarını soylıyım benı iyikide tanımısım dersın yanı hayal kırıklıgı asla ugramazsın eyer konusmak istersen benı vatsaptqn yaz ızmırlıyım bende bu arada 05357471899

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*