İzmir Evlenmek İsteyen Bayanlar Ücretsiz evlilik İlanları

İzmir Dikili ve Bayındır Bayan ve Kız Arkadaş Arama ve Bulma Sitesi İlanları
İzmir Dikili ve Bayındır Bayan ve Kız Arkadaş Arama ve Bulma Sitesi İlanları

♥️ NAZLI

Merhaba. Ailemle birlikte yaşıyorum. 24 yaşında genç kızım. İki yıllık üniversite mezun uyum. Artık gerçekten evlenmeye hazır hissediyorum kendimi. Zaten üniversite bittikten sonra bütün arkadaşlarım evlendiler. Ben yaklaşık olarak iki senedir kariyer derdine düştüm. Bu nedenle evlilik bana çok uzak geldi. Ancak şu anda anladım ki çok geç olmadan bir aile kurmam gerekiyor. Çünkü asıl hayat, asıl huzur ve mutluluk kariyerde değil güzel bir aile ilişkisinde olduğunu fark ettim.

Bu nedenle de artık gerçekten evlenebilecekim düzgün bir erkek arıyorum. İzmir’den olup olmamasını benim için pek bir önemi yok. Ancak evlendikten sonra tabii ki de İzmir’de yaşamak istiyorum. Zaten ailemin burada ben evlendikten sonra bana vereceği bir evimiz var. Bundan dolayı da herhangi bir yerde kira ödemektense ailemin evinde kalmayı tercih ederim. Zaten ben İzmir gerçekten çok seviyorum. Bundan dolayı da bu şehirden gitmeyi düşünmüyorum. Burada yaşamayı kabul ederse ve bulacağım erkek arkadaş İzmir dışındansa kendisine burada iş ayarlayabiliriz noktan ailemin burada çok fazla tanıdığım var.

Bu nedenle geçim sıkıntısını çekmeyiz. Zaten benim ailem sürekli olarak arkamda duruyorsun. Bundan dolayı hiçbir şekilde merak etmesine gerek yok. Benim ailemi tanıdığın zaman zaten kendiside çok sevecektir. Benim için önemli olan tek şey ben gerçekten bir kere evlenmek istiyorum. İnsanlar artık evliliği öyle bir hale getirdiler ki evlenip boşanıyorlar sürekli. Ben kesinlikle böyle bir ilişki istemiyorum. Bir kere evlenmek ve o evliliğinde kalacak, bir ömür sürmesini istiyorum.

Arkadaş Arama ve Bulma

Sitemizde yalnızca erkek arkadaş arayan, sırdaş arayan, dost arayan bayanlar tabii ki bulunmuyor. Bu bayan arkadaşlarımızın yanı sıra aynı zamanda evlenip, aile sahibi olmak, yuva kurmak ve çoluk çocuk sahibi olmak isteyenlerde bulunuyor. Burada önemli olan tek şey arama yapmadan önce sizin gerçekten nasıl bir ilişki arayış içerisinde olduğunuzdur. Çünkü bu site üzerinde her türlü insanı bulabiliyorsunuz. Bundan dolayı da öncelikle kendinize şu soruyu sormanız gerekiyor; nasıl bir ilişki hayal ediyorum, ben nasıl bir ilişki insanıyım.

Günümüzde artık teknoloji sayesinde kız arkadaş bulmak, sevgili bulmak, eş bulmak gerçekten çok kolay bir hale geldi. Ancak burada önemli olan ve insanların başaramadığını şeyi ise ilişkiyi yürütmektir. Çünkü bu internet ortamı sayesinde aklınızın alamayacağı kadar çok fazla sayıda insanla tanışıp paylaşabiliyorsunuz. Ancak bu tanışmaları sonucunda sevgili olduğunuz, ilişkiye başladığınız kadınla ilişkinizi üretemiyorsunuz. Neredeyse herkesin tek problemi bu diyebilirim. Bunun içinde dikkatli olmanız gerekiyor.

İzmir Evlenmek İsteyen Olgun ve Dul Bayanlar Whatsapp Evlilik İlanları ve Evlenme Whatsapp Grupları

Eğer İkili ilişkilerinizde birbirinize karşı gerçekten anlayışlı olursanız o zaman ilişkinizin daha iyi bir şekilde ilerlediğini sizde göreceksiniz. Tabii ki bir ilişki yürütmek gerçekten hiç kolay değil. Ancak bunun için de çaba harcamanız gerekiyor. İyi giden ilişkilere, huzurlu ve mutlu ilişkilere baktığın zaman insanların gerçekten kendilerinden taviz verdiklerini, birbirlerine karşı gerçekten çok anlayışlı olduklarını görüyorsunuz. İşte aslında işin sırrı burada arkadaşlar. Sonuçta iki insanın birbiriyle tam anlamıyla, %100 olarak iyi anlaşması bekle mümkün bir şey değil.

Tabii ki hal böyle olunca da yapmanız gereken şey karşılıklı olarak birbirinize karşı saygılı ve anlayışlı davranmak olacaktır. Bunun yanısıra karşılıklı ilişkilerde daha doğrusu iki değil içkilerde her zaman ihtiyacınız olan bir şey daha var arkadaşlar. Oda empatidir. Eğer karşınızdaki bir insan ile güzel bir şekilde, yeterli bir şekilde empati yaparsanız gerçekten o ilişkiden çok mutlu ve huzurlu geri dönüşler alırsınız. Hatta empati yalnızca sevgili ya da evlilik ilişkilerinizde değil tüm arkadaşlık, dostluk ilişkilerinizde de kullanmanız gerekiyor.

İzmir Evlenmek İsteyen Güzel Kızlar

İzmir bayanların ücretsiz, Üyeliksiz evlilik ilanları, olgun, güzel, evlenmek isteyen kızlarla tanışma ve arkadaşlık sitesi, İzmir ciddi evlilik siteleri, İzmir İslami evlilik siteleri gibi kategorilerimiz de bulunuyor arkadaşlar. Bütün bu kategorilerimizde kendinize uygun kişileri arayabilirsiniz. Umuyorum sizlerde en kısa zamanda gerçekten eğer evlenmek istiyorsanız böyle bir bayan arkadaşı bulursunuz. Evlilik gerçekten çok güzel bir olay.

Ancak bir üst paragrafta bahsettiğim empati ve anlayış, saygı olgularını yerine getirirseniz güzel olur yoksa ne evlilik ne de sevgililik hayatı gerçekten çekilmez. Bu tarz olaylara dikkat ettiğiniz zaman gerçekten çok mutlu ve huzurlu bir aileye sahip olabilirsiniz. Şunu hiçbir zaman unutmayın dört dörtlük bir insan yoktur. Asla mükemmeli aramayın. Kendinize dönüp baktığınızda da eminim kendinize de bir çok kusuru bulacaksınız. Çünkü hiçbir insan mükemmel değildir. Bu nedenle karşınızdaki insanı sürekli olarak kusuru aramayın.

İzmir Ciddi Evlilik Sitesi

İzmirden sitemize giriş yaparak evlenmek isteyen dul, bekar bir çok bayan arkadaşımız oluyor. Bu bayanlarla çok kısa sürede, çok kolay bir şekilde tanışıp arkadaş olabilirsiniz. Ancak şunu belirtmek istiyorum ki bizim sitemize giren bayan arkadaşlarımız gerçekten hepsi birbirinden kaliteli, hepsi birbirinden sevimli insanlar. Biliyorsunuz ki ben inan yayınlamadan önce siteme inan göndermek isteyen bayanlarla oldukça fazla muhatap oluyorum.

Bu devirde insanlara güvenmek gerçekten hiç kolay değil. Özellikle de internet ortamında birine güvenmek çok zor. Bundan dolayı da ben kimsenin benim sitemden dolayı canının yanmasını ya da kandırmasını istemiyorum. Bu yüzden de olabildiğince dikkatli hareket etmeye çalışıyorum. Bu Sitede bulunan ilan sahipleri gerçekten çok sevimli kadınlar. Hepsi birbirinden iyi kalpli ve artık gerçekten beyaz atlı prenslerini arıyorlar diyebilirim. Umarım bu bayan arkadaşlarımıza üzecek şeyler yapmazsınız.

Burcu Gündoğan hakkında 959 makale
Merhaba Ben Burcu. SesliArzu.Com sitesinin Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz ile ilgili görüş ve önerileriniz için bana mail adresimden ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*