İzmir Selçuk & Güzelbahçe Bayan Arkadaş

İzmir Güzel Kızlarla MEsajlaşma, Olgun Evlenmiş Boşanmış, Genç Bekar Bayanlarla Tanışma
İzmir Güzel Kızlarla MEsajlaşma, Olgun Evlenmiş Boşanmış, Genç Bekar Bayanlarla Tanışma

İzmir Selçuk Güzel Bayan, Kız Arkadaş Arıyorum Diyenler Yazsın

Merhaba arkadaşlar İzmir Selçuk’ta yalnız başına yaşayan 27 yaşında daha önce hiç evlilik gerçekleştirmemiş bir bayanım. İsmim şeyma gül. Soyismini falan vermek istemiyorum. Çünkü arkadaşların falan görür diye düşünüyorum. Sonuç olarak şu anda yaptığın şey ayıp bir şey değil. Kendime bir erkek arkadaş arıyorum. Ama yine de arkadaşlarıma bunu görmesini ve benimle dalga geçmesini falan istemiyorum. Çünkü arkadaş çevrem çok fazla aklı başında insanlardan oluşmuyor ne yazıkki.! İzmir’den olması şart değil. Selçukdan olması da şart değil. İstanbul Ankara Konya benim için hiç fark etmez.

İzmirli kızların ne kadar güzel ve bakımlı olduğunu hepiniz çok iyi biliyorsunuz değil mi? İşte ben de aynen öyle bir güzelliğe sahibim. bir erkeğin dertlerini sıkıntılarını dinlediğiniz zaman onu ne kadar rahatladığını, bir erkeğin sadece cüzdanına cebindeki parasına, altındaki arabasına bakmadan onun tüm kalbinizle adam gibi sevmenin nasıl bir duygu olduğunu çok iyi bilirim.

Şimdilik cep telefon numaramı, Facebook Twitter ve Instagram adresimi vermek gibi bir düşüncem yok. Ancak ilerleyen zamanlarda eğer sana güvenirsem gönül rahatlığı ile sana cep telefon numaramı veririm. Bu şekilde WhatsApp uygulaması üzerinden canlı aldık ve görüntülü olarak konuşma şansına ve sohbet etme şansına da sahip oluruz. Ne kadar güvenilir bir erkek olduğunu, nelerden hoşlandığını, hangi şehirde ve hangi ilçesinde yaşadığını, kaç yaşında olduğunu, ne iş yaptığını falan bana yazarsan yani kısacası senin hakkında ne kadar bilgiye sahip olursan sana cevap verme seçeneğini o kadar yüksek olacaktır hoşçakalın.

İzmir Güzelbahçede  Dost Arıyorum

Merhaba arkadaşlar ismim neslihan. İzmir güzelbahçe‘de yaşıyorum. Sadece annemle ben yaşıyoruz. Babam kendisine bir kadın buldu ve bizi terk edip gitti. Bu konuyu çok fazla açmak istemiyorum çünkü üzerinden yıllar geçti. Ben tek başıma çalışarak hem anneme bakıyorum hem de kendime. Bu durumdan müzdarip ya da şikayetçi değilim. Hatta hayatımdan olabildiğince memnunum. Ancak artık annem ölmeden önce benim mürüvvetini görmek istiyor. Bu yüzden bir sevgili bulmak istiyorum. Şimdilik evlenmek istemiyorum. Fakat ilerleyen zamanlarda evlenmek istersek karşılıklı olarak buna birlikte karar veririz evleniriz. Sonuç olarak ben de çoluk çocuk sahibi bir anne olacağım. Bundan kaçmak yok. Özellikle de 2020’de başımıza gelen koronavirüs ve buna benzer saçma sapan konulardan sonra artık bir an önce evlenmek gerektiğini düşünüyorum.

İnşallah 2021 yılında bu durumlar düzelir. Zaten ben düzeleceğini düşünüyorum. Erkek arkadaşımdan istediğim tek bir şey var.! Güvenilir, romantik ve dürüst olmanı istiyorum. Bunun haricinde çok fazla bir şey istemiyorum. Fazla para harcamak. Çalışkan ve yemek yapmayı seven bir insanım. Her zaman bakımlı ve makyajlı dolaşırım. Paspal, yıkıp dökük bir halde bir insan değilim. Hayat her ne kadar bizleri zorlasa da ben hiçbir zaman kendimden Ödün vermedim. Her zaman dimdik durdum. Her zaman arkadaşları tarafından sevilen, pozitif olan, gülümsemeyi ve eğlenmeyi seven bir insan oldum. Bana mesaj gönderirken hiç çekinmeyin.

İzmir Selçuk ve güzel Bahçe bayan ve kız cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaraları

Editörün mesajı;

Sevgili arkadaşlar Ege bölgesinde bulunan birbirinden güzel kızlarla tanışmak için tam olarak doğru adrese geldiniz. Özellikle de İzmir ve çevresinde bulunan il ve ilçelerden internet sitemiz birbirinden güzel üniversiteli kızlar, türbanlı ve tesettürlü bayanlar, olgun zengin erkek arkadaş arayan dul ve bakımlı kadınlar tarafından ziyaret ediliyor. Bu bölümde; İzmir Selçuk bayan arkadaş, İzmir güzelbahçe bayan arkadaş, İzmir Selçuk ne güzel bahçeden bay ve bayan arkadaşların cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaraları yanı sıra Facebook Twitter ve Instagram adresleri gibi bir çok konuda destek alabilirsiniz.

Burcu Gündoğan hakkında 959 makale
Merhaba Ben Burcu. SesliArzu.Com sitesinin Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz ile ilgili görüş ve önerileriniz için bana mail adresimden ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*