İzmir’de Erkek Arkadaş Arıyorum.!

üniversiteyi okumak için İzmir’e geldim. İzmir öyle çok sevdimki burada kalmaya karar verdim. Ailem zaten yurt dışında olduğu için Türkiye’de yaşam ama herhangi bir sıkıntı çıkarmadılar. Annem zaten her zaman Türkiye’de yaşamak istiyordu. Babam biraz bu duruma karşı olsa bile sonunda onu da ikna ettim ve şu anda İzmir’de yalnız başıma yaşıyorum.

İzmir’de geldiğimden beri sadece bir tane erkek arkadaşım oldu. O da gerçekten beni sevdiğini söylediği için ona inanmıştım. Ancak ne yazık ki onunla da ilişkimiz aldatma sonucu sona erdi.

Hiç inanmıyordum ama arkadaşlarım bana onun beni aldattığını söylüyorlardı. Bir gün onu gizlice takip ettim ve ne yazık ki acı gerçeği gördüm. Ben her ne kadar onun için kendimden fedakarlık yapsam da o beni aldatmayı tercih etti. Bu nedenle erkeklere olan güvenim neredeyse hiç kalmadı diyebilirim. Ama İzmir gibi kocaman bir şehirde 24 yaşında tek başına yaşamak öyle sanıldığı kadar da kolay olmuyor. İzmir’de yaşayıp yaşamadığı benim için önemli değil. Türkiye’nin neresinden olursa olsun.

Yaş konusunda da çok fazla takılmıyorum. Ancak tutup da babam yaşında adamlar gelmesin lütfen nokta benden 10 yaş büyükler ne kadar olabilir. Maddi olarak herhangi bir beklentim yok. Ben zaten kendi evimin kirasını ve kendi giderlerimiz karşılaya biliyorum. Çünkü benim kimseden herhangi bir beklentim yok.

Tek istediğim akşamları eve geldiğimde birlikte oturup bir film izleyebileceğim ve arada sırada bir kafeye çıkıp bir nargile içebileceğim bir erkek arkadaş ya da bir sevgili olsun. Bunun haricinde kalpler ve gönüller ne gösterir bilemeyiz. İzmir’in ya da İzmir’in dışından olabilir yukarıda da söylediğim gibi hiç fark etmiyor. Ailem erkek arkadaş konusunda bana problem çıkarmıyor. Yani annem zaten kendine bir erkek arkadaş bulabilirsin diye bana izin veriyor.

Bu nedenle bu siteden bulacağım erkek arkadaşım benimle ciddi düşünürse ileriye yönelik bir evlilik planı da yapılabilir ama ben 27 ya da 28 yaşına kadar evlilik gibi bir plan proje yapmak istemiyorum.  Hayatın tadını çıkardıktan sonra evleniriz ve çoluk çocuğa karışabilir iz. Sonuç olarak her genç kızın hayali evlenmektir. Ama ben şu anda böyle bir plan kurmadım. Yani açıkçası kendimi evliliğe çok fazla hazır hissetmiyorum.

Neyse arkadaşlar ben yeterince kendimden bahsettim. Lütfen bana mesaj gönderirken sizler de kendinizden bahsedin. Kısacık selam, merhaba, ne haber aşkım gibi saçma sapan şeyler yazan insanlar kesinlikle benden cevap alamazlar. Lütfen bana mesaj gönderirken çekinmeyin arkadaşlar. Yönetici arkadaşlara ilanımı yayınladıkları için çok teşekkür ediyorum.

Burcu Gündoğan hakkında 959 makale
Merhaba Ben Burcu. SesliArzu.Com sitesinin Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz ile ilgili görüş ve önerileriniz için bana mail adresimden ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*