İzmir’de Benimle Yaşayacak Erkek Arkadaş Arıyorum.!

Yayınlanma : Güncelleme : Nisan 3, 2022
1
2495

üniversiteyi okumak için İzmir’e geldim. İzmir öyle çok sevdimki burada kalmaya karar verdim. Ailem zaten yurt dışında olduğu için Türkiye’de yaşam ama herhangi bir sıkıntı çıkarmadılar. Annem zaten her zaman Türkiye’de yaşamak istiyordu. Babam biraz bu duruma karşı olsa bile sonunda onu da ikna ettim ve şu anda İzmir’de yalnız başıma yaşıyorum.

Burada açık konuşmak gerekirse kibirimden söylemiyorum ama peşinden koşan çok fazla erkek oldu. ama ben önüne gelen her erkeğe pas verecek bir kız olmadığım için önüme gelen herkesle birlikte olmadım. İzmir’de geldiğimden beri sadece bir tane erkek arkadaşım oldu. O da gerçekten beni sevdiğini söylediği için ona inanmıştım. Ancak ne yazık ki onunla da ilişkimiz aldatma sonucu sona erdi.

Hiç inanmıyordum ama arkadaşlarım bana onun beni aldattığını söylüyorlardı. Bir gün onu gizlice takip ettim ve ne yazık ki acı gerçeği gördüm. Ben her ne kadar onun için kendimden fedakarlık yapsam da o beni aldatmayı tercih etti. Bu nedenle erkeklere olan güvenim neredeyse hiç kalmadı diyebilirim. Ama İzmir gibi kocaman bir şehirde 24 yaşında tek başına yaşamak öyle sanıldığı kadar da kolay olmuyor.

Bu nedenle benimle birlikte yaşayabilecek aklı başında dürüst ve güvenebileceğim bir erkek istiyorum. İster sevgili oluruz ister sadece arkadaş bunu am olarak bilemiyorum. Ama benim amacım gerçekten sevgili olmakla birlikte birçok şeyi paylaşmak. Sonuç olarak bir evin içerisinde bir kız ve bir erkek yaşamaz. Yani ateşle barut yan yana durmaz diye düşünüyorum. Bu nedenle sevgili olmak bana çok daha mantıklı geliyor. Hem ele güne karşı taviz vermemek için hem de arkadaşlarıma karşı rezil olmamak için bu insan benim sevgilim diye bilmeliyim. İzmir’de yaşayıp yaşamadığı benim için önemli değil. Türkiye’nin neresinden olursa olsun.

♥ Selam İsmim Şebnem , 28 Yaşındayım canım sıkılıyor. Arayın sohbet edelim : ) Numarama tıkla ara beni hadi ♥.  003225889363

Yaş konusunda da çok fazla takılmıyorum. Ancak tutup da babam yaşında adamlar gelmesin lütfen nokta benden 10 yaş büyükler ne kadar olabilir. Ama daha büyükler lütfen biraz anlayışlı olsunlar. Ben sadece benimle birlikte yaşayabileceğine inandığım ve güvenebileceğim bir insan arıyorum. Maddi olarak herhangi bir beklentim yok. Ben zaten kendi evimin kirasını ve kendi giderlerimiz karşılaya biliyorum. benim yaşayacak olan erkek arkadaşım ya da sevgilim artık her ne olursa, o kendi giderlerimiz karşılasın yeter. Çünkü benim kimseden herhangi bir beklentim yok.

Tek istediğim akşamları eve geldiğimde birlikte oturup bir film izleyebileceğim ve arada sırada bir kafeye çıkıp bir nargile içebileceğim bir erkek arkadaş ya da bir sevgili olsun. Bunun haricinde kalpler ve gönüller ne gösterir bilemeyiz. İzmir’in ya da İzmir’in dışından olabilir yukarıda da söylediğim gibi hiç fark etmiyor. Ailem erkek arkadaş konusunda bana problem çıkarmıyor. Yani annem zaten kendine bir erkek arkadaş bulabilirsin diye bana izin veriyor. Babam da bulduğun kişi ile evleneceksen seninle birlikte yaşayabilir diyerek bana öğütler veriyor.

Bu nedenle, eğer benimle birlikte olmak isteyen kişi ya da bu siteden bulacağım erkek arkadaşım benimle ciddi düşünürse ileriye yönelik bir evlilik planı da yapılabilir ama ben 27 ya da 28 yaşına kadar evlilik gibi bir plan proje yapmak istemiyorum. Öncelikle birlikte tatile gidelim, biraz gezelim ve eğlenelim istiyorum. Hayatın tadını çıkardıktan sonra evleniriz ve çoluk çocuğa karışabilir iz. Sonuç olarak her genç kızın hayali evlenmektir. Ama ben şu anda böyle bir plan kurmadım. Yani açıkçası kendimi evliliğe çok fazla hazır hissetmiyorum.

Neyse arkadaşlar ben yeterince kendimden bahsettim. Lütfen bana mesaj gönderirken sizler de kendinizden bahsedin. Kısacık selam, merhaba, ne haber aşkım gibi saçma sapan şeyler yazan insanlar kesinlikle benden cevap alamazlar. Hangi şehirde yaşadığınızı, tam olarak bir kadından ve bir kızdan ne istediğinizi, benimle birlikte yaşadığımız takdirde evde nelerden hoşlandığımızı ve benden neler beklediğinizi falan yazmanızı isterim. Lütfen bana mesaj gönderirken çekinmeyin arkadaşlar. Yönetici arkadaşlara ilanımı yayınladıkları için çok teşekkür ediyorum.

1 YORUM

  1. bence sen hayattan birlikte gerçekten keyif alacak ve gözü kapalı güvenebileceğin birini arıyorsun benimde istediğim bu ama hiçte kolay değil neyse ben kısaca bilgi vereyim olurda merak edersen falan belki düşünürsün emre sert ben izmirde doğup büyüdüm ama siyahi melezim annem amerikalı siyahi babam izmirli 194 90 28 ön yargılı olma en azından bir gör beni resim yada canlı sen bilirsin

Mesaj Gönderirken Aşağıdaki Kutucukları İşaretleyin.! Aksi Halde Onaylanmayabilir.!

Please enter your comment!
Please enter your name here