Kapalı Bayanlar Arkadaşlık ve Evlilik İlanları

Yayınlanma : Güncelleme : Nisan 3, 2022
0
2222

Kapalı Türbanlı Bayanım Sevgili Yani Erkek Arkadaş Arıyorum Yalnızım Kimsem Yok .!

Selamlar arkadaşlar türbanlı ve kapalı bir kadınım. İstanbul’da yalnız başıma yaşıyorum hiç kimsem yok. Daha önce evlilik yapmadım. Ama biriyle beraber yaşıyordum. Evlenmeden birlikte olduk. İki yıl boyunca birlikte yaşadık. Daha sonra bu şerefsiz beni dövmeye bana şiddet uygulamaya başladı ve ben de kaçtım. Şu anda İstanbul’da yalnız başıma yaşıyorum. Ortalama olarak iki yıldan beri de aralıksız olarak çalışıyorum. Ekonomik olarak hiçbir problemim yok. Allah’a şükürler olsun ki kendi ayakların üzerinde durabilecek kapasiteye ve zekaya sahip bir insanım.Şimdilik evlilik yapmayı düşünmüyorum. Sadece erkek arkadaş yani sevgili bulmak için buraya geldim. Cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaramı mesaj gönderenlere vermeyi düşünüyorum. Bunun haricinde Facebook Twitter Instagram adresimi de mesaj gönderen arkadaşlara verebilirim. Güvenilir, dürüst, beni koruyup kollayabilecek, benimle birlikte yaşamayı göze alacak ve gerektiğinde benim evimde benimle uyuyacak bir erkek arkadaş bulmak istiyorum. Ama evlenmeyi düşünmediğimi de tekrar tekrar hatırlatmak isterim.

İstanbul’dan olması şart değil. Ankara İzmir bursa Konya Sivas Tokat Samsun Adana Diyarbakır Gaziantep neresi olursa olsun bana farketmez. Yeterki bir tane güvenebileceğim bir adam olsun. Tek istediğim de belli bir insan olmasıdır. Bunun haricinde beni gerçekten sevmesini istiyorum. Tabii ki böyle şeyler birazcık zaman istiyor. Allah’ın işine karışmak olmaz. Birbirimizi gerçekten seversek ilerleyen zamanlarda tabii ki evlenebiliriz. Sonuç olarak ben de bir kadınım anlıyor musun? Benim de çocuklarım olsun istiyorum anlıyor musun? Ben de mutlu bir yuva kurayım, ben de kocamla beraber tatile çıkayım, ben de kocamla birlikte sinemaya gideyim istiyorum. Ama tabii ki bunun için öncelikle erkeklere olan güvenimi yeniden kazanmam ve şu anki psikolojimi de bayağı bir düzeltmem gerekiyor.

Bunlar haricinde anlatmam gereken çok fazla şey var arkadaşlar. Ailen tarafından dışlandım. Annem başka bir adamla, babam başka bir kadınla birlikte oldular ve ben yapayalnız kaldım. Çünkü annemin birlikte olduğu adam beni istemedi. Ben de babama gittiğimde ise babamın başka bir kadın olduğunu kaldıramadım. O süreçte de bana sahip çıkacağını söyleyen bir erkekle birlikteydim. Oda, bana sahip çıkmak yerine beni bir köle gibi kullanmayı, canın sıkıldığında bana dayak atmayı tercih eden bir şerefsiz çıktı. Kader işte…

♥ Selam İsmim Şebnem , 28 Yaşındayım canım sıkılıyor. Arayın sohbet edelim : ) Numarama tıkla ara beni hadi ♥.  003225889363

Oldukça bakımlı, kültürlü, akıllı bir kadınım. Bir erkeğin gözünün başka bir kadına bakması için bir kadının ne yapması gerekiyorsa yapabilecek kapasiteye sahibim. Yani benimle birlikte olacak olan kişi sevgilim ya da erkek arkadaşım her ne olursa olsun kesinlikle başka bir kadına ya da başka bir insana ihtiyaç duyması. Her konuda tam bir kadınım. Çok güzel yemek yaparım. Hamaratım. Evimi temizlemeyi severim. Bunun haricinde ise, çalışmayı ve evime aileme eşime kocama erkek arkadaşıma sevgilime destek olmaya her zaman hazırım.

Sıradan kadınlar gibi sürekli dedikodu yapan, dır dır ederek sevgilisini ya da erkek arkadaşının kafasını şişiren bir insan değilim. Aşırı kıskançlık triplerine girerek karşımdaki kişiyi bu adama sokacak kadar aptalda değilim. Erkek arkadaşım tarafından çok fazla kıskanılmayı da sevmem. Her şey demin de zamanında ve yerinde olmalıdır diye düşünenlerden birisi de benim arkadaşlar. Eğer türbanlı, tesettürlü, kapalı, çarşaflı, İslami bayan arkadaş arıyorum, kız arkadaş arıyorum, türbanlı bayanların cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaralarını arıyorum, türbanlı bayanlarla arkadaşlık yapmak istiyorum, yalnız kimsesiz türbanlı dul kadınlarla tanışmak istiyorum, türbanlı bayanlarla arkadaş olmak istiyorum diyorsanız bunların hepsini karşılayabilecek olan kişi burada benim arkadaşlar ben sizi bekliyorum…

Kapalı bayanlar türbanlı kadınlar cep telefon numaraları

Dünyanın her yerinden Suriyeli bayanlar, Arap kadınlar, Azeri bayanlar, Türkmen bayanlar, Özbek bayanlar, gürcü bayanlar bile sitemizi ziyaret ediyor. Tabii ki bu kadınların büyük bir bölümü türbanlı tesettürlü kapalı çarşaflı bayanlar oluyor. Bu kadınlarla kolay bir şekilde WhatsApp üzerinden sohbet edebilmek, görüntülü canlı ve anlık olarak konuşabilmek tabii ki sizlerin de en doğal hakkıdır arkadaşlar. Bizler de bu durumu gözününde bulundurarak sizler için türbanlı bayanların ve kapalı kızların cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaralarını sizlerle paylaşabilmesi için aşağıda ücretsiz bir mesaj gönderme bölümü oluşturduk.

Bu bölümü kullanarak, hiçbir ücret ödemeden ve üyelik gerçekleştirmeden kapalı bayanların cep telefon numaralarını, WhatsApp sohbet numaralarını, Facebook Twitter Instagram adreslerini kendilerinden isteyerek çok daha pratik ve kolay bir şekilde karşınızdaki insanlarla iletişim halinde olabilir ve evlilik ilanları, sevgili bulma, arkadaş edinme konusunda aradığınızı burada kavuşabilirsiniz.

Dilerseniz sizlerde, internet sitemiz içerisinde kendi ilanlarımızı yayınlayabilirsiniz. Tıpkı 2020 yılında olduğu gibi 2021 yılında da gerçek, resimli ve fotoğraflı bay ve bayan arkadaşlık ve evlilik ilanlarının yanı sıra türbanlı kadınların, zengin türbanlı dullar ve çok daha fazlasının arkadaşlık ve evlilik ilanları burada bulabilirsiniz. Evlenmek istiyorum diyen türbanlı bayanlar ilanları 2021 yılında da sitemizde sürekli olarak güncel bir şekilde yayınlamaya devam edecektir.

ilgili aramalar:

Liseli Büşra,Evlenmek isteyen bayan telefon numaraları,

Mesaj Gönderirken Aşağıdaki Kutucukları İşaretleyin.! Aksi Halde Onaylanmayabilir.!

Please enter your comment!
Please enter your name here