Kocaeli Gebze & İzmit Bayan Arkadaş

Hakkari Ciddi İslami Evlilik Siteleri, Evlenmek İsteyen Zengin Kadınlar
Hakkari Ciddi İslami Evlilik Siteleri, Evlenmek İsteyen Zengin Kadınlar

Gebzeden Erkek Arkadaş Arayan Türbanlı Kapalı Bayanım

Merhaba burcu hanım. Ben de Sitenize ilan göndermek istiyorum. Siteniz defalarca Twitter ve Facebook üzerinden karşıma çıktı. Gerçekten güvenilir bir site olduğunu düşünüyorum. Ama tabii ki bu tarz sitelere güvenmek hiç de kolay olmuyor. Hak verirsiniz ki. Ben gerçekten kendime uygun bir hayat arkadaşı arıyorum. 26 yaşındayım. 18 yaşındayken ailem evlenmem gerektiğini söyledi. Beni kendi istedikleri komşumuz ile dini olarak evlendirdiler. Çok kötü zamanlar yaşadım gerçekten.

Hiç istemediğim bir insanla hiç istemediğim bir hayata atıldım. Ben insanların istekleri dışında evlendirilmesine gerçekten karşıyım. Sürekli olarak mutsuzluk ve depresyon ile boğuşmak zorunda kaldım. Çok küçük yaşta gençliğimi yaşamam gerekirken bu tarz şeylerle uğraşmak beni gerçekten derinden yaraladı. Defalarca şiddet gördüm. Sözlü hakaretlerden bahsetmiyorum bile. Bu konuda gerçekten çok şanssızım. Bir de üstüne üstük bütün bunlar olurken ailem bana sahip çıkmadı. Gidecek hiçbir yerim yoktu. Kaç kere evden kaçtım ancak sonunda hep gelip beni aldılar.

En sonunda benden çocuk beklentileri oldu. Tabii ki de çocuk istemediğim için herkesten gizli bir şekilde doğum kontrol hapı kullanmaya başladım. Bundan dolayı çocuğum olmuyordu. Onlar da beni kısır zannettiler. Defalarca doktora götürmelerine rağmen bir şey çıkmadı. Bunun sonucunda da Beni boşanmaya karar verdi. O beni boşamadığı sürece zaten ondan kurtulman imkansızdı. Çünkü arkamda ne ailem vardı ne de kendi elimde ekonomik gücüm vardı. Polislerde hiçbir şey yapamıyordu.

Kısacası böyle zor ve sıkıntılı bir hayat yaşadım. Şu anda evlenmeyi düşünmüyorum ancak bana gerçekten sahip çıkacak düzgün, dürüst bir erkek arıyorum. Gerçekten içinde Allah korkusu olan, gerçekten vicdan sahibi birine ihtiyacım var. Şimdiye kadar maalesef ki iyi insanlarla karşılaşamadım. Umuyorum ki bu saatten sonra insanlarla karşılaşırım. Şimdiden size çok teşekkür ediyorum iyi günler.

Kocaeli Gebze Evlenmek İsteyen , Arkadaş Arayan Dullar Whatsapp Grupları Ve Arkadaşlık İlanları Sitesi

Kocaeli Bayan Tanışma ve Sohbet siteleri, bayanların, kızların ücretsiz ilanları, evlenmek isteyen, sevgili arayan kadınlarla tanışma ve arkadaşlık sitesi, olgun emekli zengin ve yaşlı kadınların iletişim cep telefon numaraları gibi aramalarınızı tabii ki de bu site içerisinde gerçekleştirilebiliyor. Sitemiz geniş çaplı bir arkadaşlık ve evlilik sitesi olarak hizmet veriyoruz. Bunun yanı sıra sitemiz tamamen ücretsizdır arkadaşlar. Bu nedenle istediğiniz gibi aramayı tamamen bedava olarak yapabilirsiniz.

Günümüzde internet teknolojisi sayesinde istediğiniz, aradığınız her türlü ihtiyacı internet içerisinde, çok kısa zaman diliminde karşılayabilirsiniz. Teknolojiyi iyi bir şekilde değerlendirmek ise tamamen size kalmış bir olay. Gerçekten aradığınızı bulabiliyorsunuz. Ancak önemli olan doğru yerde aramaktır. Bizler bu siteyi insanlar birbirleriyle tanışsınlar, çektikleri yalnızlığa son versinler diye açmış bulunuyoruz. Eğer Sitemize iyi bir şekilde değerlendirirseniz o zaman kısa zaman içerisinde aradığınız hayat arkadaşını bulursunuz.

Sizin için doğru olan insanı nerede arayacağınız çok önemli bir konudur arkadaşlar. Eğer sitemizin kategorilerine bakmak isterseniz ana sayfaya gidebilirsiniz. Bunun yanı sıra şunu da belirtmek istiyorum ki öncelikle kendinize nasıl bir kız arkadaş ya da nasıl bir eş istediğinizi sormanız gerekiyor. Çünkü sitemizde oldukça fazla sayıda kadın ve erkek bulunuyor. Bu da demek oluyor ki herkesin birbirinden farklı yaşam tarzı, birbirinden farklı kriteri var. Burada önemli olan şey size hangi kriterlerin uygun olduğudur.

Kocaeli İzmit Bayanların, Kızların Resimli Fotoğraflı gerçek evlilik ve Arkadaşlık İlanları

İzmit, gebze Ücretsiz , Üye olmadan bayan arkadaş ilanları, türbanlı, tesettürlü kadınların ilanları, internete cep telefon numarası bırakan bayanlar gibi farklı kategoriler içerisinde de arama yapabilirsiniz. Ücretsiz olan bu siteden yararlanmak için sizlerde zaman kaybetmeyin arkadaşlar. Sitemizdeki herkes gibi sizlerinde yalnızlıktan sıkıldığını, bunaldığını biliyorum. Bu konuda inanın yalnız değilsiniz. Günümüzde her ne kadar sevgili bulmak, kız arkadaş bulmak kolay bir hale geldiyse de ilişkileri yürütmek bir o kadar zor bir hale geldi.

İki insanın birbirine tam olarak uyum sağlaması, aynı hayatı paylaşması gerçekten kolay değil. Özellikle de insanlar günümüzde teknoloji sayesinde oldukça sabırsız olmuş durumdalar. Bunun yanı sıra nasıl olsa istediğim zaman sevgili bulabilirim düşüncesiyle ellerindekinin kıymetini bilememek gibi durumlarda ortaya çıkıyor. Tabii ki de bütün bunların sonucunda insanlar sürekli olarak yalnızlık ile cebelleşıyorlar. Aslında hepimiz elimizdeki ilişkilerin kıymetini bilsek hiç de böyle problemler yaşamayız. Eminim ki sizlerin de geçmişte kız arkadaşı, sevgilisi olmuştur.

Herkesin ilişkilerinde farklı sıkıntılar, farklı problemler meydana gelmiştir. Ancak emin olun ki karşılıklı olarak kıymet bilseniz, empati yapsanız ve güven duygusunu hiçbir zaman yıkmasanız o ilişkiler daha sağlam ve uzun Ömürlü olurlar. Günümüzde artık insanların birbirlerine güveni kalmamış durumda. Bunun yanı sıra insanların birbirlerine olan tahammülü de yok diyebiliriz. Hal böyle olunca da en ufak bir sıkıntıda hemen ayrılık yoluna gidiliyor. Aslında bu durum çok üzücü. Umarım zaman içerisinde tekrardan eski düzene geri döner ve bu olaylar düzelir.

Kocaeli İzmit Dost Arayan emekli Zengin ve Yaşlı Kadınlar Arkadaşlık Sitesi

Zengin sevgili aramak gerçekten günümüzde oldukça normal ve çok sıradan bir hale geldi. Ülkemizde artık ekonomik sıkıntılar her geçen gün daha da artıyor. Bunun sonucunda da insanlar çıkış yolu arıyorlar. Bu çıkış yollarından birisi de tabii ki hayatınıza zengin, maddi durumu iyi olan bir sevgili ya da eş almak. Ancak biliyorsunuz ki bu tarz kadınların seçenekleri inanılmaz derecede fazla oluyor. Bu nedenle şansınız biraz daha düşük kalıyor. Ancak yine de umutsuz olmayın.

Sizde bu kadınlarla seslihayat.com içerisinde tanışabilirsiniz. Eğer karşınızdaki kadınları etkilemeyi başarırsanız, gerçekten onlarla etkileyici bir şekilde konuşabilirseniz emin olun ki şansınızı daha da artırmış olacaksınız. Bu sitedeki her şey sizin elinizde. Kız arkadaş bulmak, bulamamak tamamen sizin bayanları etkileme kabiliyetinize kalmış bir olay arkadaşlar. Gerçekten eğer kendini bilen, özgüveni yüksek bir erkekseniz ve bu şekilde konuşuyorsanız zaten çok kısa zaman içerisinde eliniz dolu bir şekilde bu siteden ayrılacaksınız.

Umuyorum ki sizlerde kısa zaman içerisinde kendinize uygun bir hayat arkadaşı bulursunuz. Bu hayatı daha fazla yalnız çekmek, tüm yükü tek başınıza taşımak zorunda kalmazsınız. Hepinizin buna ihtiyacı var çünkü.

Burcu Gündoğan hakkında 959 makale
Merhaba Ben Burcu. SesliArzu.Com sitesinin Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz ile ilgili görüş ve önerileriniz için bana mail adresimden ulaşabilirsiniz. [email protected]

1 yorum

  1. 40 yaşında bekar biriyim ve aynı zamanda yakışıklıyım. Yanlızlıktan sıkılmış biri olarak benimle güzel vakitler geçirecek bir arkadaşa ihtiyacım var. İnsanlara karşı açık dürüst ve netim her zaman.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*