Konya Bayan Arkadaş,Kız Bulma ve Sevgili Arama.!

Konya selçuklu, meram, karatay, güzel, olgun bayan arkadaş arama, genç ve güzel kızlarla tanışma, tesettürlü-türbanlı-kapalı
Konya selçuklu, meram, karatay, güzel, olgun bayan arkadaş arama, genç ve güzel kızlarla tanışma, tesettürlü-türbanlı-kapalı

♥️ KEVSER

Merhaba. 29 yaşında daha önce hiç evlenmedim burcu hanım. Gerçekten evlenebilecekim düzgün ve iyi kalpli birini arıyorum. Şimdiye kadar üç tane sevgilim oldu. Ancak üçüylede herhangi bir noktaya varamadım. Erkekleri artık hiç güvenim yok diyebilirim. Çünkü üç tane sevgilim oldu ve ikisi tarafından aldatıldım. Bu yüzden insanlara daha doğrusu erkeklere güvenme konusunda gerçekten çok zorlanıyorum. Bu nedenle de özellikle güvenilir, bildiğiniz, kefil olabileceğiniz biri varsa bana yönlendirirseniz çok sevinirim.

Konya BEdava Sevgili Bul

Konya selçuklu, meram, karatay, ereğli, akşehir, beyşehir, çumra, seydişehir, ılgın, cihanbeyli, kulu, karapınar İlçelerinden güzel, olgun bayan arkadaş arama, genç ve güzel kızlarla tanışma, tesettürlü-türbanlı-kapalı kadınlarla sohbet ve mesajlaşma gibi aramalarınızı bu site üzerinde gerçekleştirebilirsiniz. Yukarıda bahsetmiş olduğum ilçeler Konya’dan Sitemize gelen ilanların en fazla olduğu ilçeler dışında. Bundan dolayı eğer bu İlçelerden herhangi birinde yaşıyorsanız şansınız çok daha yüksek diyebilirim.

Biliyorsunuz ki nüfus gerçekten bu tarz sitelerde de çok önemli bir durumdur. Bir yerde nüfus ne kadar fazlaysa internet ortamında arayış içerisinde olan insan sayısı da o kadar fazladır. Ancak yine de hiç üzülmeyin. Eminim ki bir yerlerde sizin de Kısmetimiz sizi bekliyordurz. Ancak nerede, ne zaman ya da ne şekilde tanışacağınız bilinmez. Bu tarz günlük işlerinde ne kadar çok sabırlı olursanız sizin için o kadar iyi olur. Sonuçta acele işe şeytan karışır diye boşuna dememişler.

Konya Ücretsiz ve Üyeliksiz Bayan Arkadaş Arama ve Bulma Sitesi 2022 & 2023 

İnsanların birbirleriyle anlaşması her ne kadar kolay gibi görünse de aslında hiç kolay değildir. Belirli bir yaştan sonra bizi doğuran ve büyüten annemiz de, babamız da bile anlaşamadığımız noktalar oluyor. Düşünün ki sizinle hiç alakası olmayan, yeni tanıştığınız insanla da tabii ki bu tarz problemler yaşarsınız. Bu tarz ikili ilişkilerde her zaman karşılıklı olarak anlayışlı olmanız gerekiyor. Anlayışlı ve saygılı olursanız bunun yanında da empati yapmanız gerekir.

Gerek arkadaşlık gerek dostluk gerek sevgililik gerekse evlilik ilişkilerinizde empati, anlayış, saygı faktörleri var ise eminim ki o ilişkiden çok mutlu ve huzurlu olacaksınız. Aslında huzurlu ve mutlu bir yaşantı bu kadar basit. Ancak biz insanlar olarak bir türlü kendimizden taviz vermiyoruz. Her zaman için bencil oluyoruz. Bakıldığı zaman bu gerçekten insan oğlunun doğasında var diyebilirim. Ama sizler kendinizi bu konuda değiştirebilirsiniz.

Konya Türbanlı-Kapalı-Tesettürlü Kadın Arkadaş Bulma Arkadaşlık Sitesi

Ülkemizde çok fazla sayıda başı kapalı bayan arkadaşımız bulunuyor. Bazı erkekler özellikle dinini yaşayan, başı kapalı-tesettürlü-türbanlı kızlar lan, kadınlarla arkadaş olmak sevgili olmak hatta evlenmek isteyebiliyor. Sonuçta herkesin birbirinden farklı istekleri, birbirinden farklı hayalleri bulunuyorz. Bu durumda da bizlerin açmış olduğu türbanlı bayan arkadaş kategorilerine giriş yapabiliyorlar.

Eğer sizlerde özellikle türbanlı, başı kapalı bayanlarla arkadaş olmak, sevgili olmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey sitemizin ana sayfasına giderek erkek arayan türbanlı bayanlar, sevgili arayan tesettürlü kadınlar, İslami evlilik gerçekleştirmek isteyen kapalı bayanlar gibi sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Sitemiz tamamen ücretsiz bir sitedir. Sitemizdeki üyelik panelini istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Bu site açıldığından beri ücretsiz, bedava olmayı ilke edinmiş bir sitedir. Bundan dolayı istediğiniz gibi iyi olabilir, bayan arkadaşlarımızla istediğiniz kadar mesajlaşa bilirsiniz. Sitemizde herhangi bir sınır kesinlikle bulunmuyor.

Konya Emekli Ciddi ve Gerçek Zengin ve Yaşlı Bayanlarla Tanışma ve Arkadaşlık Evlilik İlanları

Konyada Bir çok zengin ve yaşlı kadın arkadaşta bulabilirsiniz. Bu bayanlar genellikle kendileriyle ilgilenecek genç, dinamik erkek arkadaş aramayı tercih ediyorlar. Eğer bu tarz kadınlarla birlikte olmak, sevgili olmak ya da arkadaş olmak istiyorsanız yine aynı şekilde sitemizin zengin ve yaşlı bayan arkadaşlarımız için açmış olduğumuz kategorilerini ziyaret edebilirsiniz. bunun için yatılı-Yatsız erkek arayan zengin ve yaşlı bayanlar, erkek arkadaş arayan, sevgili arayan zengin ve yaşlı kadınlar gibi kategorilerimiz bulunuyor.

Şunuda baştan belirtmek istiyorum ki bir çok zengin kadın arkadaşımız sitemize herhangi bir ilan ya da yorum göndermiyoruz. Kendileri bizlerle özelden iletişime geçiyorlar. Kendi isimlerini ve fotoğraflarını yayınlamak istemediklerini bizlere neredeyse hepsi dile getirdim. Bizim sitemizde de eğer ilan gönderiliyorsa kesinlikle gerçek resim kullanılması gerekiyor. Böyle bir zorunluluğunuz bulunuyor. Bundan dolayı da bayan arkadaşlarımız ilan ya da yorum göndermek yerine sizlerden gelen yorumları okuyarak sizlerle iletişime geçmeyi tercih ediyorlar. Bu nedenle kendinizi tanıtan yazılar yazdığınız zaman sizinle iletişime geçebilecekleri bir mail adresi ya da Instagram-Twitter-Facebook gibi sosyal medya hesap adreslerinizi verebilirsiniz. Lütfen cep telefon numaralarınızı vermeyin.

Konya Bayanların, Kızların Cep Telefon ve Whatsapp Grupları ve Numaraları

Evet arkadaşlar hepiniz bayanların, güzel ve olgun kadınların cep telefonu, WhatsApp numaralarını almak için can atıyorsunuz biliyorum. Ancak bizler insanların güvenlikleri açısından sitemizde özel cep numaralarınızı yayınlamıyoruz. Cep telefonu artık hepimiz için özel bir hale geldi. Sonuçta aralıksız her saniye boyunca yanımızda alıyor. Özellikle de kadın arkadaşlarımızın cep telefon numaralarını yayınladığımız zaman erkekler tarafından inanılmaz derecede tacize uğruyorlar ve rahatsız ediliyorlar.

Bundan dolayı bizlerde artık cep telefonu ya da WhatsApp numaralarını paylaşmama kararı aldık. Bu nedenle yukarıda söylemiş olduğum gibi email adreslerinize, Twitter, Instagram, Facebook gibi sosyal medya adreslerinizi istediğiniz gibi paylaşabilirsiniz. Bunlara dikkat ederseniz yorumlarınız çok kolay ve hızlı bir şekilde, aynı gün içerisinde onaylanacaktır. Göndereceğiniz cep telefon numaraları ise sansürlenerek, yıldızlanarak paylaşılacaktır.

Burcu Gündoğan hakkında 959 makale
Merhaba Ben Burcu. SesliArzu.Com sitesinin Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz ile ilgili görüş ve önerileriniz için bana mail adresimden ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*