Kütahya Erkek Arayan Emekli Zengin ve Yaşlı Bayanlar

Kütahya zengin dul bayanlarla tanışma sitesi, Kütahya erkek arayan, dost arayan, koca arayan zengin sevgili arıyorum, Kütahya zengin erkeklerle mesajlaşma
Kütahya zengin dul bayanlarla tanışma sitesi, Kütahya erkek arayan, dost arayan, koca arayan zengin sevgili arıyorum, Kütahya zengin erkeklerle mesajlaşma

Kütahyada Emekli Zengin Dulum Erkek Sevgili Arıyorum

Merhaba. İsmim halime. 43 yaşındayım. Çocuğum yok. Ayrıca yaşımıda hiç göstermiyorum. Zaten resmimden de anlayabilirsiniz. Oldukça bakımlı bir kadınım. Bu nedenle kimse benim 38 yaşında olduğuma inanmıyor diyebilirim. Şimdiye kadar iki kere evlenmeyi denedim. Gerçekten bu iki evlilik hayatımda tam bir fiyasko oldu. Evlilik konusunda şansım hiçbir zaman iyi bir şekilde gitmedi. Bu nedenle ben de artık evlilikten umudumu kaybettim. Artık evlenmek değilde kalıcı bir dost arıyorum hayatıma.

Ben gerçekten çok iyi niyetli bir kadınım. Bu nedenle de insanları hep sanki benim gibi iyi niyetlilermiş gibi yaklaşıyorum. Bu sebepten dolayı her zaman kaybediyorum. Ben gerçekten bu durumdan inanılmaz derecede sıkıldım ve yoruldum diyebilirim. Ben kimseye çıkar için yaklaşmam. Her zaman saf ve temiz duygularla karşımdaki insanlara yaklaşıyorum. Ancak insanlar bana maalesef ki benim kadar iyi bir şekilde yaklaşmıyorlar. Genellikle beni kullanmak için, benim maddi gücümden yararlanmak için benimle evleniyolar ya da sevgili oluyorlar.

Bu durum beni gerçekten artık çok rahatsız etmeye başladı. Artık insanlara güven konusunda inanılmaz derecede problem yaşıyorum. Kimseye güvenmiyorum. Çünkü güvendiğim zaman sonunda hep kırılan, üzülen ben oluyorum. Daha fazla üzülmek istemiyorum. Çünkü Üzülmeyi hak eden bir kadın değilim. Şimdiye kadar çocuğum olmadı. Bunun sebebi de tabii ki yanlış insanlarla evlilik gerçekleştirmem. Bu insanlarla herhangi bir Bağım kalsın istemedim. Bu nedenle çocuk yapmak konusunda hiçbir zaman acele etmedim. Yani sizin anlayacağınız yanlış insanlara denk geldiğim için bir çok şeyden mahrum kaldım. Şu anda çok huzurlu ve mutlu bir hayatım olabilirdi.

Sonuçta mutlu evlilikler yaşayan ya da mutlu, huzurlu ilişkileri olan insanlara baktığım zaman gerçekten hepsi çok mutlu ve huzurlu görünüyor. Tabi herkesin hayatı, kaderi, bu dünyadaki sınavı farklıdır. Belki de benim sınavım da bu olabilir. Ben de artık gerçekten bir erkek tarafından sevilmek, değer görmek istiyorum. Artık beni param için değilde gerçekten sevdiği için yanında olan bir erkek arkadaş, hayat arkadaşı arıyorum. Gerçekten insanlar konusunda ve hayat konusunda çok fazla tecrübe sahibi oldum.

İnsanlardan kazık yiye yiye insanlara karşı nasıl tavır takınmam gerektiğini, ne tarz konularda dikkat etmem gerektiğine dair bilgilendim diyebilirim. Bu yüzden beni artık saf ya da salak yerine koymasın kimse. Ben gerçekten beni seven insanı ayırt edebilirim. Ayrıca ben o kadar iyi kalpli biriyim ki eğer karşımdaki insanın gerçekten beni sevdiğine, bana değer verdiğine inanırsam karşımdaki insanın bütün problemlerin de, bütün sıkıntıların da maddi, manevi her türlü yanında olurum.

Benim tek ihtiyacım olan manevi. Bu yüzden karşımdaki erkekten hiçbir şekilde maddi olarak bir beklentim tabii ki yok. Umarım aradığım kişiyi sitenizin içerisinde bulurum. Şimdiden teşekkür ederim. Saygılar.

Adı: Halime

Yaş: 43

Boy: 1.69

Kilo: 65

Aradığı: Ömürlük Dost

Sigara: Var

Alkol: Var

Kütahya Sevgili Arayan Emekli Zengin Dullar Sitesi

Kütahya emekli zengin ve yaşlı bayan arkadaş arama ve bulma, olgun ve yaşlı kadınlarla tanışma ve arkadaşlık, maddi destek olacak emekli erkek arıyorum, zengin dul erkekler ve bayanlar, Kütahya dost arayan  yaşlı kadınlar başta olmak üzere farklı bir çok kategori içerisinde sizlerde aramalarınızı gerçekleştirebilir, istediğiniz, hayal ettiğiniz kadına çok rahat ve hızlı bir şekilde sahip olabilirsiniz arkadaşlar.

Günümüz teknolojisini ve internet mecrasını kullanarak sizlerde çok rahat ve hızlı bir şekilde bütün ihtiyaçlarınızı çok kısa süre içerisinde giderebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey sitemizin içerisinde zaman geçirmek olacaktır. Biliyorsunuz ki bu site tamamen ücretsiz ve hiçbir şekilde üyelik gerektirmeyen bir sitedir. Bu yüzden sitemizin güvenilirliği konusunda emin olabilirsiniz arkadaşlar. Sitemizde gerçekten insanlar yeni kişilerle tanışıyor, arkadaş oluyor, kanka oluyor, dost oluyor, sevgili oluyor ya da evleniyor. Bu durum tabii ki insanların arayışlarına göre değişiklik, farklılık gösterebiliyor.

Kütahya Emekli Zengin Sevgili Arıyorum

Sitemiz sadece Kütahya için açılmış bir site değil arkadaşlar. Türkiye genelinde hizmet veren arkadaşlık ve evlilik sitesiz. Bu sayede Türkiye’nin bütün şehirlerinden ve neredeyse bütün ilçelerinden sitemize giriş yapılıyor ve insanlar arayışlarını gerçekleştirebiliyorlar. Sizde nerede yaşıyor olursanız olun, hangi şehirden sevgili, kız arkadaş ya da evlenecek eş arıyor olursanız olun emin olun ki sitemizin içerisinde bir yerlerde sizin içinde doğru olan insan vardır. Ayrıca yaşınız kaç olursa olsun emin olun ki bu site içerisinde kendinize ve kriterlerinize uygun olan kişiyi bulabilirsiniz arkadaşlar.

Zengin sevgili bulmak inanın ki bir çok insanın hayalidir. Sitemize giren kadınlar zengin sevgili arıyor, Sitemize giren erkeklerde zengin bayan arkadaş arıyoruz. Çünkü ekonomi, maddiyat gerçekten günümüzde çok önemli bir yere sahip. Bu nedenle de insanlar maddi sıkıntıdan, maddi olarak zorluk çekmekten inanılmaz derecede bıkmış ve bunalmış durumdalar. Zaten ülkemizin ekonomisi de gün geçtikçe daha da kötüye gidiyor. Hal böyle olunca da insanlar maddi durumu daha iyi sevgili arayışı içerisine, eş arayış içerisine giriyorlar. Eğer sizin de bu tarz bir arayışınız varsa emin olun ki çok doğru yerdesiniz.

Kütahya Emekli Zengin ve Yaşlı Bayanların Cep Telefon ve Whatsapp Numaraları

Tabi ki Bu site içerisinde tanıştığınız kadınların ya da erkeklerin cep telefon ve WhatsApp numaralarını almak gerçekten çok kolay arkadaşlar. Sonuçta bu siteye giriş yapan insanların ne aradıkları, ne istedikleri çok açık ve net bir şekilde bellidir. Önemli olan tek şey size uygun olan kişiye, anlaşabileceğimiz, sevebileceğiniz kişiyi bulmaktır. Eğer birbirinizden elektrik alıyorsanız, gerçekten iyi anlaşıyorsanız zaten eminim ki birbirinizle çok kısa süre içerisinde cep telefon ya da WhatsApp numara alışverişi yaparsınız.

Emin olun ki sizin gibi yalnızlık çeken çok fazla sayıda kadını ve erkeği bu site içerisinde bulabilirsiniz. Şansınız internet mecrası içerisinde oldukça yüksektir. Umarım kısa zaman içerisinde sizlerde kendinize ve yaşam standartlarınıza uygun olan kişiyi bulabilirsiniz. Çünkü eğer sizin hayatınıza, yaşam standartlarınıza uyum sağlayamaz ise karşınızdaki kişi, o zaman ilişkinizde sürekli olarak huzursuzluklar ve sıkıntılar söz konusu olur. Bu sebeple boşuna dememişler davul bile dengi dengine diye. Sizde kendi denginiz olan birini eminimki bulabilirsiniz.

Burcu Gündoğan hakkında 959 makale
Merhaba Ben Burcu. SesliArzu.Com sitesinin Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz ile ilgili görüş ve önerileriniz için bana mail adresimden ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*