Malatya Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar

Malatya erkek arayan zengin evlenmiş boşanmış ve yaşlı kadınlar, erkek arayan türbanlı, tesettürlü dul bayanlar, erkek arayan güzel, bakımlı kızlar
Malatya erkek arayan zengin evlenmiş boşanmış ve yaşlı kadınlar, erkek arayan türbanlı, tesettürlü dul bayanlar, erkek arayan güzel, bakımlı kızlar

♥️ BEGÜM

Merhaba. Malatyada yalnız yaşıyorum. 28 yaşındayım. 30-40 yaş aralığında beylerle görüşebilirim. Burada çalışıyorum. Zamanında yapmış olduğum bir işten dolayı buraya yerleştim. Aslında doğuma büyüme istanbulluyum. İşlerimi burada büyüttüm için burada kalmam gerekiyor. Bu nedenle de hayatıma tam anlamıyla burada devam edeceğim. Bu yüzden gerçekten kendine uygun bir sevgili de Malatya’dan arıyorum. Gerçi Malatya’nın yakınından herhangi bir şehirde olabiliriz. Çünkü kendime ait bir arabam var. Gelip gitmem sorun olmaz.

Maddi destek hiçbir şekilde beklemiyorum çünkü zaten mavi durumum iyi. Ben sadece bir erkeğin sevgisine, ilgisine ihtiyaç duyuyorum. Gününü gün eden, eglenmesini gezmesini bilen güzel zaman geçirmesini bilen biri lazım. Çünkü ben tam da bu anlattığım gibi bir kadınım. Bu nedenle de karşındaki insanın da böyle olmasını istiyorum. Eğer bana ve sosyal çevremi ayak uyduramazsa zaten arkadaş olamayız diye düşünüyorum. Eğer bu söylemiş olduğum kriterlerde biri varsa, benim hızlı yaşantıma ayak uydurabilecek biri varsa görüşebilirim.

Malatya Sevgili Arıyorum

Malatya’da kadın arkadaşlarımızın çoğunluğu aile hayatına, eşlerine, kocalarını çok düşkün oluyorlar. Bundan dolayı da bir çok kadın daha doğrusu genellikle evlenmek isteyen bunlarla karşılaşabilirsiniz. Ancak tabii ki sadece erkek arkadaş arayan, sevgili arayan arkadaşlarımız da yok değil bu bayanlarla tanışmak da sitemizde çok mümkündür. Biliyorsunuz ki bu site hem evlilik hem de arkadaşlık sitesi olarak hizmet veriyoruz.

Bu nedenle bu site üzerinde ev arkadaşı arayan ya da sevgili arayan kadınlardan tutun da İslami evlilik gerçekleştirmek isteyen olgun kadınlara kadar her türlü şeyi bulabiliyorsunuz. Burada önemli olan tek şey sizin nasıl bir ilişki, nasıl bir sevgili istediğinizdir. Çünkü sitemize her geçen gün yeni insanlar da giriş yapıyor. Bu sayede isterseniz her gün sitemizi kontrol edebilir ve yeni gelen ilanlarımıza bakabiliyorsunuz. Böylelikle kendimize uygun kişiyi bulma olasılığı otomatik olarak artırmış olursunuz.

Malatya Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar Ücretsiz Üye Olmadan Arkadaşlık Sitesi

Malatya erkek arayan zengin evlenmiş boşanmış ve yaşlı kadınlar, erkek arayan türbanlı, tesettürlü dul bayanlar, erkek arayan güzel, bakımlı kızlar gibi bir çok farklı kategorimiz bulunuyor. Bu kategorilerimizin hepsine bakarak istediğiniz bayanla iletişime geçebilirsiniz. Hatta bunun yanısıra isterseniz ücretsiz olarak sistemi seviyor olabilir, Sitemize üye olan bayan arkadaşlarımızla anlık olarak mesaj yaşayabileceğiniz sayfamıza girebilirsiniz. Biliyorum ki hepiniz bayan arkadaş bulmak, kız arkadaş bulma konusunda çok sabırsızsınız.

Bir an önce güzel bir ilişkiniz olsun, mutlu ve huzurlu bir hayat yaşayın istiyorsunuz. Ancak maalesef ki her şey bu kadar basit olmuyor… Öncelikle karşınızdaki insan ile çok güzel bir şekilde anlaşmanız gerekiyor. İki insanın birbiriyle anlaşması da inanın hiçte dışarıdan görüldüğü gibi kolay değil. Özellikle işin içerisine duygular girerse iş çok sarpa sarabiliyor.

Malatya Erkek Arkadaş Arayan emekli ve ciddi gerçek Zengin ve Yaşlı Kadınlar evlilik ilanları Sitesi

İkili İlişkilerinizde sürekli olarak sakin kalmanız ve anlayışlı olmanız gerekiyor. Bu ikisinin yanısıra karşınızdaki insana karşı sürekli olarak empati kurmalısınız. Her zaman bütün ilişkilerinizde acaba sizin yaptığınızı karşınızdaki arkadaşınız sevgiliniz ya da eşiniz yapsa nasıl hissederdim diye kendinize sormanız gerekiyor. Böylelikle çok daha iyi, sağlıklı ve sağlam ilişkilere sahip olabilirsiniz. İnsanlar artık birbirlerine karşı hiçbir şekilde tahammül etmiyorlar.

Ancak bir ilişki içerisindeyseniz birbirinize karşı taviz göstermeniz, tahammül etmeniz gerekiyor. Bunların hepsi karşılıklı şeylerdir. Tabii ki de tek taraflı olursa da sizin için çok yorucu olur ve o ilişki yine yürümez. Bu nedenle iki tarafında birbirine karşı anlayış göstermesi gerekiyor. Hiçbir zaman sorumlulu tek bir tarafa yüklememeniz gerekiyor muş. Çünkü eğer böyle yaparsanız fotoğraf çok fazla yıpranır ve sonucunda sürekli olarak kavgalar, huzursuzluklar çıkmaya başlar. Eğer bunların yaşanmasını istemiyorsanız ve güzel, düzgün bir ilişkiye sahip olmak istiyorsanız empati anlayış ve saygıyı asla ilişkinizden uzaklaştırmamanız gerekiyor.

Burcu Gündoğan hakkında 959 makale
Merhaba Ben Burcu. SesliArzu.Com sitesinin Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz ile ilgili görüş ve önerileriniz için bana mail adresimden ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*