Ordu Erkek Arkadaş Arayan Zengin ve Yaşlı Bayanlar

Adana İmamoğlu, Karataş Ciddi Evlenmek İsteyen, Sevgili Arayan Güzel Olgun Kadınlar
Adana İmamoğlu, Karataş Ciddi Evlenmek İsteyen, Sevgili Arayan Güzel Olgun Kadınlar

Orduda Yalnız Bayanım Kalbimin Sahibini Arıyorum

Merhaba. Ordu’dan ilan göndermek istiyorum. Ordu’da kendime uygun bir sevgili arıyorum. Gerçekten bana sahip çıkacak, beni sevecek birini istiyorum. Şimdiye kadar ilişkilerde gerçekten yüzüm hiç gülmedi diyebilirim. Hep saçma sapan insanlara denk geldim. Bu durumdan da inanılmaz derecede sıkıldım diyebilirim. Bir türlü şansım düzelmedi. Ama umuyorum ki bu internet sitesinde artık ben de herkes gibi mutlu ve huzurlu bir ilişkiye sahip olabileceğim. İnternet üzerinde sevgili bulan ve mutlu olan çok fazla sayıda arkadaşım var.

Zaten onları gördüğüm için ben de artık kendime uygun birini internet içerisinde arama kararı aldım. Şimdiye kadar internet üzerinde sevgili bulmak bana gerçekten çok saçma geliyordu. Ancak ben sosyal çevremden sevgili buldum ama yine de mutlu olamadım. İnternet üzerinden sevgili bulan arkadaşlarım da gayet mutlu ilişkileri var .m hatta bir çoğu evlendi de diyebilirim. Ben de artık gerçekten kalbimdeki boşluğu birinin doldurmasını istiyorum. Bunun içinde yapmam gereken her şeyi yapacağım.

Ben ailemden pek fazla sevgi görmedim. Bu nedenle sevgi ve ilgi konusunda ciddi anlamda bir açlığım var diyebilirim. Bu açlığımı dolduracak, manevi anlamda bana yetecek birini istiyorum. Umarım İyi kalpli birine denk gelebilirim. Bu yüzden de bir türlü mutlu olamadım. Ancak artık bu durumdan çok sıkıldım. Umuyorum ki güzel, temiz kalpli biri beni bulur.

Bir tane kardeşim var. Ancak kendisiyle görüşmüyoruz. Sadece bu hayatta ben varım diyebilirim. Bu yüzden hayat arkadaşı, dost arıyorum. Ancak dost bulmakta gerçekten hiç kolay değil. İnsanları artık güvenmek konusunda inanılmaz derecede problem yaşıyorum. Çünkü insanlar artık o kadar çıkarcı, bencil bir hale gelmişler ki kime güveneceğim, kime ne söyleyeceğimi gerçekten hiç bilmiyorum. Ben artık gözüm kapalı bir şekilde birine bağlanmak, o insan ile hayatımın geri kalanını geçirmek istiyorum.

Bu arada niyetim kesinlikle evlilik değil. Sonuçta ben zaten yalnız yaşayan hatta yıllardır yalnız yaşayan bir kadınım. Bu nedenle kimse kalkıpta bana neden evlenmiyor sun ya da ne zaman evleneceksin gibi şeyler soramaz, söyleyemez. Bu nedenle istediğim kişiyle istediğim gibi bir hayat yaşayabilirim. Hal böyle olunca da nasıl mutlu olacaksan öyle yaşıyorum. Ben hiçbir zaman elalem ne düşünür, insanlar ne der diyerek hareket etmedim.

Bu yüzden hayatım her zaman mutlu bir şekilde geçmiştir diyebilirim. Yaptığım ya da yaşadığım hiçbir şeyden pişman olmadım. Çünkü her zaman kendi doğrularıma göre hareket ettim. Bence insanların asıl pişman olma sebepleri hep başkalarını dinleyerek ya da başkalarına göre hareket etmelerinden kaynaklanıyor. Bence herkes dışardaki insanlara kulaklarını tıkamalı ve kendi doğru bildiği şeyleri yapmalı diye düşünüyorum.

Ben kısacası böyle bir insanım. Benim bu kafa yapıma uygun, hayatını benimle beraber geçirecek, kalıcı, ömürlük bir hayat arkadaşı arıyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

ı: Sevim

Yaş: 34

Boy: 1.65

Kilo: 58

Aradığı: Ömürlük Dost / Hayat Arkadaşı

Sigara: Yok

Alkol: Var

Ordu Dost Arayan Emekli Zengin ve Yaşlı Bayanlar

Ordu Altın Ordu, Ünye, Fatsa, perşembe, kumru, korgan emekli zengin ve yaşlı bayanlarla tanışma sitesi, dost arayan, erkek arkadaş arayan, sevgili arayan, koca arayan zengin ve yaşlı dul bayanlar, zengin kadınların iletişim cep telefon ve WhatsApp numaraları başta olmak üzere Ordu ilimiz için bir çok farklı arama kategorimiz içerisinde sizlerde istediğiniz, uygun gördüğünüz kategorilere bakabilir, hayatınıza size uygun, sizi gerçekten mutlu edecek bir kadın arkadaş olabilirsiniz arkadaşlar. Herkesin zevkleri ve renkleri birbirinden farklıdır.

Bazı erkekler kendilerinden daha genç, kadınlardan, kızlardan hoşlanırlarken bazıları ise kendilerinden yaş olarak daha büyük ve daha olgun, daha tecrübeli kadınlardan hoşlanıyorlar. Bu nedenle de zengin ve yaşlı bayan arkadaş arıyorum, olgun sevgili arıyorum diyen çok fazla sayıda insan ile karşılaşabilirsiniz bu sitede. Aşkın, sevginin ve evliliğin yaşı olmaz diye boşuna dememişler arkadaşlar. Bu nedenle sizlerde yaşımız kaç olursa olsun hiçbir şey için geç kaldığınızı düşünmeyin arkadaşlar. Çünkü emin olun ki sizin için doğru olan insan elbet bir yerlerde sizi bekliyordur.

Ordu Emekli Dul Bayan Arama ve Bulma Sitesi

Eğer siz de evlenmiş boşanmış kadınlardan hoşlanıyorsanız, daha önce başından evlilik geçmiş olan bayanların sizi daha iyi anlayacaklarını, sizinle daha iyi baş edebileceklerini düşünüyorsanız doğru adrestesiniz. Sitemizde özellikle evlenmiş boşanmış, dul bayan arkadaş, erkek arkadaş arayan insanlar için dul bayanlar ve dul erkekler diye kategorilerimiz bulunuyor. Sitemizin ana sayfasına giderek istediğiniz kategorimizi seçebilir ve istediğiniz bayan arkadaşımıza ya da erkek arkadaşımıza mesaj atabilirsiniz arkadaşlar. Eminim ki bu sitede bir yerlerde sizin için de uygun bir insan vardır.

Burada önemli olan şey sizin için uygun olan, sizin için doğru olan insandan emin olmaktır arkadaşlar. İnsanların genellikle yapmış olduğu hata bu aslında. Tam olarak karşılarındaki kişiyi tanımadan sevgili olma ya da evlenme yoluna giriyorlar. Bunun sonucunda da tabii ki istenmeyen problemler yaşanabiliyor. Çünkü karşınızdaki insanı tam olarak tanımazsanız, birlikte bolca sohbet edenseniz, bol bol vakit geçirmezseniz aynı hayatı paylaştığınız zaman sizi nelerin beklediğini bilemezsiniz.

Bu nedenle ilişkilerinizde ve karşınızdaki insana her zaman zaman verin arkadaşlar. Gönül ilişkileri konusunda acele etmezseniz doğru insandan emin olabilir ve mutlu huzurlu bir ilişkiye sahip olabilirsiniz.

Ordu Olgun ve Yaşlı Bayanların Cep Telefon ve Whatsapp Numaraları

Sitemize giren insanların ne aradığı, ne istediği çok açık ve net bir şekilde bellidir arkadaşlar. Bu nedenle gönül rahatlığı ile istediğiniz bayan arkadaşımıza mesaj atabilirsiniz. Kimsenin sizi terslemesi gibi bir ihtimal ya da olasılık söz konusu değildir. Bunun yanı sıra Sitemize giren erkekler genellikle bir an önce bayan arkadaşlarımızın cep telefonu ya da WhatsApp numaralarını almak ve onlarla kameralı görüntülü, canlı olarak, anlık olarak sohbet etmek istiyorlar. Ancak maalesef ki kadın arkadaşlarımız hemen cep telefon numaralarını insanlarla paylaşmıyorlar.

Öncelikle biraz olsun sizi tanımak istiyorlar. Bu devirde insanlara güvenmek gerçekten kolay değil. Bu nedenle kadın arkadaşlarımız ilişkilerini biraz daha ağırdan almayı tercih ediyorlar. Hiçbir zaman kadınlara karşı aceleci davranmayın arkadaşlar. Çünkü bayan arkadaşlarımız acele edilmesinden, aceleci davranılmasından hiç hoşlanmıyorlar. Ne kadar çok sabırlı olursanız o kadar çok avantaja sahip olursunuz. Bu tarz şeylere dikkat ettiğiniz zaman bu siteden eliniz boş bir şekilde çıkma olasılığınız yok denecek kadar azdır arkadaşlar. Eminim ki çok kısa zaman içerisinde sizde kendinize uygun birini bulacaksınız.

Burcu Gündoğan hakkında 959 makale
Merhaba Ben Burcu. SesliArzu.Com sitesinin Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz ile ilgili görüş ve önerileriniz için bana mail adresimden ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*