13.5 C
New York kenti
Cumartesi, Haziran 10, 2023

Rüyada Ölünün Geliyorum Demesi Ne Anlama Gelir ?

Rüyada ölünün geliyorum demesi büyük çabalar içerisine girileceğine, geçim sıkıntısı konusunda sorunlar yaşanacağına, meydana gelen problemler yüzünden büyük hayal kırıklıkları yaşayacağına, her işinin daha da zor ve kötü bir şekilde ilerleyeceğine, kötü bir şahıs yüzünden hem maddi hemde manevi açıdan büyük zararlara uğranacağına, yeni arkadaşlıklar ve de dostluklar edineceğine, geçmişine bir sünger çekeceğine, sıkıntılı ve problemli vakalar ile karşılaşacağına, maddi açıdan büyük bir boşluk içerisine gireceğine, işlerin gittikçe daha da kötüleşeceğine, hastalık veren vakalarla karşılaşılacağına, sevilen birinin fazla zor bir durumda kalacağına ve rüyayı gören kişinin yardım edeceğine, büyüklerine saygılı olma ve küçüklerine karşı sevgi gösterme konusunda artık hiç bir kusurda bulunmayacağına yorulur.

Rüyada ölünün geliyorum demesi gördüyseniz: Mükemmellik arayışında olmalısınız.

Rüyada ölünün geliyorum demesi söylenen bir sürü söze karşın doğru bilmiş olduğu şeye sorgusuz olarak bodoslama inanacağına, içine dert olan ve sıkıntıya sokan borçları ödeyeceğine ve bu borçlardan hayırlısıyla kurtulacağına Delâlet etmektedir.

Rüyada birinin ben geliyorum demesi tecim hayatında veya mesleki olarak yaptığı işlerde son derece sağlam ve sarsılmaz bir yer edinerek güç kazanacağına, kariyerine her şeyden daha çok önem vereceğine, işlerinin birtakım bireyler tarafınca engel olmaya gayret göstereceğine yorulmaktadır.

Rüyada allahım sana geliyorum demek bütün dertlerinden kurtulup çevresinde bulunan insanların da kurtulmasına yardımcı olacağına ve fazla rahat bir yaşam yaşayacağına, taşıyamayacağı ve kaldıramayacağı yükümlülükler üstleneceğine, hesap etmeden büyük ve mühim işlere atılacağına Delâlet etmektedir.

Rüyada birinin geliyorum demesi kaygı duyulacak birtakım vakalar yaşanacağına, şüpheli bir vaka yaşanacağına rivayet edilir.

Rüyada ölünün çırpınması kapalı kısmetin ve şanssız durumların yerini hayır olana bırakacağına, binbir zahmetle kazanılmış olan zenginliğin yavaş yavaş azalacağına işaret etmektedir.

Rüyada ölünün gezdirmesi uzak bir yerde yaşamakta olan yakın bir akrabadan ya da aileden birisinden kötü bir haber alınacağına, sıkıntı içerisine gireceğine, problemler karşısında çaresiz ve çözümsüz kalacağına rivayet edilir.

Rüyada ölünün eve girmesi yolunun ve bahtının açık ve ferah olacağına, yapacağı o işi onaylamayacağına ve bu mevzuda onu durdurmak ve engel olmak isteyeceğine delalet eder.

Rüyada ölünün bir şey yemesi yapılan bir hatadan dolayı uzun bir vakit süresince pişmanlık duyulacağına ve sorun çekileceğine, maddiyat açısından zarar edileceğine delalet etmektedir.

Ayrıca ; rüyada ölünün gel gidelim demesi,rüyada ölünün gelmesini görmek,rüyada ölünün gelicem demesi gibi ” rüyada ölü görmek “ ile alakalı olan diğer rüya tabirlerine de arama yaparak ulaşabilirsiniz.

Sümeyye Yıldırım
Sümeyye Yıldırımhttps://seslihayat.com
Merhaba Ben Sümeyye , SesliHayat.Com ' da uzun zamandır içerik üretiyorum. En Kaliteli içerikler , En doğru bilgiler için sitemizi tercih ettiğiniz için Teşekkürler.

İlginizi Çekebilir

Düşüncelerinizi Yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son İçerikler