Sivas Erkek Arkadaş Arayan Emekli Zengin ve Yaşlı Bayanlar

Adana Ceyhan, Kozan Olgun Zengin ve Yaşlı Kadınlarla Tanışma
Adana Ceyhan, Kozan Olgun Zengin ve Yaşlı Kadınlarla Tanışma

Sivasta Dul Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanım

Merhaba. 34 yaşındayım. Gerçekten beni sevecek bir erkek arkadaş arıyorum. Ben dul bir kadınım. Geçmişte bir kere evlendim. Çocuğum yok. Artık ben de güzel bir yuva kurmak istiyorum. Etrafımdaki herkes mutlu, güzel yuvalara sahip oldu. Ancak ben bir türlü kendime uygun bir eş bulamadım. Bu yüzden de ciddi anlamda problem yaşıyorum. Duygusal anlamda sürekli olarak kendimi boşlukta hissediyorum. Buna bir son vermek istiyorum. Allah kimseyi yalnızlıkla sınamasın gerçekten. Çünkü inanılmaz zor bir şey. Senelerdir yalnız bir insan olarak ben bunu çok iyi biliyorum.

Bu yüzden bu siteye ilan gönderen, bu sitelerde arama yapan insanları kalpten ve gönülden bir şekilde anlıyorum. Eminim ki bu sitede duygusal anlamda kırılmış, yıpranmış, benimle aynı duygu ve düşüncelere sahip çok fazla sayıda insan vardır. Özellikle internet ortamında çok çeşitli insanlar olduğunu düşünüyorum. Bu nedenle bu internet sitesinde kendime uygun birini bulabileceğimi inanıyorum. Dürüst insan bulmak gerçekten kolay değil. Bir insana güvenmek, tam anlamıyla karşısındaki insana değer verecek olan insanı bulmak gerçekten kolay değil. Bu devirde insan insana gerçekten güvenemiyor.

Benim yıllardır insanlara karşı sürekli olarak bir güvensizliğim var. Bu nedenle karşımdaki insana kolay kolay güvenmem. Kimse benden hemen güvenmemi beklemesin. Ben gerçekten yapıcı, pozitif bir insanım. Her konuda oldukça pozitif yaklaşmaya çalışıyorum. Sonuçta herkesin yaşadığı problemler olabilir. Ben her zaman problemleri ortak olan, dert dinleyen ve çözüm ortağı olan bir insanım. Bu nedenle etrafımdaki insanlar da bana bu konuda gerçekten çok güvenirler. Ancak maalesef ki ben henüz bu kadar güvenebileceğim bir insanı bulamadım.

Umuyorum ki benim gibi, benimle aynı duygu ve düşüncelere sahip birini bulabilirim. Zaten karşımdaki insan benim gibi ise inanın o ilişki gerçekten çok mükemmel ve harika olur. Çünkü ben gerçekten çok iyi kalpli, karşısındaki insanı kendinden daha fazla düşünen bir yapıya sahibim. Ancak nedense bana denk gelen insanlar hep en çok kendilerini düşünüp, bana bencilce yaklaştılar. Bu tarz ilişkilerde benim için gerçekten tam bir kabus oluyor ve yürütemiyorum. Zaten ilişkide bir taraf bencilse diğer tarafın o ilişkiyi sağlıklı bir şekilde yürütebileceğine pek inanmıyorum.

Bu yüzden gerçekten kesinlikle bana karşı bencil olmayacak, kıymetimi bilecek bir sevgili arıyorum ve istiyorum. Evlilik gibi bir düşüncem yok. Evlilik konusu bence ilerleyen süreçlerde kendi kendine belli olacak bir olay. Ben ömür boyu evlenmesem de olur. Benim ihtiyacım olan tek şey gerçekten bana dost olacak bir arkadaş. İnsanın sosyal çevresi her ne kadar geniş olsa da gerçekten duygusal anlamda kendini dolduracak, romantik anlar yaşayacak bir karşı cins ağrıyor. Ben de şu anda o durumdayım diyebilirim.

Sivas Dost Arayan Emekli Zengin ve Yaşlı Bayanlar

Sivas dost arayan, sevgili arayan olgun ve yaşlı bayanlar, olgun, hayat arkadaşı arayan, maddi destek olacak zengin ve yaşlı bayan arkadaş arıyorum, Sivas maddi destek olacak, maddi yardımda bulunacak erkekler ve bayanlar gibi farklı kategorilerimiz de bulunuyor arkadaşlar. Sivas ilimiz ile alakalı olan bütün kategorilere sitemizin ana sayfasından çok rahat, hızlı ve ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ayrıca şunu da belirtmek istiyorum ki sitemizde sadece Sivastan ilan gönderen bayanlar ve erkekler bulunmuyor. Aynı zamanda Türkiye’nin bütün illerinden ve ilçelerinden de sitemize ilanlar geliyor.

Yani eğer ki başka şehirlere seyahat etmekte herhangi bir sıkıntınız yoksa, bu konuda vaktiniz ve durumunuz müsaitse o zaman diğer şehirlerimizden de ilan gönderen bayanlara bakabilirsiniz. Seçeneğiniz ne kadar çok artarsa tabii ki de sizin için, kendiniz için doğru olan insanı bulma olasılığınız da o kadar çok artar. Doğru insanı aramaktan hiçbir zaman vazgeçmeyin arkadaşlar. Çünkü şunu unutmayın ki karşınızdaki insan sizin için doğru değilse o ilişki gerçekten huzursuz ve mutsuzla sürükler sizi. Bu nedenle de doğru olmayan insanla sevgili olmanızın size hiçbir avantajı olmaz.

Sivas emekli yaşlı Sevgili Arıyorum

Sivasın hangi ilçesinde yaşıyor olursanız olun arkadaşlar emin olun ki kendinize yakın bir yerden çok rahat ve hızlı bir şekilde sevgili bulabilirsiniz. Çünkü sitemizde Sivastan o kadar çok fazla sayıda giriş oluyor ki inanın bazen ilanları yayınlamaya yetişemiyoruz bile. Bu nedenle belki arka mahallenizde ya da arka caddeninzde olan bir bayan ile bu site içerisinde tanışabilirsiniz. Eminim ki buralarda bir yerlerde size uygun, gerçekten sevebileceğimiz ve sizi sevecek biri vardır arkadaşlar. Sonuçta insanlar çift yaratılmışlar.

Buradaki tek sıkıntı ruh eşinizi bulmak arkadaşlar. Bu kadar insan arasından gerçekten doğru kişiye denk gelmekte tabii ki de kolay olmuyor. Ancak kesinlikle umutsuzluğa, Ümitsizliğe kapılmayın ve sizin için doğru olan insanı aramaya devam edin arkadaşlar. Emin olun ki elbet bir gün o insan sizin karşınıza çıkacaktır. Tek problem nerede, ne zaman ve ne şekilde karşınıza çıkacağını bilmiyor olmanız. Umarım en kısa zamanda bu doğru insana kavuşabilirsiniz. Çünkü gerçekten yalnızlık uzun sürmemeli diye düşünüyorum.

Sivas Emekli ve Yaşlı Bayanların Cep Telefon ve Whatsapp Numaraları

İnsanlar sitemize girdikleri zaman bir an önce, erkenden bayanların cep telefon ya da WhatsApp numaralarını almak, onlara ulaşmak istiyorlar. Tabii ki insanların acelesini anlayabiliyorum. Çünkü insanlar uzun zaman yalnız kalıyorlar. Bunun sonucunda da bizim sitemize girdikleri zaman istiyorlar ki hemen her şey olsun bitsin ve sevgiliye sahip olsunlar. Ancak maalesef ki bu işler o kadar kolay olmuyor arkadaşlar. Sonuçta kadın arkadaşlarımızın da seçenekleri var. Bu kadar insan arasından, bu kadar erkek arasından sizi seçmeleri için, cep telefon ve WhatsApp numaralarını sizinle paylaşmaları için onlara bir sebep sunmanız gerekiyor.

Sonuçta biliyorsunuz ki kadınlar kendilerini etkileyen erkeklerden hoşlanırlar. Bu kadın arkadaşlarımızı etkilemek aslında çok kolay. Bayanları gerçekten anladığınızı, kadınların ruhuna hitap edebilirseniz, onların duygularını anlayabildiğinizi ifade ederseniz, kadın arkadaşlarımızı buna inandırırsanız emin olun ki çok kısa süre içerisinde bayan arkadaşlarımız sizlere geri dönüş yapacaklardır. Ancak bunun için dediğim gibi karşınızdaki bayanları ikna etmeniz, etkilemeniz gerekiyor.

 

Burcu Gündoğan hakkında 959 makale
Merhaba Ben Burcu. SesliArzu.Com sitesinin Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz ile ilgili görüş ve önerileriniz için bana mail adresimden ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*