Sohbet Arkadaşı Arayan Bayanlar ve Kızlar

Erzincan Koca Arayan, Eş Arayan Güzel, Olgun, Kadınlar
Erzincan Koca Arayan, Eş Arayan Güzel, Olgun, Kadınlar

Herkese selamlar arkadaşlar ismim Asiye.! İstanbul’dan katılıyorum. Buradan yazmanın tek bir nedeni var sevgili arkadaşlar kendime adama kıllı güvenebileceğim dürüst bir erkek arkadaş bulabilmek. Sohbet edebileceğim ve birlikte güzel vakit geçirebileceğimiz Arada sırada WhatsApp üzerinden görüşebileceğim Bir Erkek arkadaş bulmak için burada bulunuyorum. istanbul-izmir adana-ankara Benim için hiç fark etmez.

24 yaşındayım Sadece güvendiğim kişilere Facebook Twitter ve Instagram adresleri mi Ya da cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaramı verebilirim. enden farklı anlamlarda çıkar sağlamak istemeyen aklı başında olan insanlardan hoşlanıyorum. Erkek arkadaşım olacak kişinin yani sohbet edeceğim kişinin cebinde parasının olması altında araba ya da İstanbul’da birkaç tane dairesinin olmasına gerek yok. benim için karşındaki kişinin insan olması ve bana insan gibi davranması yeterli olur. her ne kadar güzel bir kız olsam bile bunu hiçbir zaman ki bir yapmadım. Etrafımdaki insanlar beni Her zaman pozitif insan olarak bilgiler ve ben de her zaman kritik kalmaya devam ettim.

Aslına bakarsanız canlı ve anlık olarak sohbet edebileceğim bir arkadaş arıyorum . Fakat bu arkadaşlığımız İlerleyen dönemlerde belki de sevgili olmaya doğru ilerleyebilir..!

Sitenin sahibi ile birazcık konuştum. söylediğine göre burada canlı bir anlık olarak sohbet edebiliyor muyuz. kontrol ettim aşağıda bulunan bir mesajlaşma Bölümü Gördüm.! Bana isterseniz orada mesaj gönderebilirsiniz.

Önce Aşağıdaki mesaj bölümünü kullanarak Bana hangi şehirde yaşadığını ve tam olarak nasıl bir kız arkadaş aradığınızı söylerseniz mutlu olurum. Sonuç olarak karşımdaki erkeği tanımak istedim. Buradaki arkadaşların ilanlarını kontrol ettiğimde insanların dürüst ve güvenilir olduğunu gördüm İnşallah yanılmıyorumdur.

2020 yılında ne yazık ki Başımıza gelmeyen hiçbir vakit kalmadı nokta depremler yangınlar coronavirüs falan derken artık kendimizi eve giderdik resmen. Doğal olarak evde canım sıkılıyor ve sohbet edecek bir arkadaşa ihtiyaç duyuyorum. şimdiye kadar çalıştığım iş yerinde ya da okulumda falan hiçbir zaman erkek arkadaş edinmek gibi bir derdim olmadı ama artık kendime bir erkek arkadaş bulmanın zamanı geldi diye düşünüyorum.

Ailem tarafından hiçbir şekilde baskı görmüyorum. ailem erkek arkadaşlarımla konuşmama tatil açıklama falan izin verirse bu konuda hiçbir sıkıntım yok. özgürlüğüne düşkün olan bir insanım. belirli sınırlar içinde arkadaş olmak istiyorum. Bu konuda beni anlayabileceğinizi Umuyorum.!

Canlı kameralı bir şekilde sohbet edebilmemiz için birbirimizle cep telefon numaralarımızı mı olması gerekiyor Fakat ben şu anda Burada tanıdığın insanlara direkt olarak daha hakkında hiçbir şey bilmeden cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaramı vermeyi düşünmüyorum. karşımdaki kişi hakkında birazcık bilgiye sahip olduktan sonra zaten Facebook Twitter Instagram gibi sosyal medya adresleri bizi birbirimize veririz. Bunun haricinde cep telefonu ve WhatsApp sohbet numarasını zaten Lafı Bile olmayacaktır.!

Canlı Kameralı Sohbet Arkadaş Arıyorum

Her zaman burada mesaj yapacağız diye bir şey yok nokta belli bir zamandan sonra WhatsApp üzerinden canlı ve kameralı olarak görüntülü konuşmak istiyorum. Çok yakışıklı olmana ya da zengin olmana gerek yok Sadece çok fazla argo konuşmayan birazcık maç olan kıskanan ve beni güldürebilecek yüzüme tebessüm ettirebilecek Bir Erkek bulmak ve saatlerce onunla konuşmak istiyorum. İlerleyen dönemlerde Tabii ki Güven sağlanırsa görüşmede yapılabilir. Elbette bir yerde oturup bir kahve içmek Daha sonrasında da birlikte tatile gitmek film izlemek sinemada takılmak gibi şeylerde yapmak istiyorum.

Şunu söylemeliyim ki eğer sevgili olursak beni çok kalabilirsiniz. Çünkü ben güzel bir kızım. herhangi bir mekana gittiğim zaman insanların gözünün üzerinde olduğunu Fark edebiliyorum. Fakat bunun için yapabileceğim çok fazla bir şey yok Ne yazık ki.! erkek arkadaşım Bu gibi konularda biraz anlayışlı olursa benim için harika olur. Örneğin bir mekanda otururken bana bakan insanların neler düşündüklerini bilmediğim için Onlara kızmıyorum. Herkes kötü niyetli düşünüyor diye bir şey yok Sonuçta değil mi?

Burcu Gündoğan hakkında 959 makale
Merhaba Ben Burcu. SesliArzu.Com sitesinin Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz ile ilgili görüş ve önerileriniz için bana mail adresimden ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*