Van Erkek Arkadaş Arayan eEmekli Zengin Ve Yaşlı Bayanlar

Van zengin kadınların Facebook adresleri, zengin dul bayanların Twitter adresleri, evine yatılı erkek arayan, maddi destek olacak zengin ve yaşlı kadınlar
Van zengin kadınların Facebook adresleri, zengin dul bayanların Twitter adresleri, evine yatılı erkek arayan, maddi destek olacak zengin ve yaşlı kadınlar

Dürüst Sevgili ( erkek arkadaş ) Arıyorum Ciddi Olanlar.

Merhaba. Ben 28 yaşındayım. İstanbul’da yaşıyordum. Ancak üç sene önce van’a tayinim çıktı. Burada öğretmen olarak görev yapıyorum. Açık konuşmak gerekirse burada kendime bir ev aldım. Arabamda var. Dolayısıyla buradan gitmeyi düşünmüyorum. Tam anlamıyla kendimi buraya alıştırdım diyebilirim. Ben zaten değişiklik seven bir insan değilim. Bir yere alıştığım zaman orada kalmayı, bir şeye alıştığım zaman o alıştığım bir şekilde devam etmeyi seviyorum.

Bu sebeple de şu anda buraya alıştıktan sonra başka bir şehire gitmek, başka bir şehirde öğretmenliğe devam etmek falan bunlar benim için hayal diyebilirim. Zaten bunun ile alakalı olarak devlete talepte bulundum. Tekrardan tayinim çıkmayacak. Hayatıma burada devam edeceğim. Kendime uygun bir sevgili henüz bulamadım. Çünkü zaten 1 buçuk SENEM alışma süreci ile geçti. Sonrasında Pandemi süreci falan da oldu. Benim bu hayatta kimsem yok. Tek başımayım diyebilirim. Annemle babam ben çok küçükken ayrıldılar.

Sonrasında gerçekten her şey tam bir kabusa dönüştü diyebilirim. Annem kendine sevgili buldu, babamda başka bir kadınla evlendi. Ben ise ortada kaldım. Beni ne annem ne de babam istemedi. Daha doğrusu onların hayatına giren kişiler beni istemediler. Bu nedenle de ortaokulda ve lisedeyken yatılı okula yazdırıldım. Yani sizin anlayacağınız hiçbir şekilde aile hayatım olmadı diyebilirim. Bana gerçekten aile olacak, bana hayat arkadaşı olacak bir sevgili istiyorum.

Aslında çok zor bir şey istemiyorum. Düştüm zaman yanımda olacak, başıma bir şey geldiği zaman saçımı okşayıp beni teselli edecek, bana güç verecek bir erkek arkadaş arıyorum. Ben her zaman tek başıma güçlü kaldım ve ayaklarımın üzerinde durdum. Ancak bu durumdan inanılmaz derecede yoruldum. Çünkü her şeyle, her zorluk ile kendi başıma mücadele ettim. O yüzden de artık hayat arkadaşı arıyorum. Umarım gerçekten kendime uygun birini bulabilirim. Gerçekten beni Kırmayacak ve insan gibi değer verecek, sevecek birini istiyorum.

Van Sevgili ( erkek arkadaş ) Arayan Emekli Zengin Dul Bayanlar Whatsapp Grupları ve Telefon Numaraları

Van emekli zengin ve yaşlı sevgili arama ve bulma siteleri, emekli zengin dullar Sitesi, emekli zengin ve yaşlı kadınların cep telefon ve WhatsApp iletişim numaraları, dost ve arkadaş arayan, maddi ve manevi her konuda destek olacak türbanlı emekli zengin bayanlar gibi bir çok aramayı tek bir site içerisinde gerçekleştirebilirsiniz arkadaşlar. Şu anda içerisinde bulunduğunuz bu site tüm Türkiye’ye yayılmış bir arkadaşlık ve evlilik sitesidir. Sitemiz hem arkadaşlık hem de evlilik sitesi olarak hizmet veriyor. Çünkü Sitemize giren bazı insanlar evlenmek amacında iken bazıları ise yalnızca flört edebilecekleri ya da sevgili olabilecekleri kişileri bulma amacındalar.

Bu sebepten dolayı sitemizde iki farklı bölüm oluşturduk. Eğer kız arkadaş, sevgili arıyorsanız erkek arkadaş arayan, dost arayan, sevgili arayan bayanlar kategorilerine giriş yapabilirsiniz. Eğer niyetiniz hayatınızı başka bir kadın ile birleştirmek ise tabii ki de sitemizin evlenmek isteyen bayanlar, eş arayan kadınlar, koca arayan bayanlar gibi diğer kategorilerine giriş yapabilirsiniz. Bu kategorilerimiz içerisinde birbirinden farklı yaşam tarzına, birbirinden farklı yetiştirme tarzına ve kafa yapısına sahip olan farklı kadın arkadaşlarımız bulunuyor. İstediğiniz bayan arkadaşımızla da arkadaş olabilirsiniz.

Van Emekli Zengin ve Yaşlı Bayanların Cep Telefon ve Whatsapp Numaraları

Sitemize ilan gönderen bayan arkadaşlarımızdan cep telefon ya da WhatsApp numaralarını da talep edebilirsiniz tabii ki. Ancak bizler kesinlikle kimsenin cep telefon ya da WhatsApp numarasını, kimseyle paylaşmıyoruz arkadaşlar. Geçmişte herkese açık bir şekilde bu numaraları paylaşıyorduk. Ancak insanlar gerçekten çok iyi niyetli değiller. İyi niyetimizi suistimal ettiler. Bayan arkadaşlarımızı sürekli olarak rahatsız ettiler. Bu sebeple de yeni kurallarımız gereği kimsenin cep telefon ya da WhatsApp numarasını yayınlamama kararı aldık.Sitemize ilan gönderen bayan arkadaşlarımızdan cep telefon ya da WhatsApp numaralarını da talep edebilirsiniz tabii ki. Ancak bizler kesinlikle kimsenin cep telefon ya da WhatsApp numarasını, kimseyle paylaşmıyoruz arkadaşlar. Geçmişte herkese açık bir şekilde bu numaraları paylaşıyorduk. Ancak insanlar gerçekten çok iyi niyetli değiller. İyi niyetimizi suistimal ettiler. Bayan arkadaşlarımızı sürekli olarak rahatsız ettiler. Bu sebeple de yeni kurallarımız gereği kimsenin cep telefon ya da WhatsApp numarasını yayınlamama kararı aldık.

Gelelim sizin bu WhatsApp ya da cep telefon numaralarını karşınızdaki bayandan nasıl alacağınıza. Biliyorsunuz ki,sitemizde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir mesajlaşma bölümü bulunuyor. Bu mesajlaşma bölümünü kullanarak kadın arkadaşlarımıza arkadaş olabilir, sevgili olabilirsiniz. Sonuçta her şeyin başı sohbetten geçiyor. Eğer Sohbetiniz güzel bir şekilde ilerlerse, birbirinizden hoşlanırsanız ve elektrik alırsanız sonucunda zaten siz istemeden bayan arkadaşlarımız sizinle cep numaralarını paylaşacaklardır. Yani bu konuda olay aslında size kalıyor. Karşınızdaki bayanı etkilemeyi başarırsanız cep numarasını alırsınız.

Van Dost ve Sıkı Arkadaş , Yoldaş Arayan Emekli Zengin Kadınlar

Van dost arıyorum, maddi ve manevi destek olacak zengin sevgili arıyorum diyorsanız da doğru yerdesiniz. Van ilimizde çok fazla sayıda zengin ve yaşlı kadın bulunuyor arkadaşlar. Sizlerde bu kadınlarla çok rahat bir şekilde arkadaş olabilir, tanışabilirsiniz. Hayat gerçekten yalnız bir şekilde çekilmiyor arkadaşlar. Bu nedenle eminimki sizde bir an önce kendinize uygun bir sevgili bulmak istiyorsunuz. Ancak bunun için biraz çaba harcamanız, zaman harcamanız gerekiyor. Doğru insana eminim ki internet içerisinde çok rahat bir şekilde bulabilirsiniz.

Çünkü internet ortamında gerçekten çok fazla sayıda insan bulunuyor. Herkesin kriterleri, arayışları da birbirinden farklı oluyor. Hal böyle olunca da insanlar gerçekten hayal ettikleri kişileri bulmakta zorlanıyorlar. Ancak artık internet sayesinde gerek aradıkları kriterlere uygun bayanları gerekse hayal ettikleri kadınları çok rahat ve hızlı bir şekilde insanlar bulabiliyorlar. Sizlerde bu avantajdan yararlanmak için daha fazla geç kalmayın arkadaşlar. Sonuçta www.seslihayat.com tamamen ücretsiz bir sitedir. Bu nedenle istediğiniz gibi, istediğiniz kadar arama yapabilirsiniz.

Burcu Gündoğan hakkında 959 makale
Merhaba Ben Burcu. SesliArzu.Com sitesinin Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz ile ilgili görüş ve önerileriniz için bana mail adresimden ulaşabilirsiniz. [email protected]

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*