Zonguldak Erkek Arkadaş Arayan Emekli Zengin ve Yaşlı Bayanlar

Konya Erkek Arayan, Dost Arayan, Sevgili Arayan Zengin ve Yaşlı Kadınlar
Konya Erkek Arayan, Dost Arayan, Sevgili Arayan Zengin ve Yaşlı Kadınlar

Dul Erkek Arkadaş Arayan Dul Kadınım

Merhaba. 36 yaşında Zonguldak’ta yaşayan evlenmiş boşanmış dul bir kadınım. Ben de herkes gibi hayatımın aşkını bulmak için bu siteye giriş yaptım. Sitenizi Facebook’ta gördüm. Normalde bu tarz sitelere pek fazla güvenmiyorum açık konuşmak gerekirse. Ancak baktığım zaman gerçekten içime sinen bir site oldu. Bu nedenle ilk defa bir arkadaşlık ve evlilik sitesine ilan gönderme kararı aldım. Yaklaşık sekiz senedir yalnızım, bekarım. Gerçekten benim gibi yalnızlık çekmiş olan, sevgiye, kıymet bilmeyen aç bir erkek arkadaş arıyorum. Aslında bende bütün kadınlar gibi aynı şeyi istiyorum.

Gerçekten beni sevecek, değer verecek, kıymetimi bilecek bir erkek arkadaş istiyorum. Aslında bütün kadınların istekleri hep aynı. Ancak nedense bir türlü istediğimiz gibi birini bulamıyoruz. İnsanlar artık o kadar kötü kalbi bir hale gelmişler ki kimseye güvenemiyoruz, herkezin yaptıkları iyi davranışların altında farklı şeyler arıyoruz. Aslında hepimiz çok kötü insanlarız. Bu yüzden değer verecek olan, bizi gerçekten sevecek olan kişiyi bir türlü bulamıyoruz. Ama inanıyorum ki bizim gibi iyi insanlar bir yerlerde azda olsa vardır.

Ben maddi olarak kimseden hiçbir şey beklemiyorum. Aksine maddi olarak karşımdaki erkeğe yardım edebilirim. Günümüzde artık geçim gerçekten çok zor bir hale geldi. Ben de babamın işlerini yürütüyorum. Küçük yaşlardan beri babam beni hep ticaret konusunda yetiştirdi. Bu nedenle ben de ticaret kadını oldum. Senelerce hep para peşinde koştum diyebilirim. Aslında benim evliliğimin bitmesinideki sebeplerden birisi de buydu. Çünkü gerçekten maddi olarak çok fazla güç elde ettim. Babamın işlerini büyüttüm diyebilirim. Sonuçta ben daha genç ve daha hareketli bir insanım.

Bütün bu avantajlari kullanarak işleri daha da iyi bir noktaya getirdim. Ancak bu durum eski eşimi ve eski eşimin ailesine inanılmaz derecede rahatsız etti. Bir kadının maddi gücü olmamalıymış öyle söylüyorlar. Ancak ben de tam tersini düşünüyorum. Çünkü yarın bir gün evlendiğim insanla aramda bir sıkıntı çıktığı zaman benim arkamda kimsenin olacağını düşünmüyorum. Kendi öz ailem hariç. Bu nedenle maddi olarak Gücümü elime almak istedim. Bu nedenle evde sürekli problemler yaşadık ve işin sonu ayrılığa kadar gitti.

Ben yine de bu konuda pişman değilim. Bence bir kadın ve bir erkek eğer evliyse ya da sevgili ise aralarında kesinlikle para muhabbeti olmamalı. Eve giren para ortak bir para. Kimin ne kadar kazandığı ya da kimin evine kadar para getirdiğinin hiçbir önemi yok diye düşünüyorum. Önemli olan tek şey birlikte güzel ve mutlu bir yuvaya sahip olmak diye düşünüyorum. Bu nedenle benim gelirimi problem yapmayacak, sıkıntı yapmayacak bir erkek arkadaş arıyorum.

Sevgili olduğun kişiyle eğer iyi anlaşırsak tabii ki beraber de yaşayabiliriz bu arada. Benim bu tarz şeylerde bir sıkıntım yok. Benim tek istediğim gerçekten iyi anlaşalım mutlu, huzurlu bir hayatımız olsun benim için yeterli olur. Sonuçta yaşımız geçiyor. Hayat arkadaşı bulmak için çok fazla beklemeye gerek yok diye düşünüyorum.

Adı: Leyla Hatice

Yaş: 36

Boy: 1.70

Kilo: 67

Aradığı: Hayat Arkadaşı / Dost

Sigara: Yok

Alkol: Bazen

Zonguldak Dost Arayan Emekli Zengin Dullar

Zonguldak erkek arkadaş arayan, sevgili arayan emekli bayanlar, olgun yaşlı sevgili arıyorum, Zonguldak zengin dul kadınlarla tanışma ve arkadaşlık sitesi, zengin ve yaşlı bayanların iletişim cep telefon ve WhatsApp numaraları, dost arayan, koca arayan zengin kadınlar gibi Zonguldak ile alakalı olarak açmış olduğumuz bir çok zengin bayan arkadaş kategorisi bulunuyor arkadaşlar. Sizde bu kategorilerin her birinde kendinize uygun kişilerle tanışma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Eğer gerçekten hayatınıza birini almak için kendinizi buna hazır hissediyorsanız, gerçekten artık yalnızlığımıza bir son vermek ve tek kişi yaşadığınız hayatı iki kişi yaşamak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Yaşınz kaç olursa olsun sevgili hayatı için ya da evlilik için geç kaldığınızı kesinlikle düşünmeyin arkadaşlar. Çünkü sitemizde çok fazla sayıda insan bulunuyor. Bu insanların her biri farklı yaş kategorilerinde bulunuyor. Bu sayede insanlar aradıkları, istedikleri kriterlere sahip olan kadını rahat, hızlı bir şekilde bulabiliyor. Her geçen gün artan kitlemiz sayesinde de insanların her gün kendine uygun kişiyi bulma fırsatı var.

Zonguldak Emekli Zengin Sevgili Arıyorum

Günümüzde sitemize giriş yaparak emekli zengin sevgili arıyorum diyen çok fazla sayıda insan oluyor. Geçim şartları, yaşam şartları her geçen gün biraz daha zorlaşıyor arkadaşlar. Bu sebeple de emekli zengin sevgili bulmak isteyen kadınlar ve erkeklerin sayısında da inanılmaz derecede bir artış söz konusu oluyor. Hal böyle olunca da bizler emekli zengin bayanlar ve emekli erkekler kendilerine uygun sevgiliye daha rahat ve hızlı bir şekilde bulabilsinler diye sitemizde zengin bayan arkadaş ve zengin arkadaş kategorileri oluşturduk. Bu kategorilerin içerisinde sizlerde kendinizi tanıtan yazılar yazabilirsiniz.

Kendinizi tanıttığınız bu yazılarda ne kadar Açıksözlü, ne kadar dürüst ve ne kadar etkileyici konuşursanız da geri dönüş alma şansınızın o kadar çok artacağınıdan emin olabilirsiniz arkadaşlar. Bu nedenle kendinizi tanıtan yazı yazarken karşınızdaki kadınlara hitap ettiğinizi, onları etkilemeye çalıştığınızı unutmamalısınız. Ancak bu şekilde sizde kendinize uygun olan kadını bulabilirsiniz. Eğer ki kadın arkadaşlarımıza etkilemeyi başaramazsanız, onlarla nasıl konuşmanız gerektiğini ya da nasıl etkileyici şekilde konuşacağınızı bilmiyorsanız o zaman şansınız yok denecek kadar az diyebilirim.

Zonguldak Emekli ve Yaşlı Bayanların Cep Telefon ve Whatsapp Numaraları

Zonguldak zengin bayanların cep telefon ve WhatsApp numaraları, olgun, zengin ve yaşlı kadınlarla mesajlaşma siteleri, ücretsiz zengin dul bayanlarla sohbet siteleri gibi aramalarınızda tabii ki bu site içerisinde yapılıyor arkadaşlar. Ancak şunu unutmayın ki kadın arkadaşlarımıza yaklaşırken hiçbir zaman aceleci davranmayın arkadaşlar. Çünkü kadınlar acele eden erkeklerden hiç hoşlanmazlar. İlişkilerinizi ne kadar yavaştan alırsanız, karşınızdaki insana ne kadar çok zaman tanırsanız emin olun ki ilişkinizin sağlamlığı açısından bir o kadar çok avantaja sahip olursunuz.

Öncelikle güzel ve sağlam bir ilişki istiyorsanız karşınızdaki kişiyi çok iyi ve net bir şekilde tanımanız gerekiyor. Bunun içinde tabii ki hem ilişkinize hem de karşınızdaki insana zaman tanımanız gerekiyor. Sonuçta insanlar çok kısa zaman içerisinde birbirlerini tanıyamıyorlar. Bu yüzden birlikte oldukça fazla zaman geçirin, birbirinizle bol bol sohbet edin. Ancak bu şekilde karşınızdaki insanı tam olarak tanıya bilirsiniz. Zaten birbirinizi tanımaya başladıkça ilişkinizin daha iyi yönde şekillendiğini de fark edeceksiniz. Karşınızdaki kişinin sizin için doğru olup olmadığını da net bir şekilde anlayabilirsiniz.

Burcu Gündoğan hakkında 959 makale
Merhaba Ben Burcu. SesliArzu.Com sitesinin Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz ile ilgili görüş ve önerileriniz için bana mail adresimden ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*