Adana Ceyhan & Kozan Bayan Arkadaş

Adana Ceyhan, Kozan Olgun Zengin ve Yaşlı Kadınlarla Tanışma
Adana Ceyhan, Kozan Olgun Zengin ve Yaşlı Kadınlarla Tanışma

Türbanlı Bayanım Erkek Arkadaş Arıyorum Adanadan Ya da Yakınlarından…

Merhaba. 32 yaşında daha önce evlenmemiş bir kadınım. İki tane evim bir tane arabam var. Ben gerçekten kendimi insan olarak hiç görmedim. Kendimi hep çalışan bir kadın olarak hayal ediyordum. Ve öyle de oldu. Gerçekten güzel bir iş hayatına ve kariyere sahip oldum kendimi bildim bileli çalışıyorum diyebilirim mezunuyum. Ancak artık lise mezunu ya da üniversite mezun gerçekten hiç fark etmiyormuş. İyi bir şirkette müdür konumundayım.

Kendi çabalarım ile, kendi emeklerimle kendi alın terim ile bu noktaya gelebilmek gerçekten beni çok uyandırıyor. Bir çok arkadaşım evlenmeyi tercih ettim. Şu anda hepsi eşlerinden Pişmanlar. Ben şikayetçi olacağım bir sevgili ya da şikayetçi olacağım bir evlilik hayatı kesinlikle hiçbir zaman istemedim. Böyle bir sevgilim ya da evlilik hayatım olacaksa hiç olmasın kafasına gittim hep. En doğrusunu da yaptığımı düşünüyorum. Çünkü gerçekten insan mutlu olmalı..

Ben şu anda yalnızca bana dost olacak , sırdaş ve yoldaşlık edecek ciddi bir hayat arkadaşı arıyorum. Evlenmek ya da evlenmemek gibi bir şeyim yok. Bunu ilişkimizin ilerleyen zamanlarında birlikte oturur karar veririz. Öyle bir kriterim yok. Daha önce evlenmiş boşanmış biri olabilir. Benim için tek önemli. Çocuksuz olması. Sonuçta böyle bir sorumluluk almak istemiyorum. Ben geçmişiyle birlikte yaşayan ya da geçmişten gelen Ayakbağı olan kimseyle ilişki yürü Temem. Oldukça kıskanç bir insanım. Maddi olarakta elimden gelen bütün her şeyi, desteği sağlarım. Yeterki beni mutlu etsin.

Adana Ceyhan Türbanlı Kapalı Kızların Whatsapp Arkadaşlık ve Evlilik Grupları ve Numaraları

Adana Ceyhan, kozan ücretsiz arkadaşlık ve tanışma siteleri, türbanlı, tesettürlü evlenmiş boşanmış dul bayanlarla bedava mesajlaşma, dost arayan, evlenmek isteyen emekli zengin ve yaşlı kadınlarla tanışma siteleri gibi farklı kategorilerimiz bu sitenin içerisinde bulunuyor arkadaşlar. Sadece Adana ilimizden değil istediğiniz tüm şehirlerimizden kendinize uygun bayan arkadaşı tek bir site içerisinde arayabilir, kendinize uygun olan kişilerle hızlı ve pratik bir şekilde tanışabilirsiniz. Tamamen amacına uygun arkadaşlık ve evlilik sitesiz. Bu nedenle gerçekten insanların birbirleriyle tanışmasını, sevgili olmasına ve evlenmesine vesile oluyoruz.

Sitemizde tanışan, sevgili olan binlerce insandan birisi sizde olabilirsiniz. Ancak tabii ki bunun için yapmanız gereken bayan arkadaşlarımızın ilanlarının altına mesaj göndermek olacaktır. Eğer sizlerde artık yalnız kalmak istemiyorum, gerçekten yalnızlıktan çok sıkıldım diyorsanız kesinlikle yapmanız gereken şey budur. Ayrıca şunu da belirtmek istiyorum ki bayanlardan cep telefon ya da WhatsApp numaralarını almayı yada whatsapp gruplarına katılmayı bir an önce istediğinizi biliyorum. Ancak bunun için kadın arkadaşlarımız öncelikle biraz olsun sizleri tanımak istiyor. Dolayısıyla önce kendinizi onları tanıtın.

Eğer birbiriniz arasında etkileşim, elektrik alma verme olayı olduysa zaten işiniz çok kolay. Sonuçta iki insan birbirinden hoşlanmadan, etkilenmeden hiçbir şey yapamazsınız. Buna ne biz müdahale edebiliriz ne de bir başkası. Bu nedenle sabırlı olup sizden etkilenen, hoşlanan bayanları beklemelisiniz. Bu tarz konularda acele ederseniz emin olun ki yanlış kişilerle yanlış arkadaşlık ilişkilerini başlarsınız. Ancak sabırlı olur ve birbirinizi iyi bir şekilde tanırsanız daha emin bir şekilde hareket edebilirsiniz.

Adana Kozan Gerçek Arkadaşlık İlanları

Günümüzde artık kimsenin kimseye gerçekten güveni kalmadı arkadaşlar. Bu nedenle de insanlar özellikle arkadaşlık ve evlilik siteleri gibi duygusal yerlere güvenmek konusunda oldukça büyük sıkıntı yaşıyorlar. Eğer sizde diğer arkadaşlık ve evlilik sitelerinden canınız yandıysa, diliniz yandıysa hiç merak etmeyin. Çünkü şu anda içerisinde bulunmuş olduğunuz site sizlere çok güzel imkanlar sağlayacak. Tamamen ücretsiz, üyelik gerektirmeyen bir siteyiz arkadaşlar. Bu nedenle içiniz rahat olabilir. Sitemizde hiçbir şey için para ya da ücret ödemezsiniz.

Çünkü bizim amacımız bu siteden para kazanmak kesinlikle değil. Bizim tek amacımız gerçekten bütün Türkiye’ye hatta dünyaya yayılmış bir arkadaşlık ve evlilik platformu oluşturmak. Yapmış olduğumuz bütün çalışmalarda bunun içindir diyebilirim. Gerçekten amacına uygun bir site olduğumuz için de insanlar çok kolay ve hızlı bir şekilde aradıkları hayat arkadaşını bulabiliyorlar. Ancak tabii ki bu olay birazcıkta sizin kısmetinizle alakalı. Sitemiz ediyor ve hayat arkadaşı, sevgili bulan, evlenen çok fazla sayıda insan olmuştur.

Ancak tabii ki bunların yanında bir de istediği gibi birini bulamamış, aylardır Sitemize ilan göndermesine rağmen hala kimseyle görüşememiş olanlar da var. Bu durum hem kısmet hem de sizin kabiliyetinize bağlı. Eğer bayan arkadaşlarımızla nasıl konuşmanız gerektiğini biliyorsanız o zaman işinizi oldukça kolay diyebilirim. Çünkü bazı erkekler kadınlara hitap ederken bile çok yanlış tarzda konuşuyorlar. Hal böyle olunca da kadınlarda tabii ki de bu erkeklere geri dönüş yapmıyorlar.

Öyle bir durumda bizlerin de müdahale edebileceğim bir durum yok arkadaşlar. Bazen bize kızıyorlar; neden bayan arkadaş bulamıyoruz, neden kimse geri dönüş yapmıyor diye. Ancak bizler kimseye, hiçbir kadın arkadaşımıza kalkıpta şu kişiyle sevgili olmak ya da bu kişiye cevap ver gibi şeyler söyleyemeyiz. Biz sadece ilan gönderen bayanların ilanların yayınlar, yorum gönderen İnsanlarında yorumlarını onaylarız. Bizim yapabileceğimiz maalesef ki başka bir şey yok arkadaşlar. Ona göre kadınlara mesaj atarken düzgün ve etkileyici konuşmaya çalışırsanız sizin için daha avantajlı olur.

Adana Ceyhan Erkek Arkadaş Arayan Dullar Sitesi

Sitemiz biliyorsunuz ki hem de evlilik sitesi hem de arkadaşlık sitesi olarak hizmet veriyor arkadaşlar. Bu da demek oluyor ki sitemizde evlenmek isteyenler de bulunuyor, yalnızca erkek arkadaş, dost arayanlar da bulunuyor. Sonuçta evlilik gerçekten kolay bir olay değil arkadaşlar. Bu nedenle de herkes evlilik isteyecek diye bir şey yok. Bazı kadınlar ve erkekler evlenmeden beraber yaşamayı, evlenmeden evlilik hayatı yaşamayı tercih ediyorlar. Herkesin tercihleri birbirinden farklı olabilir. Bunun için kimseyi yargılamak ya da kimsenin tercihlerine karışmak kimsenin haddi değil.

Tamamen özgür bir ülkede yaşıyoruz sevgili arkadaşlar. Bu nedenle de herkesin farklı istekleri, farklı arayışlara olabiliyor. Siz burada yapmanız gereken tek şey nasıl bir ilişki aradığınıza karar vermek olacaktır. Eğer kendinizi evliliğe hazır hissediyorsanız o zaman sitemizin evlilik ilanları kategorilerine bakabilirsiniz. Ancak eğer evlilik gibi bir niyetiniz yoksa kendinizi buna hazır hissetmiyorsanız da o zaman yalnızca erkek arkadaş arayan, sevgili arayan ya da yoldaş arayan bayanların ilanlarına bakabilirsiniz.

Yani sizin anlayacağınız sitemizde kesinlikle herhangi bir kısıtlama, sınıf bulunmuyor arkadaşlar. Bu nedenle isteyen herkes istediği gibi arama yapmakta özgürdür. Gerçekten bu şekilde insanlar daha rahat hissediyorlar kendilerini herkes aynı düşünceleri aynı kafa yapısına, aynı zevklere sahip olacak diye de bir kural yok. Sonuçta bazılarımız evlenip yuva kurmayı tercih ederken bazılarımız ise yalnızca sevgili hayatı yaşamayı tercih ediyor. Burada önemli olan mutlu olacağınız insanı bulmak.

Burcu Gündoğan hakkında 959 makale
Merhaba Ben Burcu. SesliArzu.Com sitesinin Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz ile ilgili görüş ve önerileriniz için bana mail adresimden ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*