Adana Çukurova & Sarıçam Bayan Arkadaş

Adana Çukurova, Sarıçam Ciddi İslami Evlilik ve ARkadaşlık Sitesi
Adana Çukurova, Sarıçam Ciddi İslami Evlilik ve ARkadaşlık Sitesi

Adana Çukurova Erkek Ev Arkadaşı Arıyorum

Merhaba. 27 yaşında Adana’da tek başıma yaşıyorum. Daha önce evlenip boşandım. Gerçekten çok pişman olduğum bir evliliğe sahip oldum diyebilirim. Aslında geçmişteki evliliğimden hiç bahsetmek istemiyorum. Bana kalsa tamamen unutacağım ama sonuçta insanlar bunu merak ediyorlar. Bu nedenle kısaca biraz hem evliliğimden hem de kendimden bahsedeyim. Öncelikle çok erken yaşta evlilik kararı aldım. Liseden sevgilimle evlendim. Çünkü ozamanlar genç ve saftım.

Her şey toz pembe görünüyordu açıkcası. Bu nedenle evliliğin ne kadar büyük bir sorumluluk olduğunu anlayamamıştım. Bunun yanısıra karşındaki insanda tam olarak tanıyamamışım. Sonuçta 19 yaş gerçekten küçük bir yaş. İnsanlar bence 23-24 yaşından sonra oturmuş bir karaktere sahip oluyorlar. Ondan önceki karakterleri her zaman değişkenlik gösterebiliyor. Bu nedenle evlilik için en az 23-24 yaşına beklemeli insan.

Tabii ki bazı şeyleri tecrübe etmeden insan bilemiyor. Ben de tecrübesizlik yaşadım. Çok dik kafalı, kimseyi dinlemeyen bir yapıya sahibim. Bu nedenle etrafındaki insanları ve özellikle annemi hiç dinlemedim ve evlendim. İki sene sonra zaten boşandım. Çünkü gerçekten hayatımın kabusunu yaşadım diyebilirim. Psikolojik olarak çok ciddi anlamda şiddet gördüm. Üstüne bir de aldatıldım. Hatta utanmadan beni aldattı sevgilisini de evime bile getirdi. Bu kadar da sıkıntılar yaşadım. Benim gerçekten psikolojim altüst oldu. Sonrasında tedavi gördüm.

Ailem sağ olsunlar benden hiç desteklerini çekmediler. Yaklaşık olarak iki sene hem tedavi gördüm hem de ailem çok güzel bir şekilde benimle ilgilendi. Bu nedenle onlar sayesinde toparlandım desem yalan olmaz. Gerçekten şu anda onlara minnettarım. Ayrıca tekrardan da evlenmeyi düşünmüyorum. Size anlattığım bu kısımların çok daha fazlası var tabii ki. Ancak onları tanıştığım erkeği birebir olarak anlatmayi tercih ederim. Birazcık daha özel ve derin meseleler var çünkü ama kısaca, özetleyecek olursak bu tarz sıkıntılar yaşadım.

Evlenmek gibi bir düşüncesi olmayan ancak adam akıllı, ciddi ve uzun süreli arkadaşlık arayan bir erkek arkadaş arıyorum. Çünkü ben tek başıma yaşamaktan da biraz sıkıldım açıkçası.

Adana Çukurova Bedava Kız Cep Tel Noları Whatsapp Tanışma Grupları 

Adana çukurova, Sarıçam bedava arkadaşlık siteleri, internete cep telefon numarası bırakan olgun ve güzel bayanlar, dost arayan türbanlı, tesettürlü kadınlarla tanışma siteleri, ücretsiz arkadaşlık whatsapp grupları sitesi gibi farklı kategorilerimiz bulunuyor. Gerçekten Adana gibi bir şehirde kendinize uygun birini arıyorsanız gerçekten doğru adrestesiniz arkadaşlar. Hayatınızın geri kalan kısmını yalnız başınıza geçirmemeniz sizin için daha iyi olmuş. Çünkü ne zaman başımıza ne geleceği hiç belli olmuyor. Bu nedenle zaten üç günlük dünya deniyor.

Dolayısıyla bu dünyadaki zamanımızı, vaktimizi en güzel şekilde geçirmek için çabalıyoruz. Bunun içinde yapmanız gereken şey tabii ki kendimize uygun bir hayat arkadaşı, sevgili bulmak olacaktır. Çünkü biliyorsunuz ki bizler duygusal canlılarız. Bu nedenle de duygularımızı paylaşabileceğimiz, duygusal ve manevi anlamda bizlere yetebilecek bir sevgili, erkek arkadaş arıyoruz. Eğer sizde aynı bu şekilde düşünüyorsanız hiç merak etmeyin arkadaşlar. İnanın manevi değerlerinizi, duygusal ihtiyaçlarınızı karşılayacak olgun birini bu sitede bulacaksınız.

Ancak bu tarz konularda çok fazla acele etmemenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü gönül işleri konusunda, aşk, sevgililik ilişkilerinde çok fazla acele ederseniz emin olun ki yanlış kararlar verirsiniz ve yanlış insanlara bağlanırsınız. Bu nedenle İlişkilerinizi ağırdan almak sizlere büyük bir avantaj sağlar. İlişkilerinizde acele edip seneler sonra pişman olmaktansa İlişkinizi yavaştan alıp hiçbir zaman pişman olmamak emin olun ki çok daha iyidir arkadaşlar. Bu nedenle karşınızdaki insanı iyi tanımak için, ilişkinizin geleceğinden emin olmak için birbirinizle bolca zaman geçirin, bol bol sohbet edin.

Adana Sarıçam Bayan İlanları Fotoğraflı ve Resimli Gerçek Arkadaşlık Evlilik Sitesi 

Adanadan sevgili arayan ya da erkek arkadaş arayan kızlardan cep telefon ya da WhatsApp numaralarını almak Yada Whatsapp Tanışma Gruplarına Katılmak istiyorsanız da yapmanız gereken tek şey Sitemize ilan gönderen kadınlara mesaj atmak olacaktır. Eğer bu mesajlaşma sonucunda birbirinizle iyi anlaşırsanız tabii ki de ilişkinizi bir sonraki aşamaya kadar taşıyabilirsiniz. Sitemiz biliyorsunuz ki tamamen ücretsiz ve üyelik gerektirmeyen bir sitedir. Bu sayede zaten insanlar içi rahat bir şekilde sitemizde istedikleri gibi zaman geçiriyorlar. Sizlerde bu avantajdan faydalanabilirsiniz.

Sitemizi ücretsiz yapmamızın sebebi ise hem güvenilirliği artırmak hem de cebinde parası olan ya da olmayan insanların, tamamının kendine uygun bir sevgili bulması. Çünkü bu devirde maddiyat gerçekten çok önemli. Cebimizdeki 10 TL’nin dahi hesabını yapar olduk. Bu sebeple de maddi açıdan kimseyi zorlamak istemedik arkadaşlar. Böylelikle maddi durum fark etmeksizin insanlar aradıkları tarzdaki ilişkiyi bu site sayesinde kavuşabilirler. Sizin de yapmanız gereken tek şey sitemizin ana sayfasında ilan gönderen bayan arkadaşlarımıza mesaj atmak, onlarla sohbet etmek olacaktır.

Başka hiçbir şeye gerek yok arkadaşlar. Umarım gerçekten kendinize uygun olan hayat arkadaşını kısa zaman içerisinde bulursunuz. Çünkü hayat gerçekten çok sıkıcı ve zor. Bu zorluğun içerisinde kendinize uygun bir sevgili bulduğunu zaman gerçekten hayata çok daha farklı bakmaya başlıyorsunuz. Daha mutlu oluyor insan. Çünkü duygusal olarak bizi tamamlayan insanlara ciddi anlamda ihtiyacımız var.

Adana Sarıçam Emekli Zengin ve Yaşlı Kadınlarla Tanışma ve Arkadaşlık İlanları

Sitemiz içerisinde Her yaş grubundan bayan arkadaş, sevgili bulabilirsiniz arkadaşlar. Sitemiz her yaşa hitap eden bir sitedir. Bu nedenle hepiniz büyük bir avantaja sahipsiniz. Sonuçta sevgili olacağınız ya da evleneceğiniz insanın da yaşının büyük önemi var. Herkesin belirli yaş kategorisinde arama yaptığını biliyoruz. Bu nedenle sizde kendinize uygun yaş kriteri olan bir kadını bu site içerisinde bulabiliyorsunuz. Sitemizde 20 yaşındaki genç kız arkadaşlarımızdan tutunda 65 yaşındaki erkek arkadaş, sevgili arayan zengin ve yaşlı kadınlara kadar her türlüsünü bulabilirsiniz arkadaşlar.

Gerçekten bu konuda sitemiz oldukça iyi bir durumda. İnsanlar zaten sitemizde her çeşit kadın arkadaş, sevgili buluyor olmaları inanılmaz derecede rahatlatıyor onları. Çünkü gerçekten kendinize uygun birini bulma internet içerisinde bile kolay değil. İnsanlar genellikle arkadaşlık ve evlilik sitelerini maddiyata dökmüş durumdalar. Bunun doğru bir tavır olmadığını düşünüyoruz.

Ancak biz kesinlikle o sitelerden değiliz arkadaşlar. Bu yüzden de sitemizi tamamen ücretsiz, kesinlikle üyelik gerektirmeyen bir hale getirdik. Böylelikle içiniz rahat etsin. Umarım gerçekten kendinize uygun birini hızlı ve kısa süre içerisinde bulursunuz. Siz de bu yalnızlığınıza bir son verebilir, daha mutlu bir hayata sesli arzu arkadaşlık ve evlilik sitesi sayesinde kavuşabilirsiniz arkadaşlar.

Burcu Gündoğan hakkında 959 makale
Merhaba Ben Burcu. SesliArzu.Com sitesinin Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz ile ilgili görüş ve önerileriniz için bana mail adresimden ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*