Bayan Arkadaş Sitesi İndir

Sadece manevi olarak bana sahip çıkacak, maddi olarak beklentisi olmayacak bir erkek arıyorum

Merhaba. Ben 36 yaşında bir iş kadınıyım. Kendi işimin başındayım. Sitenizi Twitter’dan gördüm ve ilan göndermek istedim. Ben gerçekten kendi ayakları üzerinde durmasını bilen, sürekli olarak çalışan ve çabalayan bir kadınım. Her zaman güçlü, dimdik durdum. Ancak maalesef git başımdan kötü bir evlilik geçti. O evlilikten sonra zaten insanlara daha doğrusu özellikle erkeklere olan bütün güvenim gitti diyebilirim. Ben karşımdaki insana her zaman değer veren, her zaman her derdin de yanında olan bir insandım normalde.

Ancak yediğim kazıklardan sonra gerçekten ben de insanlar gibi kötü olmaya başladığını fark ettim. Aslında bu şekilde insanlar daha mutlu oluyorlar. Ama ben bu durumdan da gerçekten yoruldum. İnsanlara karşı sürekli olarak bir savunma sistemi bulundurmaktan, herkesin bana kazık atacağını düşünmekten gerçekten çok sıkıldım ve bunaldım. Çevremde çok fazla insan var. Ancak hepsinin gerçekten ne kadar sahte olduğunu biliyorum. Sırf cebimde param var, iyi bir hayat yaşıyorum diye herkes benim arkadaşım. Ancak bugün benim işlerime Allah korusun bir şey olsa hiç birini bulamayacakğını da çok iyi biliyorum. İşte ben bu sahtelikten uzak bir insan arıyorum. Geçmişteki evliliğinde de bu hatayı yaptım. Sürekli olarak eski kocama para yedirmek durumunda kaldım. Tabii ki ben bunu para yedirmek olarak görmüyordum normalde.

Ancak sonrasında iş boşanma aşamasına geldiğinde her şeyin farkına vardım. Karşındaki insana iki ev parası harcamıştım sırf keyfine… Ancak o beni hep enayi yerine koymuş. Ben de bunu fark edemedim. Sonuçta eve giren para ortak bir para diye düşünüyordum. Aile içerisinde senin paran benim param diye bir şey olamaz mantığını yürütüyordum hep. Bu nedenle de ne paramı ne kartımı ne evimi ne arabama hiçbir şekilde kocamdan sıkılmamıştım. Ancak sonrasında kendisi benim kredi kartımı alıp bana 60.000 tl kredi kartı borçu çıkartmıştı. Gerçekten insanların ne kadar pisleşebileceklerini bu dönemde gördüm.

Kazık atmayacak bir erkek arıyorum

Hatta sonrasında öğrendiğim bir çok farklı şeyde var. Benim kredi kartımdan gidip sevgilisine bir şeyler alıyor muş. Yani sizin anlayacağınız ben gerçekten öyle kötü öyle lanet günler yaşadım ki tahmin dahi edemezsiniz. Bu nedenle çok yıpranmış bir haldeyim. Ben ailemle küçük yaşlardan beri görüşmüyorum. Yani sizin anlayacağınız bu koca dünyada tek başımayım. Ben tek başıma bir yerlere geldim yeri geldi aç kaldım yeri geldi sokaklarda yattım. Ancak hiçbir zaman bundan gocunmadım. Ben her şeyimi sıfırdan elde ettim. Başka bir insanın beni kullanarak benim paramla sevgilisine hediyeler alması, beni enayi yerine koyması gerçekten çok zoruma gitmişti. Bunu atlatmam zaten çok uzun zamanımı aldı. Yaklaşık üç senedir hayatıma kimseyi almadım. Ciddi olarak da kimseyi almayı düşünmüyorum.

Benim şu anda tek aradığım gerçekten bana dost olacak, dertleşebileceğim, tanıyabileceğim, sohbet edebileceğim bir erkek arıyorum. Bunuda sosyal çevremden yapmıyorum. Çünkü insanın sosyal çevresinin sonunda ne olacağı hiç belli olmaz. Bugün benim yüzüme gülenler yarın arkamdan iş çevirebilirler. Bu nedenle sosyal çevrenin dışında beni hiç tanımayan, çevrem bilmeyen birinin olması daha çok işime geldi açıkçası. Bu ilanı da bu yüzden verdim. Yoksa benim normalde de dışarda da çok rahat bir şekilde sevgili ya da dost bulabilirim.

Gerçekten bana yol arkadaşı, hayat arkadaşı olacak olan biri varsa o kişiler benimle iletişime geçerlerse sevinirim.

Bedava Bayan Sohbet Sitesi İndirme

Ücretsiz bayanlarla sohbet sitesi indir, olgun dul bayanların cep telefon numaraları, ücretsiz arkadaşlık ve evlilik sitesi indirme gibi bir çok kategorimiz bulunuyor arkadaşlar. Sizlerde aradığınız gibi, hayallerinizi süsleyen bir kadına aslında çok yakınsınız diyebiliriz. Bunun için yapmanız gereken tek şey sitemizin içerisinde buraya ilan göndermiş olan bayan arkadaşlarımıza kendinizi tanıtan mesajlar göndermek ya da yorumlar yapmak olacaktır. Böylelikle onların sizlere geri dönüş yapmasına sebep olursunuz. Eğer gerçekten düzgün, güzel bir ilişki sahibi olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemizde genellikle bayan arkadaşlarımız kalıcı dost, hayat arkadaşı, sevgili ya da evlenecek eş arayışındalar.

Eğer sizde böyle bir arayış içerisinde iseniz o zaman işiniz zaten oldukça kolay diyebiliriz. Gerçekten sizin gibi olan bir çok kadını ve erkeği bu site içerisinde bulabilirsiniz arkadaşlar. Umarım en kısa zamanda sizlerde gerçekten istediğiniz gibi, hayallerinizi süsleyen insana kavuşursunuz. Böylelikle hayata daha mutlu bir şekilde bakıyor olursunuz.

Ücretsiz Dullarla Sohbet Siteleri

Bazı erkekler gibi sizde özellikle daha önce başından evlilik geçmiş, boşanmış kadınlarla tanışmak, arkadaş olmak istiyorsanız da yapmanız gereken şey tabii ki de sitemizin ana sayfasında bulunan evlenmiş boşanmış bayanlar, erkek arayan, dost arayan dul kadınlar, arkadaş arayan, sevgili arayan türbanlı tesettürlü dullar gibi farklı kategorilerde aramalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Biliyorsunuz ki daha önce evlenmiş olan kadınlar erkekler konusunda bekar bayanlara nazaran biraz daha tecrübe sahibiler. Bu nedenle erkekleri idare etme konusunda da daha tecrübeliler.

Eğer sizde tecrübe sahibi bir bayanın sizi daha iyi bir şekilde idare edeceğini düşünüyorsanız yapmanız gereken şey çok basit arkadaşlar. Daha önce başından evlilik geçmiş olan kadın arkadaşlarımıza mesaj atarak onları tanımak istediğinizi, onlarla arkadaş olmak istediğinizi belirtmeniz gerekiyor. Bunu yaparken de kendiniz hakkında ne kadar çok ayrıntılı bilgi verirseniz şansınızı da o kadar çok artırmış olursunuz. Sonuçta kadınlar sizlerden etkilenmek zorundalar ki sizlere mesaj atsınlar ya da geri dönüş sağlasınlar. Biliyorsunuz ki kadınlar erkeklere nazaran biraz daha duygusal canlılardır. Bu nedenle onların duygularına hitap etmeniz gerekiyor.

Burcu Gündoğan hakkında 959 makale
Merhaba Ben Burcu. SesliArzu.Com sitesinin Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz ile ilgili görüş ve önerileriniz için bana mail adresimden ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*