Bolu Koca Arayan Bayanlar, Eş Arayan Kızlar Ücretsiz Eş Bulma Sitesi

Erkek Arayan Dul Bayanlar ve Kadınlar İlanları ve Ücretsiz Bedava Sohbet Etme Mesajlaşma Gerçek Siteleri Sitesi 2020
Erkek Arayan Dul Bayanlar ve Kadınlar İlanları ve Ücretsiz Bedava Sohbet Etme Mesajlaşma Gerçek Siteleri Sitesi 2020

Evlenmek isteyen bayanlar, evlilik düşünen olgun kadınlar, ücretsiz ve Üyeliksiz evlilik siteleri, en güncel İslami evlilik isteyen türbanlı, kapalı kadınların ilanları gibi bir çok farklı kelimeyi bu site üzerinden arayabiliyorsunuz. Sitemizde sizler için açmış olduğumuz bir çok kategori bulunuyor. Bu kategorilerin her birinde kendinize uygun bayan arkadaşlarla tanışmak, sohbet etme fırsatına sahipsiniz.

Zaten ilk birkaç yorumlaşmadan, sohbetten sonra birbiriniz için gerçekten uyumlu olup olmadığınızı ya da birbirinizden elektrik alıp almadığınızı çok net bir şekilde kestirebilirsiniz. Karşılıklı olarak birbirimizi daha iyi tanımaya başladıktan sonra da ilişkinizin geleceği hakkında konuşmaya başlayabilirsiniz. Çünkü birbirinizi tam olarak tanımazsanız yanlış seçimler ve hatalı adımlar atabilirsiniz.

Bolu Koca Arayan Eş Bulmak İsteyen Emekli ve Olgun ve  Zengin ve Yaşlı Kadınlar Arkadaşlık ve Evlilik Sitesi 

Evlilik gerçekten Çok ciddi bir şeydir. Evlilik ile birlikte insanlara gelen sorumluluk yükünü kaldırmanız gerekiyor. Bu yükü kaldıramadığını zaman ilişkinizde huzursuzluklar ve Mutsuzluklar yaşarsınız. İnsanlar zaten mutlu olmak için, daha huzurlu olmak için evleniyorlar. Eğer daha kötüye gidecekseniz neden evlenesiniz ki? Bunun yanısıra gerçekten kötü evliliğiniz, kötü ilişkileriniz olduğu zaman tüm hayatınız altüst oluyor.

Bu durumda hayatınızın her köşesine yansıyor. Bir evin içerisinde, bir ailenin içerisinde huzur ve mutluluk yoksa o aile elbet bir gün daha olacaktır. Bu nedenle doğru insanı seçmek için gerçekten çaba harcamanız gerekiyor. Bir insanın doğru olup olmadığını da ancak onu iyi tanıyarak anlayabilirsiniz. Bunun için de karşılıklı olarak birbirinizle uzun süre geçirmek, birbirinizle aktivitelere, etkinliklere katılmak zorundasınız. Diğer türlü birbirinizi tanımanız olanak dışı olacaktır.

Bolu Eş Arayan, Koca Arayan Dul Bayanlar Evlilik Whatsapp grupları

İki insanın sadece sanal ortamdan birbirini tam olarak tanıması mümkün değildir. Bir insanla yüz yüze görüşmeden hiçbir zaman onun gerçek kimliği hakkında bilgi sahibi olamazsınız. Bu nedenle de cep telefon numaraları ya da WhatsApp numaraları da etkisiz eleman olarak kalacaktır. Ancak tabii ki de ilişkinizin daha da ilerlemesi için ve birazda olsa birbirinizi tanımanız için cep numarası alışveriş yapmanız gerekiyor.

Bunun içinde en önce yapmanız gereken şey sitemizde bulunan ilan sayfalarını altına yorumlar yaparak yorumunuzu okuyan bayanların ya da ilan göndermiş olan bayanların sizlerle iletişime geçmesini sağlamak olacaktır. Bu durum hiç zor değildir. Bunun yanı sıra tamamen ücretsiz ve bedava olduğundan dolayı da bir çok insan yorum yapmak konusunda hiçbir şekilde çekilmiyor. Bu yüzden sizin de çekmenize gerek yok. Göndermiş olduğunuz yorumlar büyük ihtimalle aynı gün içerisinde herhangi bir aksilik durumunda ise ertesi gün kesinlikle yayınlanacaktır.

♥️ MELDA

Merhaba. 35 yaşındayım. Hiç evlenmedim. Aile şirketini devraldım. Babam sürekli olarak beni bu şirketin başına geçirmek için yetiştiriyordu. Bu süre içerisinde tabii ki de bir sevgili bulma ya da sosyalleşme fırsatım pek fazla bulunmadı. Kafamı işten, güçten, muhasebeden kaldıramadım. Ancak artık tamamen pişmiş durumdayım. Bu yüzden de eskisi kadar şirkete zaman ayırmam gerekmiyor. Sonucunda ise bir bakmışım ki yaşım olmuş 35.

Bazı şeyler için gerçekten çok geç kaldığımı düşünüyorum. Ancak yine de umudumu getirmedim. Gerçekten kendime uygun birini bulabileceğime inanıyorum. Benim için evlenmiş boşanmış, Çocuklu ya da çocuksuz olmasının hiçbir önemi yok gerçekten olgun ve aklı başında bir erkek olsun bana yeter. İşlerim gereği tabii ki de yoğun olabiliyorum. Bunun yanı sıra bazen stresli ya da sinirli günlerinde olabiliyor. Ticaretle uğraşMak gerçekten hiç kolay değil. Özellikle de dışarıdan göründüğü kadar hiç ama hiç kolay değil.

Bu yüzden de beni gerçekten anlayışla karşılayacak, bana hem işim hem de sosyal yaşantım konusunda sürekli olarak destek olacak birine ihtiyacım var. Birbirimizi çok iyi tanıdıktan sonra tabii ki evliliği düşünebilirim. Ancak direkt evlilik düşünmek bana saçma geliyor. Sonuçta karşılıklı olarak birbirimizi tanımamız için uzun bir süreç gerekiyor. Bu süreç olumlu yönde giderse tabii ki de güzel bir yuva kurmak, bir aileye sahip olmak benim de hayalimdir.

Aysima Gülbahçesi hakkında 44 makale
Aysimadan Selamlar.! Eğitimini İstanbul Arel Üniversitesinde Bir Sosyolog olarak Tamamlamış ancak makale editörlüğüne daha çok gönül vermiş ponçik bir kızım : ) Soru ve görüşlerinizi yorumlar bölümünden yazabilirsiniz. Ayıptır söylemesi çok hızlı cevap veririm. Var Olsun Seslihayat.Com :)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*