Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar Facebook ve Twitter ve Tiktok

Erkek Arayan Bayanlar Sahibinden ve Seri İlanlar 2020
Erkek Arayan Bayanlar Sahibinden ve Seri İlanlar 2020

Erkek arkadaş ve sevgili arayanlar, dost arayan dul bayanlar ve olgun kadınlar yaşlı ve zengin bayanlar, genç güzel türbanlı tesettürlü açık ve kapalı kızlar biliyorsunuz ki yıllardan beri Facebook, Twitter ve Instagram Tiktok gibi sosyal medya mecralarının delicesine kullanıyor. Fakat günümüzde artık Facebook Twitter Tiktok ve Instagram gibi sosyal medya araçları kadınlar tarafından çok fazla tercih edilmiyor. Özellikle de evlenmiş ve boşanmış olan eş arayan ya da koca arayan dul bayanlar Facebook ve Twitter adresleri üzerinden erkek arkadaş araması yapmıyorlar. Çünkü bu gibi sosyal medya mecraları üzerinde arkadaşları, yakın dostları ve akrabaları tarafından görülme ihtimalini göz önünde bulunduruyorlar.

Özellikle de erkek arkadaş arayan dul bayanlar ya da sevgili arayan olgun yaşlı ve zengin kadınlar arkadaşlık ve evlilik siteleri üzerinde arama yapmayı daha doğru buluyor. Doğal olarak bu yaptıkları hareket bize göre de son derece mantıklı. Artık günümüzde cep telefonları üzerinden, tabletler ve bilgisayarlardan çok rahat bir şekilde arkadaşlık ve evlilik sitelerine giriş sağlanabiliyor. Durum böyle olunca elbette ülkenin dört bir yanından ve dünya üzerindeki neredeyse bütün ülkelerden ve Avrupa ülkelerinden yabancı bayanlar ,olgun kadınlar , turist bayanlar genç ve güzel kızlar erkek arkadaş araması yapmak için sitemizi ziyaret ediyor.

Erkek Arkadaş arayan türbanlı ve kapalı bayanlar Facebook ve Twitter ve Tiktok

Muhafazakar bir ülkede yaşadığımızı göz önünde bulundurarak hareket ediyoruz. Sitemiz üzerinde türbanlı ve kapalı bayanlara olan ilgi inanılmaz bir derecede.Yani insanlar kendi kriterlerine uygun olan bayan arkadaş arayışı yaparken kapalı ve türbanlı bayanlara daha çok önem gösteriyorlar.

Sevgili arayan bir gül eş arayan, koca arayan, evlenmek isteyen türbanlı ve tesettürlü kapalı bayanlar Facebook ve Twitter adresleri üzerinden yürümez. Bu gibi bayanlar genel olarak arkadaşlık siteleri daha çok tercih eder. İstanbul Ankara İzmir Bursa Antalya Adana Gaziantep Diyarbakır Van Muş Bitlis Edirne Tekirdağ Bilecik Bingöl Bartın ve ülkemizin birçok diğer şehrinden erkek arkadaş arayan bayanların Facebook ve Twitter adreslerini arıyorsanız sitemizin yorumlar bölümünü kullanarak bizzat kendilerinden isteyebilirsiniz.

28 yaşında dul bir bayanım erkek arkadaş arıyorum

Gerçek aşkı bulmak bu kadar zor olamaz. Ben 28 yaşında daha önce bir evlilik geçirmiş dul bir kadınım. Çocuğum yok. Çünkü ne yazık ki benim çocuğum olmuyor. Eşim Bu sebepten dolayı benden ayrıldı. Ben oldukça bakımlı, kocasını mutlu etmeyi çok iyi bilen aklı başında bir kadınım. Eşim çok zengin bir adamdı. Paranın vermiş olduğu şımarıklık yüzünden ve etrafında onun aklını başından alan saçma sapan kadınlar yüzünden yuvasını yıkarak beni terk etti. Fakat açık konuşmak gerekirse çok da umrumda olmadı. Çünkü saçma sapan bir evlilik yapmıştık ve ben zaten mutlu değildim. Mutsuz ve evli bir kadın olmak çok zor. bunu sizlere burada ne kadar anlatsam da alamazsınız.

Evli ve mutsuz bayanlar beni çok iyi anlıyor dur diye düşünüyorum. 2 yıl boyunca evli kaldık. Evliliğimiz boyunca sürekli o ne dediyse evin içinde onu yaptık. Hiçbir zaman onun sözünden çıkmamış olmama rağmen sadece çocuğum olmadığı için benden ayrılmayı tercih etti. Düşünün işte ne kadar geri zekalı bir adam. ancak ben artık aklı başında bir kadına gerçekten değer vermeyi bilen ve güzel bir kadınla nasıl yaşanması gerektiğini bilen bir erkekle birlikte olmak istiyorum. Bu nedenle dürüst ve güvenebileceğim bir erkek arkadaş arıyorum.

Aysima Gülbahçesi hakkında 44 makale
Aysimadan Selamlar.! Eğitimini İstanbul Arel Üniversitesinde Bir Sosyolog olarak Tamamlamış ancak makale editörlüğüne daha çok gönül vermiş ponçik bir kızım : ) Soru ve görüşlerinizi yorumlar bölümünden yazabilirsiniz. Ayıptır söylemesi çok hızlı cevap veririm. Var Olsun Seslihayat.Com :)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*