Bursa Karacabey & Orhangazi Bayan Arkadaş

Edirne Sevgili Arama Bulma Siteleri 2020
Edirne Sevgili Arama Bulma Siteleri 2020

Bursada Sevgili Arıyorum

Merhaba. 26 yaşında Bursa’da öğretmenlik yapıyorum. Şimdiye kadar pek çok erkek arkadaşım oldu. Ancak hiçbiriyle doğru düzgün bir uyum sağlayamadım. Ben gerçekten insanlardan inanılmaz derecede bıkmış, bunalmış durumdayım diyebilirim. Ailemle yaklaşık altı senedir görüşmüyorum. Onlarla da çok ciddi sıkıntılar yaşadım. Gerçekten onların insan olduklarından bile şüpheliyim diyebilirim. Ben de altı sene önce yani tam 20 yaşındayken evden çıkıp kendi hayatımı kurdum. Buna da pişman değilim. Başlarda biraz zorlansam da, maddi sıkıntı çeksem de her şeyi bir şekilde aştım.

Ayrıca bana da inanılmaz derecede hayat tecrübesi oldu. Şu anda kendimi gerçekten çok zor yıkılır gibi hissediyorum. Beni kolay kolay hiçbir şey yıkamaz. Hayat zaten tecrübelerden ibarettir. Ne kadar çok zorluk çekerseniz o kadar çok güçleniyorsunuz diyebilirim. Tabii ki bu benim şahsi düşüncem. Hiç istemeden sorun yaşıyorsunuz, sıkıntılarla mücadele ediyorsunuz ve en sonunda her şeyle baş etmeyi bir şekilde öğreniyorsunuz. Ben de tam olarak bunu yaşadım. Şu anda gerçekten beni anlayacak bir erkek arkadaş istiyorum.

Ciddi bir şey düşünmüyorum. Yalnızca dost arıyorum. İlişkinin ciddiye bilmesi benim için en az iki veya üç sene. Çünkü insan kendi ailesini bile tanıyamıyor. Kalkıpta dışardan bir insana güvenmek konusunda gerçekten büyük tereddüt yaşıyorum. Bunuda insanların anlayışla karşılayacağını umuyorum. Gerçekten benim gibi feleğin çemberinden geçmiş, yalnız kalmış, yeterince hayat mücadelesini vermiş ve artık kafa dinlemek, mutlu olmak isteyen varsa benimle iletişime geçebilirler.

Şunu da söylemeden edemeyeceğim ki maddi olarak şu anda hiçbir sıkıntım yok. Sonuçta toparlandım. Yani kesinlikle karşındaki insandan maddi olarak bir şey beklemiyorum. Sadece sevgi, değer bekliyorum. Bunlar da klasik kadın ihtiyaçları diyebilirim. Bunlar olursa gerçekten çok iyi anlaşırız diye düşünüyorum.

Bursa Orhangazi Türbanlı Kızlarla Sohbet Siteleri

Bursa karacabey, orhangazi, kestel, yenişehir sücretsiz arkadaşlık siteleri, bayanların, dul kadınların, türbanlı kızların resimli, fotoğraflı ilanları, emekli zengin ve yaşlı kadınların iletişim numaraları, kaliteli ve gerçek evlilik sitesi gibi çok fazla sayıda arama sitemiz içerisinde yapılıyor sevgili arkadaşlar. Yani bu da demek oluyor ki sizlerde bu tarz aramalar yapıyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemizin içerisinde bir çok farklı kadın arkadaşımızın, bir çok farklı yaşam kriterine ve yaşam tarzına sahip olan kadının ilanını bulabilirsiniz.

Burada önemli olan tek şey size gerçekten uyum sağlayabilecek Bir hayat arkadaşı bulmaktır. Çünkü insanlar birbirlerine uyum sağlayamazlarsa, birbirlerinden çok farklı hayat yaşıyorlarsa o ilişkilerin yürüme olasılığı neredeyse yok denecek kadar azalır arkadaşlar. Bu nedenle Kendinize en yakın olan bayan arkadaşı bulmanız gerekiyor. Statü farkları, yaşam tarzı ve kafa yapısı farkları gerçekten ilerleyen süreçlerde de çok ciddi problemlere sebep olabiliyor. Tabii ki bunu ilişkilerinizin ilk başlarında anlamanız mümkün değil. Çünkü ilişki ilk başladığı zaman herkes heyecan içerisinde oluyor.

Ancak sonrasında birbirinize alıştıkça, ilk ilişki heyecanı kalmadıkça gerçeklerle yüzleşıyorsunuz. İşte bu dönemde hüsrana uğramamak için, ne siz ne de karşınızdaki insanın zarar görmemesi için yapmanız gereken tek şey karşınızdaki insana iyi tanımanız ve doğru seçim yapmanız. Bunun içinde hiç acele etmeyin. Çünkü sitemizde çok fazla sayıda insan bulunuyor. İçlerinden birisini rahat ve pratik bir şekilde seçebilir, kendinize uygun olduğundan emin olduğunuz kişiyle arkadaşlık ilişkinize başlayabilirsiniz.

Bursa Karacabey Dullar Sitesi

Bursa dul bayan arıyorum, orhangazi dul kadınlarla sohbet sitesi, türbanlı, sevgili arayan Olgun dul bayanlarla tanışma ve arkadaşlık gibi dul bayan arkadaş kategorimize de istediğiniz kadar arama yapabilirsiniz arkadaşlar. Gerçekten dul kadınlarla sohbet etmek artık çok kolay. Farklı kategorilerde istediğiniz tarzdaki kadını bulabiliyorsunuz. Ancak şunu unutmayın ki daha önce evlenmiş boşanmış kadın arkadaşlarımızı etkilemek daha zordur. Sonuçta kendilerinin erkekler konusunda, evlilik konusunda deneyimi, tecrübesi vardır.

Tabii ki de bunun yanı sıra bu bayan arkadaşlarımız genellikle ciddi anlamda yıpranmış, geçmişteki kocasından ciddi problemler yaşamış oluyorlar. Bu nedenle tekrardan erkeklere güvenme konusunda oldukça büyük zorluk çekiyorlar. Bu yüzden de size güvenmek konusunda çok fazla test uygulayacaklardır. Onların güvenini kazanırsanız işiniz daha kolay bir hale gelir. Eğer güvenlerini kazanamazsınız işiniz çok zor. Özellikle bu tarz kadınlara karşı hiçbir şekilde yalan söylememeniz gerekiyor.

Çünkü en ufak bir yalanınızı dahi yakaladıkları zaman sizinle iletişimi tamamen kesiyorlar. Bu bayan arkadaşlarımız genellikle daha önce aldatılmış, kandırılmış oluyorlar. Bu sebeple de en ufak bir yalan dahi soyledigini zaman kafalarından otomatik olarak bugün bu yalanı söyleyen yarın başka yalanı söyler diye geçiriyorlar. Bu nedenle de kaybeden siz olursunuz.

Bursa Orhangazi Koca Arayan Emekli Zengin ve Yaşlı Bayanlar

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz gibi, zevkler ve renkler tartışılmaz arkadaşlar. Herkesin birbirinden farklı hayalleri, kriterleri, arzuları olabilir. Bunun için kimseyi yargılayamayız. Baz erkekler kendilerinden daha genç yaştaki bayanlardan, kadınlardan hoşlanırken bazıları ise kendilerinden daha büyük, daha olgun kadınlardan hoşlanıyorlar. Bu nedenle sitemize girerek kendilerinden yaşça büyük yaşlı, zengin kadınlarla tanışmak istediklerini söylüyorlar.

Eğer sizde böyle bir istek ve arzu içerisindeyseniz de tabii ki yine sitemizin içerisinde istediğiniz tarzdaki kadını bulabiliyorsunuz. Ancak kendinizden daha olgun kadınları ikna etmek, etkilemek tabiiki de daha zordur. Bu konuda gerçekten kendinize güveniyorsanız, sizden yaşça ve tecrübe konusunda daha büyük kadınlardan hoşlanıyorsanız onları idare edebileceğinizden emin olmanız gerekiyor. Sonuçta bu kadın arkadaşlarımızın da istek ve arzuları bulunuyor.

Burcu Gündoğan hakkında 959 makale
Merhaba Ben Burcu. SesliArzu.Com sitesinin Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz ile ilgili görüş ve önerileriniz için bana mail adresimden ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*