Dul Bayan Arkadaş Arama ve Bulma Siteleri

Diyarbakır Koca Arayan Eş Arayan Bayanların ve Kızların İlanları 2020
Diyarbakır Koca Arayan Eş Arayan Bayanların ve Kızların İlanları 2020

Dulum Erkek Arkadaş Arıyorum

Merhaba. 36 yaşında evlenmiş boşanmış, şu anda Bursa’da yalnız yaşayan bir kadınım. Geçmişteki evliliğinden çocuğum yok. Yaklaşık olarak 32 yaşında boşandım. Dört senedir de tek başıma huzur içerisinde yaşıyorum diyebilirim. Çünkü evliliğim inanılmaz derecede sıkıntılı ve problemliydi. Evlenene kadar gerçekten her şey çok güzel ilerliyor. Ancak evlendikten sonra herkesin rengi, hali ve tavrı değişiyor diyebilirim. Eski kocamın ailesi ile inanılmaz derecede problemler yaşadım.

Eşim normalde bana kendini çok fazla anneci olmadığını anlatmıştı. Ancak evlendikten sonra işler gerçekten değişti. Bir sene kadar sonra sürekli olarak annesinin yanına gittik. Yani sizin anlayacağınız bizim kendimize ait özel bir evimiz, özel hayatımız kalmamıştı diyebilirim. Haftanın dört-beş günü annesinde kalıyorduk. Bazen de o bizde kalıyordu. Ben böyle şeyleri sevmem açıkçası. Çünkü kendime ait bir mahremiyetin var.

Kendi evimde rahat edemedikten sonra evlenmenin hiçbir mantığı yok. Hal böyle olunca da kendi evime çıkma kararı aldım. Tabi bu süreçte çocuk istemediğim için de sürekli olarak eşimin ailesinden kısır mısın, çocuğun olmuyor mu gibi saçma sapan ithamlarda bulun oldu.

Ancak şunu bilmiyorlardı ki ben huzursuz ve mutsuz olduğun bir evlilikte asla ama asla çocuk sahibi olmam. Benim hayat hikayem kısacası böyle. Daha fazla ayrıntı isteyen olursa özelden de gerekli her şeyi açık açık söyleyebilirim. Ben tekrardan evlenmeyi düşünmüyorum açıkçası. Zaten yaşım olmuş 36. Kimseyle bir Bağım yok diyebilirim.

Kendisinin de çocuğunun olmaması benim için artı olur tabii ki. Sonuçta ben bekar bir kadınım şu an için. Karşımdaki insanın geçmişiyle uğraşMak istemiyorum. Bu nedenle daha önce evlenmiş boşanmış olması sorun değil. Çocuksuz olursa benim için daha iyi olur. Yaş konusunda da pek fazla kriterim yok. Bu konuda oldukça esnek olabilirim. Umarım aradığımı bulurum. Şimdiden teşekkür ediyorum.

Bedava Dullar Sitesi

İnternetten dul bayan arkadaş arama, olgun, türbanlı, tesettürlü kadınlarla tanışma ve arkadaşlık, dullar Sitesi, emekli zengin dul bayanlarla sohbet ve mesajlaşma, dul kadınların iletişim numaraları gibi bir çok kategorimiz bulunuyor arkadaşlar. Sizde aradığınız kriterlere sahip olan kadını bulmak için hiçbir zaman geç kaldığınızı düşünmeyin. Yaşımız kaç olursa olsun sitemizde istediğiniz her türlü kritere ve yaşa sahip olan kadını bulabilirsiniz. Çünkü sitemiz çok geniş çaplı bir arkadaşlık ve evlilik sitesidir.

Geniş çaplı olmasından dolayı da aradığınız bütün kriterlere sahip olan kadını bulabiliyorsunuz. Türkiye’nin tüm bölgelerine yayılmış bir siteyiz. Eğer sizde gerçekten kendinizi bir ilişkiye hazır hissediyorsanız, hayatınıza artık bir kadın ya da erkek arkadaş almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Ayrıca Sitemize evlenebileceksiniz ya da sevgili olabileceğiniz kadınların yanı sıra aynı zamanda da kendinize dost, ömürlük arkadaşta bulabiliyorsunuz.

Biliyorsunuz ki hepimizin sadece evlenecek bir eşe ya da sevgiliye ihtiyacı yok. Aynı zamanda dosta, kankaya da ihtiyacımız var. Sonuçta hepsinin hayatımızdaki yeri ve önemi birbirinden farklılık gösteriyor. Bu sebeple de sitemiz hem arkadaşlık hem de evlilik sitesi olarak açtık. Yani sevgili arayanlar, evlenmek isteyenler ve aynı zamanda sadece arkadaş bulmak, insanlarla sohbet etmek isteyenlerde tek bir çatı altında bulunmuş oluyor.

Emekli Zengin Dullar Sitesi

Sitemizde Özellikle eski kocasından dolayı aldığı yüklü miktarda ki nafakadan dolayı otura lüks hayat yaşayan bir çok evlenmiş boşanmış dul kadın bulunuyor. Eğer sizde emekli zengin dul bayan arkadaş arıyorum, evlenmiş boşanmış emekli zengin ve yaşlı kadınlar gibi aramalar yapıyorsanız da sitemizin ana sayfasında bu kategorilerimize ulaşabilirsiniz. Biliyorsunuz ki artık geçim sıkıntısını neredeyse herkes yaşıyor. Ülkemizde geçim olayı, ekonomik sıkıntılar gerçekten hepimizi aştı diyebilirim.

Bu sebeple de emekli zengin sevgili arıyorum, olgun emekli zengin bayan arkadaş arıyorum, evlenmek isteyen emekli zengin ve yaşlı kadınlar gibi aramalar yapan çok fazla sayıda insan bulunuyor. Eğer sizde bunlardan birisiniz sitemizin ana sayfasında istediğiniz kriterlere sahip olan kadını bulabiliyorsunuz. Ancak şunu belirtmek istiyorum ki bu tarz kadınlar erkeklere güvenme konusunda oldukça büyük tereddüt içerisinde oluyorlar. Çünkü geçmişte erkeklerden genellikle kazık yemiş, kandırılmış oluyorlar.

Bu sebepten dolayı bu kadın arkadaşlarımıza olabildiğince dürüst olmanız sizin için daha iyi olacaktır. Ancak bu şekilde onları kazanabilirsiniz. O yüzden öncelikle böyle bir ilişkiye hazır olup olmadığınızı kendinize sormanız en iyisi olacaktır.

Türbanlı, Kapalı Dul Bayan Arıyorum

Biliyorsunuz ki Müslüman bir ülkede yaşıyoruz arkadaşlar. Bu nedenle dinine bağlı bir şekilde yaşayan, başı kapalı, türbanlı, tesettürlü çok fazla sayıda kadın arkadaşımızla karşılaşabilirsiniz. Sonuçta bu bayan arkadaşlarımız da kendilerine uygun eş aramak için internet sitelerini kullanıyorlar. Eğer sizde bu tarz bir kadının size daha uygun olduğunu düşünüyorsanız, bu tarz bayanlarla arkadaşlık kurmak istiyorsanız da yapmanız gereken şey çok basit. Sitemizin ana sayfasında evlenmek isteyen türbanlı bayanlar, koca arayan türbanlı dul kadınlar, kapalı dullarla sohbet gibi kategorilerine bakmak gerekiyor.

Umuyorum en kısa zamanda gerçekten aradığınız, sizi tamamlayacak bir hayat arkadaşını bulursunuz. Çünkü düzgün bir hayat arkadaşı bulmak gerçekten kolay değil. İnsanlar ilişkileri çok kolay bir şekilde başlaya biliyorlar tabii ki. Sevgiliniz olacak insanı Çok kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Ancak önemli olan ilişkileri yürütebilmek de. Eminim ki hepinizin zaten geçmişte ilişki tecrübeleri olmuştur. Ancak şu anda burada olduğunuza göre geçmişteki ilişkilerinizde pek başarılı olamamışsınız demektir.

Yani bu da demek oluyor ki sevgili bulmak, eş bulmak gerçekten kolay arkadaşlar. Önemli olan karşınızdaki insanla iyi bir şekilde geçinmek, birbirinize uyum sağlamanız ve ilişkinin sürekliliğini sağlamak. Umarım böyle güzel bir ilişkiye en kısa zamanda sahip olursunuz.

Burcu Gündoğan hakkında 959 makale
Merhaba Ben Burcu. SesliArzu.Com sitesinin Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz ile ilgili görüş ve önerileriniz için bana mail adresimden ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*