Edirne Erkek Arkadaş Arayan Emekli Zengin ve Yaşlı Bayanlar

Edirneden Olgun Erkek Arkadaş Arıyorum

Merhaba. Yaşım 35 bakımlı bir kadınım. Edirnede tek yaşıyorum. Üniversite mezunuyum ve sevgili arıyorum. Daha önce hiç evlenmedim. Evlenmeyi de düşünmüyorum. Yalnızca dört sene boyunca aşk yaşadığım bir erkek arkadaşım oldu. Daha doğrusu ben erkek arkadaş kelimesini de pek sevmiyorum. Hayat arkadaşı demek daha doğru geliyor. Ben evlenmeye tamamen karşıydım. Kendisi ise evlenmek istiyordu. Bu konuda anlaşamadığımız için de yollarımızı ayırma kararı aldık. Bu nedenle ben özellikle evlenmek istemeyen ancak uzun, ömürlük bir dost arayan erkek arkadaş, sevgili arıyorum.

Maddi olarak hiçbir ihtiyacım yok. Edirne’de şu anda yaşadığım ev kendime ait. Bir tane de arabam var. Ailemle görüşmüyorum. Çünkü benim ailem gerçekten çok eski kafalı. Benim hiçbir zaman elimin iş tutmasını istemezler. Ailemin tek istediği beni bir kocaya vermektir. Ben de tam tersi kendimi, hayatımı bir erkeğe bağlamak yerine ticarete atılmak istiyordum hep. Sonunda bunuda başardım. Şu anda bütün bana karşı gelen akrabalarım ve ailem peşimde dolaşıyor. Neden? Çünkü artık zenginim.

İnsanların bu basitliğini, bu acizliğini gördüğüm zaman gerçekten çok sinirlerim bozuluyor. İnsanlara gerçekten acıyorum. Bundan altı sene yedi sene önce yüzüme bile bakmayan, evlenmeden bir erkekle aynı evde yaşıyorum diye bana farklı farklı lakaplar takan akrabalarım kardeşim ve ailem şu anda bana ulaşmak için can atıyorlar. Gerçekten çok üzücü, sinir bozucu bir durum içerisindeyim yani. Kesinlikle hiç biriyle hiçbir şekilde işim olamaz. Ben onlara da zamanında söyledim. Mezarlarına dahi asla gitmem.

Ben mutlu günümde, zengin anımda kimseyi yanımda istemiyorum açıkçası. Bana lazım olan tabii ki de düştüğüm zaman, birilerine ihtiyaç duyduğum zaman yanımda olacak kişiler. Eğer benim kötü günümde yoklarsa zaten iyi günümde de yanımda olmalarının hiçbir anlamı kalmıyor. Bu sebeple de ailemle ömür boyu görüşmeyi düşünmüyorum. Yani tamamen yalnız bir bayanım.

Hayatım kısacası bu şekilde burcu hanım. Kendime uygun biri denk gelirse sevinirim.Umarım gerçekten kendime uygun birini bulabilirim diye umuyorum.

Edirne Dost ve Arkadaş Arayan Emekli Zengin ve Yaşlı Bayanlar Whatsapp Grupları ve Telefon Numaraları

Edirne emekli zengin ve yaşlı bayanlarla tanışma sitesi, olgun, dost ve arkadaş arayan, sevgili arayan emekli zengin ve yaşlı kadınlar, maddi destek olacak emekli zengin bayan arkadaş arıyorum, emekli zengin ve yaşlı kadınların iletişim cep telefon ve WhatsApp numaraları, zengin dul kadınlarla mesajlaşma gibi farklı bir çok kategori bulunuyor arkadaşlar. Eğer sizde artık yalnız kalmak istemiyorsanız, yalnızlıktan sıkıldıysanız ve kendinize bir bayan arkadaş arıyorsanız doğru adrestesiniz. Sitemizin bu kısmı tabii ki de kendinden yaşça büyük sevgili arayan erkekler için açılmıştır.

Bazı erkekler kendilerinden daha olgun, yaş olarak kendilerinden daha büyük kadınlardan hoşlanıyorlar. Bu kadınlarla tanışmak için de sitemizin bu tarz kategorilerine giriş yapıyorlar. Tabii ki burada önemli olan bir diğer faktör de karşılarındaki kadınların maddi durumlarıdır. Sitemizin içerisinde maddi durumu çok kötü olan insanlar da var maddi durumu çok çok üste, standartların ve Türkiye’nin üzerinde olan insanlarda var. Yani sizin anlayacağınız çok çeşitli bir insan kitlesine sahip bir arkadaşlık ve evlilik sitesiyiz.

Edirne Sevgili Arayan emekli Zengin ve Yaşlı Kadınlar

Bir çok zengin bayan artık yalnızlıktan inanılmaz derecede bunalmış oluyor arkadaşlar. Bu nedenle de gelip geçici, bir aylık ya da iki aylık, günübirlik sevgili değilde hayatlarında kalıcı, beraber yaşayabileceği, ömrünün geri kalan kısmını geçirebileceği erkek arkadaş, sevgili arayış içerisinde oluyorlar.

Şunuda belirtmek istiyorum ki zengin ve yaşlı kadınlar erkeklere daha doğrusu insanlara güvenme konusunda gerçekten çok ciddi anlamda tereddüt ediyorlar. Çünkü maddi durumları iyi olduğu için insanların gerçek yüzlerini görmek konusunda da bir çok deneyime ve tecrübeye sahipler. Hayattan tecrübeleriniz, deneyimleriniz ne kadar çok artarsa geleceği o kadar çok tereddütle yaklaşıyorsunuz arkadaşlar. Bu nedenle de bu zengin ve yaşlı kadınların insanlara güvenmemeleri konusunda kendilerini hak vermek gerekiyor.

Edirne Emekli Zengin ve Yaşlı Bayanların Cep Telefon ve Whatsapp Numaraları

Edirnedeki emekli zengin ve yaşlı kadınlardan cep telefon ya da WhatsApp numaralarını almak istiyorsanız da yapmanız gereken şey tabii ki de bu kadın arkadaşlarımızla iletişime geçmek ve sohbet etmek olacaktır. Ancak bu şekilde kendilerinden cep telefon ya da WhatsApp’tan iletişim numaralarını alabilirsiniz arkadaşlar. Hiçbir kadın açık bir şekilde cep telefon ya da WhatsApp numarasını bir arkadaşlık ve evlilik sitesinde yayınlamaz. Çünkü eğer böyle bir şey yaparsa telefonunun hiç susmayacağını, sürekli olarak rahatsız edileceğini bilir.

Bu nedenle sizin kadınlardan cep telefon ya da WhatsApp numaralarını almak için yapmanız gereken şey onları etkilemek, onlarla güzel bir şekilde sohbet etmek ve diyalog kurmak olacaktır. Sonrasında zaten eğer birbiriniz ile karşılıklı olarak iyi anlaşırsanız cep telefon numaralarınızı paylaşmak konusunda da acele edersiniz diye düşünüyorum. Sonuçta bu siteye giriş yapan ilan gönderen herkes gerçekten hayatına birini almak için bu sitede bulunuyor. Bu nedenle aslında işiniz oldukça kolay. Yeterki kadınlara nasıl konuşmanız gerektiğini ve nasıl davranmanız gerektiğini bilin.

Burcu Gündoğan hakkında 959 makale
Merhaba Ben Burcu. SesliArzu.Com sitesinin Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz ile ilgili görüş ve önerileriniz için bana mail adresimden ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*