Diyarbakır Erkek Arkadaş Arayan Emekli Zengin Ve Yaşlı Bayanlar

Diyarbakır Türbanlı Dul Olgun Bayanım Sevgili ( erkek arkadaş ) Arıyorum

Merhaba. 33 yaşındayım. Aslen Diyarbakırlıyım. Şu anda İstanbul’da yaşıyorum. Ailemle yıllar önce aram bozuldu. Ben her zaman okumak istemişimdir. Ancak ailem ise beni 16-17 yaşlarındayken evlendirmek istemişlerdi. Bu sebeple sürekli olarak kendileriyle problem yaşadım. Annem ve abim biraz olsun arkamda durdular tabii ki. Yoksa zaten kesinlikle şu anda hayatta bile olmazdım diyebilirim. Onlar sayesinde şu anda yaşıyorum.

Ben her zaman kariyer derdine düştüm. Özgür bir kadın olmak istedim. Bunuda zorda olsa başardım. Bunu başarırken tabii ki bir çok şeyden vazgeçtim ve fedakarlık yaptım. Başta ailem olmak üzere. Yıllar oldu kendileriyle görüşmüyorum. Kafa yapılarımız, düşünce tarzlarımız, hayat ve yaşam tarzlarımız birbirinden farklı olabilir. Ancak yine de onlar benim ailem diye düşünüyorum. Tabi onlar bu konuda benden biraz daha katı davranıyorlar. Ama yine de hiç kimseye kızgın ya da kırgın değilim.

Şu anda oldukça mutlu bir hayata sahibim. Maddi olarakta oldukça iyi bir gelire sahibim. Bir şirkette genel müdürlük yapıyorum.24.000 tl maaş alıyorum. Şirketin aracına sahibim. Şu anda ev kredisi ödüyorum. Umuyorum ki hayatım her zaman bu şekilde güzel gider. Şu anda ihtiyacım olan tek şey duygusal anlamda beni tamamlayacak bir erkek arkadaş. Evlenmeyi düşünmüyorum açık konuşmak gerekirse. Evlilik bana şu an çok saçma ve uzak geliyor. Beraber yaşayabiliriz tabii ki ama resmi olarak kendimi birine bağlama konusu gerçekten içimi ürpertiyor.

Bu sebeple evlilik düşünmeyen, çocuk düşünmeyen daha önce evlenmiş boşanmış ya da bekar ya da Çocuklu ya da çocuksuz hiç farketmez bir erkek arkadaş arıyorum. İyi anlaştıktan sonra benim için kriterin, tipinin, yaşının hiçbir önemi yok diyebilirim. Ben sadece zaman geçirmek, akşam şarap eşliğinde bir film izlemek, uyum sağlamak istiyorum. Başka bir isteğim yok yani.

Diyarbakır Dost ve Arkadaş Arayan Emekli Zengin ve Yaşlı Bayanlar Whatsapp Grupları ve Telefon Numaraları

Diyarbakır emekli Zengin ve yaşlı kadınlarla arkadaşlık sitesi, olgun, emekli zengin dul bayan arkadaş arıyorum, sevgili arayan, erkek arkadaş arayan emekli zengin dul kadınlar, Diyarbakır emekli zengin dul kadınların, bayanların cep telefon ve WhatsApp numaraları başta olmak üzere farklı bir çok kategori içerisinde sizlerde hayal ettiğiniz kadına kavuşabilirsiniz arkadaşlar. Yapmanız gereken tek şey gerçekten www.seslihayat.com içerisinde uyum sağlayabileceğiniz, gerek yaşam tarzı açısından gerekse kafa yapısı açısından güzel ve uyumlu olabileceğiniz ruh eşinizi bulmak.

Tabii ki doğru insanı bulmak hiç kolay değil arkadaşlar. Her konuda uyum sağlayabileceğiniz birini bulmakta neredeyse imkansız diyebilirim. Mükemmellik diye bir şey yoktur. Mükemmel insan, mükemmel ilişki diye bir şey olamaz arkadaşlar. Her şeyde biraz olsun kusuru vardır. Bizler bu durum karşısında sadece mükemmele yakın olanı aramak, mükemmele yakın olanı bulmaya çalışıyoruz. Bu sayede de mutluluğa bir adım daha yaklaşmış oluruz arkadaşlar. Umuyorum sizlerde mükemmele en yakın kişiyi bulursunuz.

Diyarbakır Emekli Zengin ve Yaşlı Kadınlarla Tanışma Siteleri

Gerçekten Artık kendinize bayan arkadaş bulmaya, sevgili bulmaya hazır hissediyorsanız doğru adrestesiniz. Çünkü sitemiz gerçekten kaliteli, güvenilir bir arkadaşlık ve evlilik sitesidir arkadaşlar. Bu nedenle gerçekten sitemizden rahat bir şekilde, içiniz rahat, gönlünüz ferah bir şekilde yararlanmalısınız. Görmüş olduğunuz gibi sitemizde bir çok farklı kategori bulunuyor. Her şehrimiz için farklı kategori sayfası daha doğrusu farklı ilan sayfası bulunuyor. Bunun sebebi de herkezin farklı şehirlerden sevgili arayış içerisinde olmasıdır.

Bazı insanlar için şehirin, aradaki mesafelerin hiçbir önemi olmuyor ancak çoğu insan için tabii ki de sevgili ararken hangi şehirde olduğu oldukça önem taşıyor. Çünkü herkesin işi, hayatı var. Herkes şehir değiştirmeye müsait olmuyor maalesef ki. Bu sebepten dolayı da kendilerine yakın olan şehirlerden ya da ilçelerden arama yapıyorlar. Böylelikle birbirleriyle daha rahat bir şekilde görüşebilecekler. Sonuçta tanıştığınız insanla whatsappta falan görüşmezseniz, bol bol zaman geçirmezseniz karşınızdaki insanı tanımanız neredeyse imkansız bir hal alır.

Diyarbakır Emekli Zengin ve Yaşlı Bayanların İletişim Tel Numaraları

www.seslihayat.com ‘ a İlan gönderen, arama yapan bütün kadın arkadaşlarımızdan cep telefon ya da WhatsApp numaralarını tabii ki de alabilirsiniz arkadaşlar. Ancak biliyorsunuz ki güvenlik açısından bu kadın arkadaşlarımız cep telefon ya da WhatsApp numaralarını önlerine gelen herkes ile paylaşmıyorlar. Bu sebeple de öncelikle kendileriyle tanışmalı, kendinizi onlara sevdirmemiz gerekiyor. Sizi biraz olsun tanıdıktan sonra, sizi sevdikten sonra geri kalan zaten kendiliğinden gelecektir arkadaşlar.

Umarım sizlerde kısa zaman içerisinde kendinize uygun kişiyi bulursunuz arkadaşlar. Çünkü gerçekten bu hayatı tek başınıza çekilmiyor. Bunu zamanında uzun süre yalnızlık çekmiş biri olarak söylüyorum tabii ki. Umarım sizlerde daha fazla bu duruma maruz kalmazsınız. Şunu da söylemeden edemeyeceğim arkadaşlar. Biz insanlar olarak genellikle hayatımızdaki insanların kıymetini pek fazla bilmiyoruz. Bu nedenle de bu insanları kaybettikten sonra farkına varıyoruz. Hal böyle olunca da bizim için gerçekten çok büyük pişmanlıklar oluyor. Hayatınıza aldığınız insanın değerini ve kıymetini bilin arkadaşlar.

Burcu Gündoğan hakkında 959 makale
Merhaba Ben Burcu. SesliArzu.Com sitesinin Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz ile ilgili görüş ve önerileriniz için bana mail adresimden ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*