Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar Facebook Twitter Tiktok ve İnstagram

Erkek arayan olgun ve dul bayanlar, yaşlı ve zengin kadınlar, tesettürlü ve türbanlı bayanlar, açık ve kapalı kızlar, üniversiteli kızlar ve birçok bayan arkadaşımız Facebook Twitter ve Instagram gibi sosyal medya hesapları üzerinde kendilerine uygun gördükleri erkeklerle tanışmak istiyor.

Ancak, günümüzde ne yazık ki sosyal medya hesapları üzerinde gerçekten güvenebileceğiniz bir insan bulmak son derece zor bir hale geldi. Özellikle de Twitter bu konuda resmen kendini kaybetti diyebilirim. Twitter’da falan artık kendinize uygun evlenebileceğiniz yada sevgili olabileceğiniz bir kız arkadaş bulamazsınız seviyor dostlar. Bunun yerine Artık insanlar arkadaşlık siteleri tercih ediyor. Özellikle de dul bayanlar ve olgun kadınlar 30-35 yaşlarında, 40-45 yaşlarında, 50-55 yaşlarında olgun ve bu kadınlar Hatta 55 60 yaş üstü zengin yaşlı bayanlar bile arkadaşlık ve evlilik sitelerinde bulunuyor.

Bu nedenle Feysbukta bayan arkadaş arıyorum ya da Twitter’da kız arkadaş arıyorum ya da Instagram’da olgun bayan arıyorum diyorsanız artık bu durumdan vazgeçmeye başlayayım. Çünkü bulamayacaksınız.! İstediğiniz kadar arayın aradığınız bayan arkadaşı ya da hayalini kurduğunuz sevgiliyi sosyal medya hesapları üzerinde bulamayacaksınız. Üstelik sosyal medya hesapları üzerinde bayan arkadaş ararken yaptığınız en büyük hatalardan biri de şudur sevgili arkadaşlar.

Öncelikle bu kadınları arkadaş olarak eklememiz gerekiyor. Karşınızdaki kişi önce arkadaşlık isteğinizi kabul edecek daha sonra onunla konuşmaya başlayacaksınız ve bir şeyler paylaştıktan sonra sevgili olacaksınız öyle mi? Lütfen yapmayın arkadaşlar.! Kendinizi hiç olmayacak bir konuda zorlamayın. Artık günümüzde hiç bir ücret ödemeden bedava bir şekilde üyelik gerçekleştirebileceğiniz, gerçekten erkek arkadaş arayan dürüst ve güvenilir bayanların bulunduğu ses ve benzeri arkadaşlık siteleri bulunuyor. Bu arkadaşlık siteleri üzerinde kendinize gerçekten uygun bir bayan arkadaş bulabilirsiniz.

Ancak Feyste Twitter’da ya da Instagram’da kız arkadaş sevgili ya da bayan arkadaş bulmak neredeyse imkansız bir hale geldi. Eğer bir kadın size Facebook üzerinden sevgili olma talebi gönderirse buna inanmayın. Çünkü Facebook Twitter ve Instagram gibi sosyal medya hesaplarında bu insanların yakın arkadaşları ve akrabaları bulunuyor. Doğal olarak kendinize sevgili bulmak için bunları kullanmanız çok saçma nokta kadınlar Bunun yerine gizlilik ve güvenliklerini daha çok önem gösterebilecekleri arkadaşlık sitelerinde erkek aramayı daha uygun görüyorlar. Bilmem anlatabildim mi?

Facebook’ta ve Twitter’da bayan arkadaş bulma

Fakat yine de ben Facebook’ta ya da Twitter’da bayan arkadaş bulmak istiyorum diye ısrar ediyorsanız bulabilirsiniz. Ancak muhtemelen yıllar sürecektir. Yıllar sürmese bile son derece yorucu ve zor olacaktır. Çünkü Facebook’ta ve Twitter’da bayan arkadaş bulmak için öncelikle mükemmel bir profil fotoğrafına sahip olmanız lazım. Çünkü bu gibi yerlerde çok yakışıklı, zengin iş adamları bulunuyor.

Onların arasında şansını zorlamanız çok fazla mantıklı bir hareket olmayacaktır. Onu da geçtim, kendinize bir bayan arkadaş bulmak için Facebook’ta bu kadınları arkadaş olarak eklemeniz gerekiyor. Bu kadın sizi görecek, arkadaşlık isteğinizi onaylayacak Birgül daha sonra gönderdiğiniz mesaja cevap verecek ve sonra açtığınız ve sevdiğiniz başlayacak öyle mi? aaahhh ahh buna gerçekten inanıyor musunuz?

Şu an buna ben bile inanmadım açıkçası. Bu sebepten dolayı arkadaşlar benim size buradan nacizane tavsiyem Bunun yerine cep telefonunuza bir uygulama indirebilirsiniz. Ya da sesli ve görüntülü mobil sohbet hizmeti veren arkadaşlık sitelerini tercih edebilirsiniz. Çünkü bu gibi sitelerde karşınızdaki insanı hiç yoktan canlı canlı görüyorsunuz. Yani karşınızdaki kişinin gerçek bir bayan olduğunu biliyorsunuz.

Facebook gibi yerlerde sahte yani fake hesaplar dolaşıyor. Yeni yetme çocuk çocuk orada sizleri kandırarak duygularımızla oynayabiliyor. Fakat şu anda içerisinde bulunduğunuz bu internet sitesinde böyle bir durum söz konusu dahi değil. Biz burada resimlerini ve fotoğraflarını yükleme Yani bayanların üyeliklerini bile onaylamıyoruz.

Burcu Gündoğan hakkında 959 makale
Merhaba Ben Burcu. SesliArzu.Com sitesinin Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz ile ilgili görüş ve önerileriniz için bana mail adresimden ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*