Ciddi Eş OIacak Erkek Arkadaş Arıyorum 💕

Twitter Tivitır Tveter Erkek Arayan Dul Olgun Zengin Türbanlı Bayanlar
Twitter Tivitır Tveter Erkek Arayan Dul Olgun Zengin Türbanlı Bayanlar

Herkese selamlar arkadaşlar 1.68 boyunda oldukça bakımlı kültürlü üniversite mezunu arada sırada alkol kullanan ama asla sigara kullanmayan, bekar koç burcu 57 kilo ince yapılı fıstık gibi özgürlüğüne düşkün ve hayatın tadını çıkarmayı çok seven bir bayanım. Ciddi bir erkek arkadaş arıyorum güvenebileceğim bir sevgili arıyorum.

Twitter’da erkek arayanlar çok fazla gördüm. Ama ne yazık ki Twitter gibi yerlerde ciddi erkeklerle karşılaş almıyorum. Yani çok yakışıklı erkekler falan da gördüm çok iyi kalpli insanlar da tanıdım fakat artık insanların böyle sosyal medya üzerindeki kişilere çok fazla güvenlik almadığı için burada böyle bir ilanım olursa belki aradığımı bulabilirim diye düşündüm.

Şu anda İzmir Karşıyaka’da yalnız başıma yaşıyorum 26 yaşındayım. Çevremdeki insanların, arkadaşlarımın hatta esnafın bile dertlerini ve sıkıntılarını dinlemekten bıktım. Artık ben de ciddi boyutta bir sevgili bulmak ve Erkek arkadaşımla oturup sıkıntılarını dertlerini paylaşmak ve sadece onun sıkıntıda dertlerini dinlemek istiyorum. Dert anası olmaktansa denizanası olmayı tercih ederim. 😅

Geçmişimde tabii ki benim de sevgililerim oldu. Herkesin geçmişinde illaki bir erkek arkadaşı ya da bir sevgilisi olmuştur. 18 yaşından sonra zaten Aşk meşk işleri insanda başlıyor. Doğal olarak hormonel bir şekilde karşı cinse ilgi duymaya başlıyoruz. Geçmişimdeki ilişkilerimde gerçekten olgun davranan taraf hep ben oldum. Fakat artık ağlama duvarı olarak görülmekten hiç hoşlanmıyorum. Dünya üzerindeki herkesin doğal olarak problemleri var. Kimisinin ekonomik problemleri ikimizin ailevi problemleri kimisinin de manevi problemleri olabiliyor ama ben insanların problemlerini ve dertlerini dinlemekten aşırı derecede sıkıldım.

Ben kimsenin Ne cep parası bankamatiği ne de selpak mendili değilim. Bunu insanlara söylemek de çok zor oluyor açıkçası.! Çünkü Hemen birine söylediğim zaman kalbi kırılıyor küsüyor konuşmuyor ve bu durumda doğal olarak beni üzüyor. Ve vicdansız bir kişiliğe de sahip olmadığım için doğal olarak kimseye de bir şey söyleyemiyorum. Bu yüzden Sevgilim olacak pişirdim gerçek anlamda güçlü bir insan olmasını istiyorum.

kamp yapmayı seven, yağmurda bilerek ıslanmayı seven romantik bisiklete atlayıp ne zaman istese uzun yola çıkan bir gün bunları yapmak için kendisine zamana bir insan olmak istiyorum. Hayat bu kadar kısa iken hedefi tutturmanın ne alemi var ki? Sürekli hedefleri kovalamak sürekli para pul derdine düşmek sürekli sıkıntılar problemler dertler tasalar bunlarla yaşanmaz Arkadaşlar ben artık Böyle yaşamaktan nefret ediyorum.

Bırakalım ruhumuzu özgürce takılsın nokta hayatın tadını çıkaralım özgürce doğaya sarılalım işte o zaman aşk da bizden yana olacak buna eminim…

➡️ Erkek Arkadaş Arayanlar Twitter Facebook Instagram

2023 yılında günümüzde artık insanların büyük bir bölümü Twitter Facebook Instagram gibi yerlerde kendilerine uygun erkek arkadaşlar bulabilmek için resmen büyük bir mücadele içerisine girdiler. Türkiye’den ve dünyanın her yerinden internet sitemiz tip Twitter Facebook ve Instagram gibi sosyal medya mecralarından ziyaret edilmektedir.

Twitter’dan erkek arayanlar , Facebook’ta ve Instagram’da sevgili arayanlar Artık bu tarz yerlerde aramak yerine daha güvenilir olan arkadaşlık ve evlilik siteleri daha uygun buluyorlar. Bu sebepten dolayı bulunduğunuz şehir neresi olursa olsun hatta bulunduğunuz ülke her neresi olursa olsun kendinize uygun bir kız arkadaş erkek arkadaş sevgili Dost sırdaş hayat arkadaşı ya da koca bulabilirsiniz.

➡️ Twitter’da Sevgili Arayan Dul Zengin ve Olgun Bayanlar⭐

Günümüzde Twitter ( Tivitır ) ,  genelde zengin olgun ve dul kadınlar tarafından genç kızlara nazaran daha fazla kullanılmaktadır. Orta yaşlı bayanlar ve yaşlanmış olan emekli kadınlar kendilerine erkek arkadaş edinebilmek için Twitter’da arayışlar içerisinde bulunmaya devam ediyorlar.

Tivitırda sevgili arayan bayanlar olduğu gibi aynı zamanda arkadaşlık ve dostluk kurabilmek için erkek arkadaş arayan ve bayan arkadaşı arayan evli çiftler falan da olabiliyor. Biliyorsunuz ki Twitter sadece bir sosyal paylaşım merkezi değildir. Aynı zamanda insanların pratik bir şekilde takipleşelim iletişim sağlayabileceği , evlenmek isteyen dedim kendilerine eş bulabileceği, arkadaşı olmayan canı sıkılan insanların kendilerine yeni arkadaşlar dediğine bilerek çevrelerini gel işletebileceğimiz mükemmel bir ortamdır.

➡️ Twitter’da Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar

Twitter Instagram ve Feysbuk gibi sosyal medya mecralarında erkek arkadaş arayan bayanların cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaralarını genelde Tviterda paylaşmayı doğru bulamazlar.!! Çünkü, bu tarz ortamlar da paylaşılan cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaraları yaygınlaşıyor ve kadınlar rahatsız ediyorlar.

Bunun yerine gerçek anlamda güvene bilecekleri erkeklerle mesajlaştıktan ya da sohbet ettikten sonra güven çerçevesi içerisinde telefon numaralarını vermenin daha doğru bir hareket olduğunu çok iyi biliyorlar. WhatsApp gibi milyarlarca insanın kullanmış olduğu profesyonel uygulamalar sayesinde karşıdaki kişilere sesli mesaj gönderme, resimler ve fotoğraflar yollaya bilmeye ve görüntülü olarak konuşarak uzun uzun sohbet etmeye imkanlarına da sahip olabilirsiniz. Kadınların güvenliğini sağladıktan sonra Twitter Facebook Instagram gibi sosyal medya mecralarına ihtiyaç duymadan cep telefonu numaralarını kendilerinden talep edebilirsiniz. Bu şekilde daha profosyonel bir ilişki içerisinde bulma şansınız da olabilir arkadaşlar.

Burcu Gündoğan hakkında 959 makale
Merhaba Ben Burcu. SesliArzu.Com sitesinin Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz ile ilgili görüş ve önerileriniz için bana mail adresimden ulaşabilirsiniz. [email protected]

2 yorum

  1. İsmin Bülent 43 yaşındayım yanlız yaşıyorum Kendi halinde biriyim beni sevecek bana deyer vercek güzel alımlı dürüst birini arıyorum ciddi ilişki yaşamak isteyen bayanları bekliyorum 🙏😚 sevgilerle

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*