Mutlu Olmak için Erkek Arkadaş Arıyorum ❣️

Erkek Arkadaş ve Sevgili Arayan DUl Olgun Bayanlar ALmanya ilanları TElefon Numaraları Whatsapp Grupları
Erkek Arkadaş ve Sevgili Arayan DUl Olgun Bayanlar ALmanya ilanları TElefon Numaraları Whatsapp Grupları

Öncelikle Herkese selamlar Arkadaşlar şu anda Almanya’da yaşıyorum ama Türkiye’den kendime beni mutlu edebilecek bir sevgili bulabilirsem gel Türkiye’ye yerleşmek ya da sevgilim de beraber Almanya’da yaşamak istiyorum. Aslen Kocaeli doğumluyum 1.65 boyun da beyaz tenli bazen sigara kullanan, yerine göre alkol kullanan, beden olarak orta ölçülerde 56 kilogram yay burcu meslek lisesi mezunu, geçmişinde yanlış bir evlilik gerçekleştirmiş dul bir bayanım.

Eşimden ayrıldıktan sonra hayatımı sadece evladıma ve çalışmaya adadım. Uzun süre çalıştıktan sonra Allah’a şükürler olsun çok güzel paralar kazandım ve Kendi arabamı falan alabildim. Ancak belli bir zamandan sonra insan yalnızlıktan sıkılmaya başlıyorum. Artık bu yalnızlığın bitmesini istiyorum. Kendime dürüst güvenilir. Almanya gibi kocaman bir ülkede yalnız başına yaşamak gerçek anlamda çok zor hele bir de Gurbetçi olunca insanın bunalıma girmemesi söz konusu bile değil.

O günden bugüne kadar hiç kimseyle doğru düzgün bir şey bile yaşamadım. Bir pazarlama şirketinde pazarlama sorumlusu olarak uzun yıllar boyunca hizmet verdim. Sürekli kariyer odaklı bir bayan olarak hayatımın geri kalanı daha kaliteli yaşayabilmek için çalıştım ve çabaladım. Şu anda kendi dijital pazarlama ajansı mı açtım eğer biz sevgili bulabilirsem ajansımda birlikte çalışabiliriz…

Gerçek anlamda güvenebileceğim Bir Erkek arkadaşım olacak aynı zamanda hayatıma giriş yapacak bir aile oluşturacak bana ve kızıma saygılı davran a bilecek, çalışkan ve güvenilir, idealist birilerini arıyorum…

Bu kişi kendisine aşık olacağım bir erkek olması gerekiyor. Ona aşık olabilmem için hayvanları sevmesi benim için yeterli olabilir. Bunun haricinde çok fazla argo konuşma ya saçma sapan ortamlarda saçma sapan espriler yapma Yani birazcık ağır başlı bir erkek olursa benim için harika olur.

➡️ Erkek Arkadaş ve Sevgili Arayan Bayanlar Almanya WhatsApp Grupları

Erkek arkadaş arayan birbirinden güzel bayanların Almanya’da WhatsApp grupları bulunmaktadır.! Bu nedenle Almanya’da sevgili arayan ya da erkek arkadaş arayan bayanların cep telefonu numaraları bölümünü kullanarak WhatsApp guruplarına katılabilir ve sevgili arayan Almanya’daki Gurbetçi bayanlarla tanışabilirsiniz.

Erkek arkadaş arayan bayanların WhatsApp guruplarına katıldıktan sonra kendileri ile daha pratik bir şekilde iletişim sağlama şansınız bulunmaktadır. Sitemiz içerisinde sadece Almanya’dan değil dünyanın birçok ülkesinden erkek arkadaş arayan birbirinden güzel dul kadınlar olgun bayanlar türbanlı ve tesettürlü kızlar Arap kadınlar Suriyeli dul kadınlar Azerbaycan’da bayanlar Ukraynalı kadınlar ve çok daha fazlası bulunuyor.

➡️ Almanya Olgun Bayan Numaraları

Almanya’da sevgili arayan ya da evlenmek isteyen bayan numaraları ve Almanya’da Erkek arkadaş bulmak isteyen Türk erkeklerden hoşlanır.! Alman bayanların telefon numaraları ve WhatsApp grupları gibi birçok konuyu da internet sitemiz içerisinde çok fazla detaya takılmadan, üyelik gerçekleştirmeden saçma sapan aktivasyon kodu gibi zırvanalar ile uğraşmadan bulabilirsiniz.

Almanya kız numaraları, Almanya dul bayan grupları, Almanya dul kadınların cep telefonu numaraları, Almanya’da sevgili arayan kız numaraları , Almanya’da sevgili arayan bayanların telefon numaraları ve WhatsApp grupları gibi aramalar yaparak sitemiz içerisinde detaylı bir araştırma sonrasında 30 yaş üstü almam bayanlar 40 yaş üstü Alman kadınlar 50 yaş üstü evlenmek isteyen erkek arkadaş arayan olgun Alman hanımefendiler ile tanışabilirsiniz.

Burcu Gündoğan hakkında 959 makale
Merhaba Ben Burcu. SesliArzu.Com sitesinin Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz ile ilgili görüş ve önerileriniz için bana mail adresimden ulaşabilirsiniz. [email protected]

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*