Eskişehir Erkek Arkadaş Arayan Emekli Zengin ve Yaşlı Bayanlar

Ömürlük Dost Arıyorum

Merhaba. Sitenizi Twitter üzerinden gördüm. Ben de ilan göndermek istedim. 36 yaşında evlenmiş boşanmış dul bir kadınım. Gerçekten bana hayat arkadaşı olacak, dost olacak bir erkek arkadaş arıyorum. 35-50 yaş aralığında görmüş geçirmiş, gerçekten aklı başında bir sevgili istiyorum. Evlenmek istemiyorum. Bir tane kızım var. Kendisi ailem ile beraber yaşıyor. Ben ise ticaretle uğraşıyorum. Bu nedenle kızıma pek fazla zaman ayıramıyorum. Annem benden daha iyi bir şekilde bakıyor. Ben yalnızca masraflarını karşılıyorum.

Hem ailemin hem de kızımın iyi bir hayat sürmesi için elimden geleni yapıyorum. Bunun haricinde şu an için yapabileceğim hiçbir şey yok açık konuşmak gerekirse. Ben artık gerçekten yalnız kalmaktan inanılmaz derecede yoruldum. Bir insanın kendini sürekli olarak yalnız hissetmesi gerçekten çok zor bir durum. Bunun için defalarca psikoloğa gitmiş bir insanım. Ancak sonunda arkadaşlık sitelerinde tarihi bulma kararı aldım. Sonuçta denemekten zarar çıkmaz diye düşünüyorum. Eskişehir’de gerçekten güzel ve sakin bir hayatım var.

Tabii ki sakin dediğime bakmayın. Eskişehir’de bir bar sahibiyim. Genellikle geceleri burada takılıyorum. Ben zaten gençken sürekli olarak barlara gitmeyi severdim. İlerde de hep bir bar işletmek ya da bir bar sahibi olmayı hayal ediyordum. Sonunda Allah bana bir şekilde bunu nasip etti. Şu anda da istediğim gibi, çok güzel bir hayata sahibim. Ancak işte tek eksiğim düzgün bir erkek arkadaş.

Gerçekten beni sevecek, gerçekten, tam anlamıyla bana değer verecek, kendini düşündüğü gibi beni de düşünecek bir hayat arkadaşı arıyorum. İnsanlara baktığım zaman genelde çok bencil oluyorlar. Sadece kendilerini düşünüyorlar. Ancak ben kesinlikle böyle bir insan değilim. Ben her zaman karşımdaki insanı daha çok düşünüyorum. Ama nedense şimdiye kadar karşılaştığım insanlardan öyle bir şey söylemedim ki. Hep ben enayi yerine koyuldum.

Ben de artık birilerinin bana değer vermesini, en az benim kadar istiyorum gerçekten çok iyi kalpli bir insanım. Ancak insanlara bir türlü denk gelemedim. Benim bu hayatta tek umursadığım bir şey mutluluk ve huzur. İnsanlar paranın genellikle huzur getireceğini zannederler. Ancak gerçekten öyle olmuyor. Eğer öyle olsaydı ben neden huzursuz olayım ki? Para gerçekten bir çok şeyin kapısını açıyor. Tabii ki insanı bir çok konuda mutluda ediyor. Ancak yine de para her anlamda insana yetmiyor vs. Bir çok açıdan insan eksik kalabiliyor.

İşte ben bu eksikliği tamamlamak istiyorum. eğer ki internet ortamı içerisinde de bu eksiklerimi tamamlayamazsam zaten umudumu tam anlamıyla kaybedeceğim ve doğru insanı aramayı bırakacağım. Yani sizin anlayacağınız siz benim son umudumsunuz… Gerçekten size bu konuda çok güveniyorum. Lütfen bana düzgün bir erkek arkadaş bulun. Sonra dileyin benden ne dilerseniz…

Eskişehir Dost Arayan emekli Zengin ve Yaşlı Bayanlar

Eskişehir emekli zengin ve yaşlı bayan arkadaş arama ve bulma, emekli zengin kadınların iletişim cep telefon ve WhatsApp numaraları, dost arayan, erkek arayan, sevgili arayan emekli zengin dullar Sitesi gibi bir çok aramayı da tabii ki de sitemizin içerisinde yapabilirsiniz. Bu nedenle Eskişehir arkadaş arayan bayanlar, erkek arkadaş dost arayan zengin kadınlar gibi kategorilerimiz kesinlikle bulunmuyor. Bu nedenle sitemizin içerisinde yalnızca ciddi sevgili arayışlarinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemizde sadece Eskişehirden değil Türkiye’nin bütün şehirlerinden aramalarınızı gerçekleştirebilirsiniz arkadaşlar. Sitemizde herhangi bir kısıtlama YaDa kriter kesinlikle bulunmuyor. sizde istediğiniz şehirden, yaşadığınız şehre yakın ya da bulunduğunuz şehirden çok rahat ve hızlı bir şekilde sevgili bulabilirsiniz arkadaşlar. Gerçekten eğer kendinizden daha olgun kadınlardan hoşlanıyorsanız, bu tarz kadınları daha iyi anlayabileceğinizi, bu kadınlarla daha mutlu olabileceğinizi inanıyorsanız doğru yerdesiniz.

Eskişehir emekli Zengin Dullar Sitesi

Eski şekilde çok fazla sayıda zengin, yaşlı, evlenmiş boşanmış kadın bulunuyor arkadaşlar. Çünkü Sitemize ilan gelen şehrilerin başında eskişehir var. Biliyorsunuz ki Eskişehir tam bir öğrenci şehri arkadaşlar. Bu nedenle Eskişehir’de genç, erkek arkadaş arayan, sevgili arayan, dost arayan çok fazla sayıda üniversite öğrencisini bulabilirsiniz. Ancak tabii ki de bu kadınların yanı sıra aynı zamanda yaşı daha büyük, olgun, görmüş geçirmiş kadınlardan hoşlanıyorsanız da sitemizde bu kadın arkadaşlarımızla da karşılaşma, tanışma ve sevgili olma fırsatına sahipsiniz.

Ayrıca kesinlikle yaşınz kaç olursa olsun hayat arkadaşı bulmak için, sevgili bulmak için geç kaldığınızı düşünmeyin arkadaşlar. Çünkü aşkın ve sevginin yaşı olmaz. Bu nedenle doğru insanı hangi yaşta bulacağımız, nerede nasıl bulacağınız gerçekten hiç belli olmaz arkadaşlar. Bu yüzden de sabırlı olarak bütün fırsatlarınızı değerlendirmeniz gerekiyor. Günümüzdeki en büyük fırsat ise tabii ki teknoloji çağında ve internet çağında olduğumuz için internet üzerinde bulunan arkadaşlık ve evlilik siteleridir. Bu siteler sayesinde sizlerde çok kısa zaman içerisinde aradığınız hayat arkadaşına kavuşabilirsiniz.

Eskişehir emekli Zengin ve Yaşlı Bayanların Cep Telefon ve Whatsapp Numaraları

Sitemizde bulunan, Sitemize ilan gönderen ve bu siteye giriş yapan bütün bayanlardan cep telefon ya da WhatsApp numaralarını alma fırsatına sahipsiniz tabii ki. Ancak bunun için kadın arkadaşlarımızı ikna etmeniz gerekiyor arkadaşlar. Biliyorsunuz ki kadınlar her yaş grubunda olduğu gibi biraz nazlı olabiliyorlar. Ayrıca günümüzde insanlara güvenmek de hiç kolay değil. Bu sebeple de bir erkeğe güvenip cep telefon ya da WhatsApp numaralarını vermesi fikri kadın arkadaşlarımıza biraz itici geliyor. Bu nedenle de sizleri biraz olsun tanımak istiyorlar.

Hal böyle olunca da bizler sitemizin içerisinde isteyen herkezin tamamen bedava bir şekilde ve üye olmadan kullanabileceği bir mesajlaşma paneli oluşturduk arkadaşlar. Bu mesajlaşma bölümü sayesinde istediğiniz ilan sahibine mesaj atabilir, sohbet edebilir ve arkadaş olabilirsiniz. Bunun sonucunda da ilişkinizin gidişatı ile alakalı karşılıklı olarak karar verebilirsiniz. Sonuçta birbirimizle iyi anlaşamadığımız zaman ya da birbirimizden elektrik almazsanız sevgili olmamızın ya da ilişkiye başlamanızın hiçbir anlamı kalmıyor.

Burcu Gündoğan hakkında 959 makale
Merhaba Ben Burcu. SesliArzu.Com sitesinin Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz ile ilgili görüş ve önerileriniz için bana mail adresimden ulaşabilirsiniz. [email protected]

2 yorum

  1. merhaba güzel varlıklı zengin secen merhametli     dul bekär narin bayanlar ben hasan eşim ayrıldım altı yıl oldu ayrılık vurgununu atlattım kendime öz güvenim arttı artık ve fakir bayanlara çok kötü tavır aldım artım yediğim darbe fakir bayandan geldi bende gariban fakirim ama çalışkanım dürüstüm bu sebebten evi olan arabası olan maddi sıkıntısı olmayan bir eskişehirli bayan ile tanışmak isterim nedenmi eskişehir çünkü eskişehirde çok bu vasıflara uyan merhametli şefkatli olgun zengin bayan varmış öyle duydum umarım yanılmıyorumdur bu arada yaş takıntım yoktur istanbulda sevgiler saygılar 
    [email protected]
    ,,,tanışalım konuşalım 

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*