Mardin Erkek Arkadaş Arayan Emekli Zengin ve Yaşlı Bayanlar

Bursa Ücretsiz ve Üyeliksiz Bayanlarla Tanışma ve Sohbet Siteleri 2021
Bursa Ücretsiz ve Üyeliksiz Bayanlarla Tanışma ve Sohbet Siteleri 2021

Mardinde Sevgili Arayan Bayanım

Merhaba. Ben Mardin’de kız kardeşimle beraber yaşıyorum. Sekiz sene önce ailemizi feci bir trafik kazasında kaybettik. Gerçekten toparlama süreci bizim için hiç kolay olmadı. İnanılmaz derecede yıkıldık. İnsanın yaşı kaç olursa olsun ailesini kaybetmek gerçekten çok acı veriyor. Ben 38 yaşındayım. Kardeşim ise 32 yaşında. Kendisi nişanlı ve evlilik arifesinde. Ben şimdiye kadar evlenme ihtiyacı hiç duymadım açık konuşmak gerekirse. Sürekli olarak işlere yöneldim. Ailemizden kalan şirketi devam ettirdik.

Kafamı dahi kaldıracak halim yoktu. Bu nedenle de erkek arkadaş ve sevgililik olaylarından oldukça uzak kaldım. Ama yinede hiçbir şey için geç olduğunu düşünüyorum. Ben zaten hayat arkadaşı arıyorum. Kesinlikle çocuk yapmak ya da evlenmek gibi bir niyetim ya da öyle bir isteğim yok. Ben sadece hayat arkadaşı bulmak istiyorum. Aslında hayat arkadaşı ihtiyacım da yoktu. Çünkü sanki kız kardeşim ile bir ömür beraber yaşayacakmışız gibi geliyordu. Şu anda nişanlı ve evlilik için hazırlanıyor.

Bu durumda benim gerçekten gözümü açmama sebep oldu. Hayat gerçekten geçip gidiyor. Benim de bir hayat arkadaşına ihtiyacım var. Gerçekten beni anlayacak, gerek ticaret işlerinde gerekse günlük sosyal yaşantımda bana her konuda destek olacak bir arkadaş istiyorum.

O yüzden tanıştığım, sevgili olduğum insan ile olan ilişkimin gidişatına göre hareket etmeyi düşünüyorum. Kesinlikle evlilik düşünmeyen böyle bir amacı olmayan ancak hayat arkadaşı isteyen birini arıyorum. yaşı, boyu, kilosu gerçekten benim için hiç önemli değil. Dürüst ve temiz kalpli bir insan olsun benim için yeterli.

Mardin emekli Zengin ve Yaşlı Bayan Arıyorum

Mardin emekli Zengin kadınlarla mesajlaşma, olgun, emekli zengin, sevgili arayan, dost arayan emekli zengin dul kadınlarla tanışma ve arkadaşlık, emekli zengin ve yaşlı bayanların iletişim cep telefon ve WhatsApp numaraları, başta olmak üzere sizlerde eğer Mardin’de kendimizden yaş olarak daha büyük, daha olgun, maddi durumu iyi kadınlarla tanışmak, arkadaş olmak ya da sevgili olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz arkadaşlar. Gerçekten sitemiz bütün Türkiye tarafından girilen, sevilen kaliteli ve güvenilir arkadaşlık ve evlilik sitesi olmuş durumdadır arkadaşlar.

Sizlerde tamamen ücretsiz olarak sitemizin içerisinde istediğiniz gibi arama gerçekleştirebilirsiniz. Bu sitenin içerisinde hem evlenmek isteyen hem de arkadaş arayan kadınlar ve erkekler olmak üzere iki farklı kategoride aramalarınızı gerçekleştirebilirsiniz arkadaşlar. Çünkü Sitemize giren herkes evlenmek istemiyor arkadaşlar. Bazı kadınlar ve erkekler evlenebilecekleri hayat arkadaşını ararlarken bazıları ise yalnızca sevgili olabilecekleri hayat arkadaşı arayış içerisinde oluyorlar.

Mardin Sevgili Arayan emekli Zengin Dul Bayanlarla Tanışma

Evlilik her yiğidin harcı değildir arkadaşlar. Bu sebepten dolayı da bir çok insan evlilik sorumlulu altına girmeden beraber yaşlanabileceği hayat arkadaşı arıyor. Herkesin kriterleri, istediği ilişki tarzı birbirinden farklılık gösterebiliyor arkadaşlar. Burada önemli olan tek şey sizin ne tarz bir ilişki aradığınız, nasıl bir yaşam tarzına sahip olduğunuzdur. Geri kalan her şey zaten bu sitede mümkün. Çünkü yapmanız gereken tek şey kendinize uygun olduğunu düşündüğünüz kategorilerimizde arama yapmak, ilan sahibine mesaj atmak ya da kendinizi tanıtan yazılar yazmak olacaktır.

Dilerseniz yorumlar bölümünden kendinizi ayrıntılı bir şekilde tanıtabilirsiniz ve böylelikle sizi kendisi için uygun gören bayan arkadaşlarımız sizinle iletişime geçeceklerdır. Ancak bu mesajları yazarken ya da bu ilanları gönderirken kendinizi etkileyici bir şekilde, düzgün bir şekilde tanıtmayı kesinlikle ihmal etmeyin arkadaşlar. Sonuçta kadın arkadaşlarımızı etkilemeniz için bu gerekiyor.

Mardin emekli Zengin ve Yaşlı Bayanların Cep Telefon ve Whatsapp Numaraları

Sitemize ilan gönderen kadın arkadaşlarımızın tabii ki de hızlı bir şekilde cep telefon ya da WhatsApp numaralarını alabilirsiniz. Ancak bunun için önce kendileri ile tanışmanız ve arkadaş olmanız gerekiyor. Sonuçta hiç kimse size durduk yere sadece isminizi bildiği için cep telefon ya da WhatsApp numarasını vermek istemeyecektir. Kadın arkadaşlarımızı ikna etmek, etkilemek ise tamamen size kalmış bir durumdur. Eğer kadınların dilinden anlıyorsanız, bayan arkadaşlarımıza nasıl konuşacağınızı biliyorsanız şansınız oldukça yüksek.

Kendinizden daha büyük kadınlarla sevgili olmak gerçekten çok zor bir seçim arkadaşlar. Çünkü bu kadın arkadaşlarımızı ikna etmek, bu kadın arkadaşlarımıza yetebilmek gerçekten kolay değil. Gerek yaşanmışlık açısından gerekse tecrübe açısından sizden çok daha fazla deneyime sahipler. Bu nedenle de bu kadın arkadaşlarımızın isteklerine karşılık edinmeniz gerçekten kolay değil. sonrası zaten çok kolay arkadaşlar. Sitemizin içerisinde çok fazla sayıda kadınla tanışabilir, arkadaş olabilirsiniz. Bu arkadaşlıklarınızın sonucunda da tabii ki de ilişkilerimizin gidişatı ile alakalı olarak kesin ve net şekilde kararlar verebilirsiniz.

Burcu Gündoğan hakkında 959 makale
Merhaba Ben Burcu. SesliArzu.Com sitesinin Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz ile ilgili görüş ve önerileriniz için bana mail adresimden ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*