Gaziantep Erkek Arkadaş Arayan Emekli Zengin ve Yaşlı Bayanlar

Antep Olgun Zengin ve Yaşlı Kadınlarla Sevgili Olma Siteleri
Antep Olgun Zengin ve Yaşlı Kadınlarla Sevgili Olma Siteleri

Olgun Dul Erkek Arkadaş Arıyorum

Merhaba. Ben de Sitemize ilan vermek istiyorum. Dul bir kadınım ve dul erkek arkadaş arıyorum. Lütfen sadece evlenmiş boşanmış erkekler yazarlarsa sevinirim. Şimdi diyeceksiniz ki neden illa evlenmiş boşanmış bir erkek istiyorsun diye. Öncelikle şunu belirteyim ki daha önce bekar, daha önce hiç evlenmemiş erkek arkadaşlarım, sevgililerim oldu. Ancak daha önce onlar evlenmedikleri için ve ben daha önce evlendim için erkekler tarafından sürekli  farklı gözle görüldüğümü fark ettim.

Bunun yanı sıra beni gerçekten seven erkeklere de denk geldim tabii ki. O erkeklerde sürekli olarak geçmişimle alakalı bana sıkıntı çıkarttılar ve geçmişimi kıskandıklarını fark ettim. Sonuçta ben evlenmiş boşanmış bir kadınım. Geçmişimde evlenip boşanmış olmanın hesabını şu anki sevgilime vermem gerçekten bana çok saçma geliyor. Bunda Kıskanılacak bir şey olduğunu düşünmüyorum açıkçası. Sonuçta olmuş ve bitmiş. Bunun için kavga yaşamak, huzursuzluk yaşamak gerçekten beni çok üzüyor.

Ben yaşadığım hiçbir şeyden pişmanlık duymuyorum. Her insan evlenebilir, boşanalabilir, birini sevebilir sonrasında ilişkileri yürümeyebilir… Bu tarz şeyler hepimizin başına geliyor aslında. Erkekler için gayet sıradan ve normal olarak karşılanırken biz kadınlarda bu durum yaşanınca herkes bize farklı gözle bakmaya başlıyor. Aslında doğanın kanunu bu diyebilirim. Sonuçta ilk çıktığımız ya da ilk sevdiğimiz insanla bir ömür beraber olacağız ya da bir ömür çok iyi anlaşacağız diye bir kural ya da böyle bir zorunluluk bulunmuyor.

Ben de sırf elalem ne der düşüncesiyle ömür boyu beni mutlu etmeyen, beni huzursuz eden bir ilişkiye devam edemem diye düşünüyorum. Bu nedenle özellikle artık daha önce evlenmiş boşanmış erkek arkadaş arayışı içerisindeyim. Böylelikle kendisi de benimle aynı durumda olacağı için geçmişte sen evlendin diyerek benim üzerime gelemez diye düşünüyorum. Bu konuda oldukça yaralı olduğum için biraz fazla uzatmış olabilirim konuyu. Gerçekten mantıklı, aklıbaşında bir erkek arkadaş arıyorum.

Gaziantep Dost ve Arkadaş Arayan Emekli Zengin ve Yaşlı Kadınlar Whatsapp Grupları ve Telefon Numaraları

Gaziantep emekli zengin ve yaşlı bayanlarla tanışma ve arkadaşlık sitesi, olgun, sevgili arayan, erkek arkadaş arayan, destek olacak emekli zengin ve yaşlı kadınlarla sohbet ve tanışma , Ücretsiz ve Üye olmadan mesajlaşma siteleri, zengin yaşlı dul kadınların cep telefon ve WhatsApp Grubu ve  numaraları gibi farklı kategoriler içerisinde sizlerde arama gerçekleştirebilirsiniz sevgili arkadaşlar. Biliyorsunuz ki tamamen ücretsiz, üyelik gerektirmeyen bir arkadaşlık ve evlilik sitesi olarak hizmet veren bir siteyiz. Bu nedenle içiniz rahat olabilir. Bizler kesinlikle bazı sahte, dolandırıcı olan arkadaşlık ve evlilik sitelerine kesinlikle benzemiyoruz.

Her sektörde ve her şeyde olduğu gibi iyiler ve kötüler var. Bu durum sadece arkadaşlık ve evlilik siteleri için geçerli değil. Hayatımızın her köşesinde böyle farklılıklar görebiliyoruz. Biz de bu sektör içerisinde iyi olan taraftayiz arkadaşlar. Gerçekten amacına uygun, insanların bu siteyi güzel bir şekilde değerlendirmelerini istiyoruz. Çünkü gerçekten günümüz teknolojisi sayesinde hayat arkadaşı, dost bulmak inanılmaz derecede kolaylaştı. Bu nedenle de tüm Türkiye içerisinde kendini yalnız hisseden ve kendine bir dost arayan herkesin bu sitede yeri vardır.

Gaziantep Sevgili Arayan Emekli Zengin ve Yaşlı Bayanlar

Antepte Gerçekten çok fazla sayıda zengin ve yaşlı kadın bulabilirsiniz arkadaşlar. Bu kadınların büyük çoğunluğu sitemizin içerisinde arama gerçekleştiriyor. Ancak şöyle bir şey var ki bu kadın arkadaşlarımızın hepsi tabii ki de Sitemize ilan göndermiyor arkadaşlar. Bu kadın arkadaşlarımızın bir çoğu sizlerden gelen yorumlara ya da ilanlara bakıp ona göre size geri dönüş yapıyorlar. Bu kadın arkadaşlarımızın çoğunluğu kendini ifşa etmeyi sevmiyor. Biliyorsunuz ki bizim sitemize de ilan göndermek isteyenler için resim ve fotoğraf paylaşmak zorunlu bir kuraldır.

Bu durum bazı kadın arkadaşlarımıza uygun gelmediği için yorumları takip etmek ya da ilanlara bakmakla yetiniyorlar. Bu nedenle sitemize yorum gönderirken ya da ilan gönderirken kendinizi çok açık ve net bir şekilde ifade etmeniz, kendinizi anlatmanız gerekiyor. Böylelikle ne kadar etkileyici ve dürüst bir şekilde kendinizi anlatırsanız eminim ki o kadar kısa zaman içerisinde bayan arkadaşlarımızdan geri dönüş alırsınız. Tabii ki sitemizde bununla alakalı herhangi bir süre ya da garanti veremiyoruz. Bu durum birazcıkta sizin kısmetinizle ve kaderinizle de alakalı diyebilirim.

Gaziantep Emekli Zengin ve Yaşlı Bayanların Cep Telefon numaraları ve Whatsapp Grupları

Sitemize Çok farklı kriterlere sahip olan, her yaş grubundan kadın ve erkek giriş yapıyor arkadaşlar. Bu kadın arkadaşlarımızla ya da erkek arkadaşlarımızla tamamen ücretsiz olarak, Sitemize üye olmadan istediğiniz gibi mesajlaşma, sohbet etme fırsatına sahipsiniz. Ancak şöyle bir gerçek var ki sitemize girenler genellikle bir an önce bayan arkadaşlarımızın cep telefonu ya da WhatsApp numaralarını almak istiyorlar. Daha doğrusu bizlere bu talep ile geliyorlar. Ancak böyle bir şey mümkün değil arkadaşlar.

Öncelikle sizin sitemiz içerisinde bu kadın arkadaşlarımızla mesajlaşmanız, sonrasında birbirinizle iyi anlaştığınızdan emin olduktan sonra birbirinizle cep telefon ve WhatsApp numaralarınızı paylaşmanız gerekir. Bizler kimsenin cep telefon ya da WhatsApp numarasını kimse ile paylaşmıyoruz. Burada önemli olan şey tamamen sizin bireysel olarak, kişisel olarak karşınızdaki kişiyi etkilemeniz ve numarasını ondan talep etmenizdir. Zaten eğer karşınızdaki kişiyle etkileyici bir şekilde konuşursanız emin olun ki o kendiliğinden size cep telefon ya da WhatsApp numarasını verecektir.

Burcu Gündoğan hakkında 959 makale
Merhaba Ben Burcu. SesliArzu.Com sitesinin Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz ile ilgili görüş ve önerileriniz için bana mail adresimden ulaşabilirsiniz. [email protected]

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*