Şanlıurfa Erkek Arkadaş Arayan Emekli Zengin ve Yaşlı Bayanlar

Şanlıurfa Olgun Dost Arayan Zengin ve Yaşlı Kadınlarla Tanışma ve Arkadaşlık Siteleri
Şanlıurfa Olgun Dost Arayan Zengin ve Yaşlı Kadınlarla Tanışma ve Arkadaşlık Siteleri

Urfadan ( erkek arkadaş ) Sevgili Arıyorum

Merhaba. İsmim tülay. 37 yaşındayım. Bir çocuk annesiyim. Kızım altı yaşında. Yaklaşık iki yaşındayken babasıyla ayrılma kararı aldık ve ayrıldık. O gün bugündür kızıma annem ile babam bakıyor. Çünkü ben bir hayat mücadelesi içerisine girdim. Maddi olarak hem aileme destek oluyorum hem de kendi işlerimi yürütüyorum. Maddi durumum gayet iyi. Bar işletiyorum. Hayatımda her zaman zaten canlı müzik olan bir yerim olsun istemiştim. Tabii ki şu anda kira ödüyorum. Ancak inşallah ilerleyen zamanlarda bu mekanda satın almayı düşünüyorum.

Sizin de anlayabileceğiniz üzere benim hayatım akşamları başlıyor. Gündüz uyuyorum, gece ise iş yerine geliyorum. Bu çalışma hayatıma ayak uyduracak bir sevgili istiyorum. Eğer iş ihtiyacı olursa benim barımda bana da yardım edebilir. Benim için önemli olan gerçekten bana dost olacak birini bulmak. Çünkü gerçekten İnsanın bu hayata dosta, sırdaşa ihtiyacı oluyor. Ben sosyal olarak gerçekten çok geniş bir çevreye sahibim. Benim tek eksiğim sevgili konusunda oluyor. Aslında gönlümden geçen, benim istediğim bir şey sevgilim olacak insanın hem dostum hem arkadaşım hem annem hem babam olması.

Böylelikle hem ilişkimiz uzun süreli olur hem de birbirimizden başka hiç kimseye ve hiçbir şeye ihtiyaç duymayız. Ben işte bana her konuda, her anlamda yetebilen bir erkek arkadaş, sevgili arıyorum ve istiyorum. Hayal etmek başarmanın yarısıdır. Bu nedenle ben de böyle bir erkek arkadaş hayal ediyorum. Olurda belki şansım yaver gider diye umuyorum. Bunlar haricinde gerçekten beni anlayacak, temiz kalpli birini istiyorum. Ben kesinlikle çıkarcı bir insan değilim. Bu nedenle insanların da bana sadece çıkarları için yanaşmasını istemiyorum.

Benim maddi durumum gerçekten çok yerinde. Sadece para için benim yüzüme gülen, para için benimle arkadaş olan insanları kesinlikle istemiyorum. Ben zaten karşımdaki insan bana gerçekten değer verirse, beni gerçekten severse elimden gelen bütün her şeyi, bütün desteği zaten karşımdaki insana sallıyorum. Bu nedenle lütfen bana temiz ve güzel duygularla yaklaşılsın.

Şanlıurfa Dost ve Arkadaş Arayan Emekli Zengin Dul Kadınlar

Şanlıurfa dost ve arkadaş arayan, erkek arkadaş arayan, sevgili arayan olgun, emekli zengin ve yaşlı kadınlarla mesajlaşma ve sohbet ve tanışma siteleri, Şanlıurfa emekli zengin ve yaşlı kadınların iletişim ve WhatsApp grupları ve telefon numaraları, sevgili arayan emekli zengin dul kadınlarla tanışma başta olmak üzere farklı kategoriler içerisinde sizlerde istediğiniz gibi arama yapabilirsiniz arkadaşlar. Gerçekten www.seslihayat.com yararlı bir arkadaşlık sitesi arkadaşlar. Gerek evlenecek gerekse sevgili olacağınız kişiyi çok rahat ve hızlı bir şekilde sitemiz içerisinde bulabilirsiniz.

Sitemizde çok çeşitli arayışlar gerçekleştiriliyor. Sonuçta herkesin birbirinden farklı kafa yapısı ve kriterleri oluyor. Bu sebeple de her türlü kritere sahip, her türlü yaşam tarzına sahip olan kadınlarla ya da erkeklerle tanışma şansımız da artmış oluyor. Günlük hayatınızda ya da sosyal yaşantınızda çalışabileceğiniz, tanışmaya da arkadaş olma ihtimaliniz olan kadın sayısından çok daha fazlasını tek bir çatı altında bulabiliyorsunuz. Sitemiz hem arkadaşlık hem de evlilik sitesi olarak hizmete açtık. Böylelikle isterseniz sevgili isterseniz de evlenecek eş bulabiliyorsunuz.

Urfa Emekli Zengin ve Yaşlı Bayanlarla Tanışma Whatsapp Grupları

Sizlerde hayatınızın geri kalan kısmını tek başınıza, yalnız bir şekilde geçirmek zorunda değilsiniz sevgili arkadaşlar. Gerçekten çok rahat ve hızlı bir şekilde kendinize uygun bir sevgiliyi bu site içerisinde bulabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey nasıl bir sevgili, nasıl bir kadın arkadaş ya da nasıl bir eş aradığınıza karar vermek olacaktır. Sonrası zaten kendiliğinden gelir. Kendiniz için gerçekten doğru olan, iyi anlaşabileceğimiz birini bulmak zorundasınız. Baz erkekler kendilerinden daha genç, çıtır olan kızlardan hoşlanırlarken bazıları ise kendilerinden yaşça daha büyük ve daha olgun kadınlardan hoşlanıyorlar.

Zevkler ve renkler tartışılmaz diye zamanında atalarımız boşuna dememişler. Eğer sizde kendinizden yaş olarak daha büyük kadınlardan hoşlanıyorsanız, sizi daha iyi anlayacaklarını ya da sizi daha iyi tamamlayacaklarını inanıyorsanız yapmanız gereken tek şey sitemizin içerisinde istediğiniz gibi arama yapmak ve ilan gönderen kadın arkadaşlarımıza mesaj atmak olacaktır. Dilerseniz sohbet ettiğiniz kadın arkadaşlarımızdan cep telefon ya da WhatsApp numaralarını alabilirsiniz. Bu durum tamamen ikinizin birbiriyle ne kadar iyi anlaşıp anlaşamayacağına kalmış bir şey.

Şanlıurfa Emekli Zengin ve Yaşlı Bayanların Cep Telefon ve Whatsapp Numaraları

Eğer Kadınların dilinden anlıyorsanız, kadın arkadaşlarımıza etkilemeyi başarırsanız emin olun ki çok kolay bir şekilde sizlerde artık mutlu ve huzurlu bir ilişkiye sahip olabilirsiniz. Ancak bunun için tabii ki de öncelikle karşınızdaki kişi iyi bir şekilde tanımanız gerekiyor. Günümüzde insanları tanımak hiç kolay değil. Bu sebeple de insanlar yanlış seçimler, yanlış kararlar verebiliyor. Bunlara dikkat ederseniz eğer eminim ki kısa zaman içerisinde oldukça mutlu, huzurlu ve güzel bir ilişkiye sahip olabilirsiniz.

Karşınızdaki kişiyle bol bol zaman geçirmeye, bol bol sohbet etmeye çalışın arkadaşlar. Böylelikle karşınızdaki kişinin hayatı ile alakalı bir çok bilgiye ulaşacaksınız. Tabii ki karşınızdaki kişi hakkında ne kadar çok şey bilirseniz, onun hakkında ne kadar çok bilgiye sahip olursanız gelecekte iyi anlaşıp anlaşmayacağınıza ya da o insanla güzel bir ilişkiye sahip olup olamayacağınıza çok rahat bir şekilde karar verebilirsiniz. Önemli olan tabii ki burada birbirinizi tanımaktır. Sonrası kendiliğinden emin olun ki geliyor.

Burcu Gündoğan hakkında 959 makale
Merhaba Ben Burcu. SesliArzu.Com sitesinin Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz ile ilgili görüş ve önerileriniz için bana mail adresimden ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*