Giresun Koca Arayan Bayanlar

Düzgün ve güvenilir bir koca bulmak Her kadının en büyük hayalleri arasında yer alıyor. Doğal olarak Karadenizli kadınlar sadece çalışmak, eşlerine hizmet etmek ve ömürleri boyunca onların eşi olarak seviyeli bir evlilik yapmak istiyorlar. Elbette bunu yapabilmek için kendi kriterlerine uygun olan eş adaylarının ve koca adaylarını aramak onların en doğal hakkı. İşte Tam da bu bağlamda sitemiz üzerinde kendisine eş arayan ve koca arayan Giresun dul bayanlarla ilgili bir kategori oluşturduk. Bu bölüm içerisinde bu bayanlarla tanışabilir ve bedava Ücretsiz üyeliksiz olarak karşılıklı olarak mesajlaşma ve sohbet etme şansını elde edebilirsiniz.

Oluşturduğumuz Bu sayfada Giresun’da koca arayan dul bayanlar, eş arayan türbanlı tesettürlü açık ve kapalı kızlar, Giresun’da koca arayan yabancı Suriyeli mülteci kadınlar, Giresun eş arama ve bulma siteleri ve Sitesi gibi birçok konuya değinmek istiyoruz. Aradığınız bayan arkadaşı ya da erkek arkadaşı bularak mutlu ve huzurlu bir yuva kurmamız bizleri son derece mutlu edecektir.

Giresun’da koca arayan ve eş arayan dul bayanlar

Biliyorsunuz ki Giresun Karadeniz bölgesinin en güzel şehirleri arasında yer alıyor. Geleneklerine ve göreneklerine çok düşkün olan insanlar içeriyor. Özellikle de giresunlu bayanlar kendi geleneklerini göreneklerini ve ailesine çok saygılı ve sevgi dolu oluyorlar.

Fakat evlenmiş ve boşanmış olan bir dul bayandan bunları beklememiz elbette mümkün değil. Çünkü boşanmış olan ya da dul kalmış olan bir kadın iki sebepten dolayı dul kalmış olabilir. Ya eşi vefat etmiştir ya da eşi ile anlaşamadım için mutsuz olmuş ve ayrılmıştır. Doğal olarak bu durumda erkeklere olan güveni kırılmış ya da duygusal olarak büyük bir boşluk içerisindedir.

Fakat yine de bunlara rağmen yıkılmamış ve ayakta duran dul bir kadın internet mecrasında kullanarak kendisine koca arıyorsa, o kadına karşı olabildiğince nazik ve kibar olmalısınız ve kesinlikle dürüst ve yalansız dolansız bir şekilde yaklaşmalı sınıf. Sizler için oluştur bölümde Giresun’da koca arayan ve eş arayan dul bayanların cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaraları Facebook Twitter ve Instagram adresleri gibi şeyleri sunmaya çalışıyoruz.

Fakat elbette Giresun dul kadınlarla özellikle de koca arayan yani evlenmek için eş arayan dul bayanlarla iletişim kurarken yalan söylemenizi rica ediyoruz. Gerçekten mutlu bir yuva kurmak istiyorsanız ve eş arayan bir bayanla eşleşerek kaliteli bir evliliğe ilk adımları atmak istiyorsanız zaten dürüst olmalısınız.

27 yaşındayım Giresun’da dürüst bir Koca arıyorum

Giresun’da yaşıyorum ve uzun zaman boyunca da burada yaşamaya karar verdim. Aslında ben giresunlu değilim. Buraya bir arkadaşım aracılığı ile bir dükkan açmak için geldim.

Güzel bir işletme açarak burada mesleğimi icra etmek istiyordum fakat ne yazık ki olmadı. Ancak ben yine de diyorsun öyle çok sevdimki buradan ayrılamadım. Fındık fıstık işleri derken iyice Giresun’da oldum ve artık burada yaşamaya devam ediyorum. 27 yaşıma kadar ne yazık ki çok fazla erkek arkadaşım ya da böyle aşk meşk işleri olmadı.

Çünkü ben Bu zamana kadar her zaman mesleki hayatımı ve kariyerini düşündüm. Ancak her ne kadar 27 yaşına gelmiş olsam da oldukça Bakımlı ve kibar bir kadın olmaktan hiçbir zaman vazgeçmedim. Kitap okuyan bir gün yüzmeyi seven, doğa yürüyüşlerine hayran olan bir kadınım. Yani sizin anlayacağınız elit kültürlü ve aklı başında bir kadınım. Artık evlenmek ve mutlu bir yuva kurmak için Kendime uygun olan bir koca adayı yani dürüst ve güvenilir bir eş arıyorum.

Burcu Gündoğan hakkında 959 makale
Merhaba Ben Burcu. SesliArzu.Com sitesinin Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz ile ilgili görüş ve önerileriniz için bana mail adresimden ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*