İleriye dönük tanışmak ve sohbet etmek isteyen ciddi bir ilişki arıyorum

Öncelikle herkese merhaba ben 1996 doğumluyum bir 70 boyunda beyaz tenli kişisel bakımına özen gösteren Bakımlı ve yapılı bir kadınım. Daha önce hiç evlenmedim çoluk çocuk yok. Uzun zamandan beridir İstanbul’da yaşıyorum. Özel ve kurumsal firmalarda görev yapıyorum. şu anda çalışmıyorum fakat çok da önemli değil Çünkü kenarda biriktirmiş olduğum bir miktar param ve bir miktar gelirim var.

Ailem sağ olsun bana biraz destek çıkıyor. Bu arkadaşlık sitesinde bulunma sebebim kendi düşünce ve kültürüne uygun bir erkek ile tanışarak ileriye dönük ciddi bir birliktelik yapmak içindir. Aradığım kriterler adam akıllı dürüst güvenilir ve olgun beyefendiler olacaktır. Olgun erkeklerden çok hoşlanıyorum. Çünkü oldun erkekler daha korumacı, daha sahiplenici ve oturup sohbet ettiğimizde daha keyifli bir muhabbeti olan insanları oluyor. maddi manevi kendine getirilen ve maddi olarak kendi hayatında birçok şeyi aç da bilmiş insanlar ilk olarak tercih olacaktır.

Evlenip ayrılmış olabilir Benim için Dul erkek olması da çok fazla sorun değildir fakat çocuklu olursa oturup konuşulması gerekebilir. Eğer çocuk var ise küçük olmaması tercih sebebidir. Çünkü ben henüz küçük bir çocuğa bakabilecek durumda değilim. Çünkü ben daha küçüğüm.. Yani çocuk çocuğa bakamaz anlatabiliyor muyum bu? Yaşamayı seven karşısındaki kişiye de yaşatmayı iyi bilen, gezip evlenme konusunda yeni yerler keşfetmek konusunda bana eşlik edebilecek bir gün sosyal bir hayatı olan, rengarenk bir kişiliğe sahip karakteri oturmuş sadakat konusunda asla aldatmayacak Bana sürekli keşke ya da acaba dedi etmeyecek her şeyden hevesini almış , birlikte kaliteli bir ilişki yaşayabileceğimiz eğitimli, ne istediğini bilen, gelgitleri olmayan tribe girmeyen kararlı ve istikrarlı olan bir erkek bulursam zaten başka bir şey istemem. Dediğim gibi hayatı birlikte yaşayıp tadını çıkarabileceğim ileriye dönük ciddi bir birliktelik için niyeti ciddi olan ve yazdıklarımı okuyup kriterlerime uygun olduğunu düşünen bütün erkeklerin mesajlarını sabırsızlıkla bekliyorum. Kendinizi tanıtan bir mesaj ile ulaşırsanız irtibata geçebiliriz. Mail adresinizi WhatsApp numaranızı Facebook Twitter ve Instagram adreslerinizi yazarsan ben size ulaşırım.

Şehir:Çanakkale
Medeni Durum:Bekar
Etnik Köken:Türk
Burç:Başak
Yaş:25
Boy:168
Kilo:51
Aranan Yaş:22-42 Arası
Fizik:Buğday
Beden:İnce Yapılı
Sigara Kullanımı:Hayır
Alkol Kullanımı:Hayır
Eğitim Durumu:Üniversite
Burcu Gündoğan hakkında 959 makale
Merhaba Ben Burcu. SesliArzu.Com sitesinin Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz ile ilgili görüş ve önerileriniz için bana mail adresimden ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*