Sevmek ve sevilmek istiyorum

Öncelikle herkese hayırlı akşamlar diliyorum 23 yaşındayım İstanbul’dan katılıyorum. Doğma büyüme istanbulluyum. Şu anda burada yaşıyorum ve istanbul’u çok seviyorum. Fakat eğer burada bir erkek arkadaş bulursam Türkiye’nin ya da dünyanın neresinde olursa olsun Benim için problem değil. Eğer birlikteliğimiz ve ilişkimiz kaliteli olursa kalkıp gidebilirim. Ya da ailemle konuşurum sen buraya gelirsin.

Şehir üzerinden kişilik analizi yapmak isteyen arkadaşlar İstanbul’da bir kız olduğunu göz önünde bulundurursak çok sevinirim. bekarım ve burada konuşmaya değer dürüst biri ile sohbet etmek ve karşılıklı olarak bazı şeyleri paylaşmak istiyorum. aslında bir umut olarak burada bulunuyorum diyebilirim. Umut adına çok fazla bir şeyim kalmadı açıkçası ama yine de burada bulunmak istedim. Telefon numaramı tanımadığın insanlara vermiyorum şimdilik bu konuda ısrar etmeyin lütfen..!

Karşılıklı olarak yazışabilir. Ya da Facebook Twitter Instagram üzerinden birbirimiz ile iletişim kurabiliriz böylesi daha sağlam alacak gibime geliyor. Yalan konuşmadan dürüst olacağız yoksa beni kaybedersiniz. Siz neyseniz ben de oyum saygı ile birbirimizi karşıladıktan sonra bir ilişkinin başlaması için hiçbir sebep yok.

Şehir:İstanbul
Medeni Durum:Bekar
Etnik Köken:Türk
Burç:Başak
Yaş:23
Boy:169
Kilo:55
Aranan Yaş:26-38 Arası
Fizik:Buğday
Beden:İnce Yapılı
Sigara Kullanımı:Hayır
Alkol Kullanımı:Hayır
Eğitim Durumu:Üniversite

Burcu Gündoğan hakkında 959 makale
Merhaba Ben Burcu. SesliArzu.Com sitesinin Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz ile ilgili görüş ve önerileriniz için bana mail adresimden ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*