İzmir Çiğli ve Torbalı Bayan Arkadaş

Erkek Arkadaş Arayan Alman Kızlar ve Sevgili Arayan Almanyalı Bayanlar Whatsapp Grupları
Erkek Arkadaş Arayan Alman Kızlar ve Sevgili Arayan Almanyalı Bayanlar Whatsapp Grupları

İzmir Çiğli bayan ve kız arkadaş arama ve bulma cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaraları

İzmir Çiğli’de yalnız yaşıyorum erkek arkadaş arıyorum adım Esma

Merhabalar. 26 yaşındayım İzmir’de yalnız başıma yaşıyorum. Uzun zaman önce ailemle aramda yaşamış olduğun bir takım problemlerden dolayı İzmir’e tek başıma yerleşme kararı aldım. İzmir’e yerleştikten sonra açık konuşmak gerekirse iki kere erkek arkadaşım oldu. Fakat ne yazıkki bir türlü ilişkilerimi yürütemedim. Çünkü aradığını bir türlü bulamıyorum. Aslına bakarsanız benim öyle parada pulda ya da buna benzer lüks şeylerle hiç gözüm yok. Ama bana Yaklaşan erkeklerin büyük bir bölümü ukala şımarık parasıyla puluyla ya da babasının parasıyla bana hava atıyor. Ben böyle insanları sevmiyorum arkadaşlar. Aradığım bu değil.!

Son derece bakımlıyım. Kültürlü okumuş bir insanım. Hiçbir zaman aptal aptal hareketler yapma. Her zaman düşünerek konuşurum. Kitap okumayı yüzmeyi doğa yürüyüşlerini kamp yapmayı ve buna benzer şeyleri çok severim. Yani klasik bir insanım. Sıradan kadınlar gibi alışveriş meraklısı ya da alışveriş delisi bir insan değilim. Yani erkek arkadaşımın çok fazla benim için uğraşmasına gerek yok. Benim aradığım gerçek aşkı bulmak gerçek sevgiyi bulmak ve adam gibi bir ilişki yürütmek. Bunun haricinde yemin ediyorum ki bir şey istemiyorum.benden yaş olarak on yaş büyük erkekler yazabilirler. Yani aramızdaki yaş farkına çok fazla takılmam. Dediğim gibi karşımdaki kişinin beni mutlu etmesi benim için yaşından tipinden cebindeki parasından ve bir çok şeyden daha önemlidir.

Burcu Gündoğan hakkında 959 makale
Merhaba Ben Burcu. SesliArzu.Com sitesinin Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz ile ilgili görüş ve önerileriniz için bana mail adresimden ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*