İzmir Karşıyaka & Bayraklı Bayan Arkadaş

Azerbaycan Bayan Arkadaş Kız Arkadaş Sevgili Bulma ilanları TElefon Numaraları ve Evlilik İlanları
Azerbaycan Bayan Arkadaş Kız Arkadaş Sevgili Bulma ilanları TElefon Numaraları ve Evlilik İlanları

İzmir Karşıyaka Bayan Arkadaş,Kız Arkadaş ve Sevgili Bulma Telefon Numaraları

Karşıyaka’da Erkek Arkadaşım olacak Adam gibi Birini Arıyorum.! Adım Zümre. Dul Bayanım.

Merhaba arkadaşlar, İzmir Karşıyaka’da yalnız başına yaşayan dul bir kadınım. Daha önce yanlış bir evlilik yaptım, bu evlilikten çocuğum olmadı. Eski Eşimle anlaşamadığımız için karşılıklı olarak anlaşmalı bir şekilde boşandık Aradan uzun bir zaman geçti, bu zaman süreci içerisinde hiç erkek arkadaş edinmedim çünkü gerek duymadım. Ama artık bu yalnızlığa bir son vermenin zamanı geldi diye düşünüyorum. doğal olarak 2020 yılında bir üst, deprem falan filan derken, çok canım sıkılmaya başladı. Artık yalnız yaşamak istemiyorum. Açık konuşmak gerekirse sevgili olacak birini bulmak için buradayım. Evlenmek gibi bir niyetim yok ama tabii ki bu hiçbir zaman evlenmeyeceğim anlamına gelmiyor. ilerleyen zamanlarda belki evleniriz karşılıklı olarak birlikte karar verebiliriz. şimdi buradan ne desek doğru olmaz.

Kesinlikle İzmir Karşıyaka’dan olsun diye bir amacım yok. böyle bir beklenti içerisinde değilim. Türkiye’nin neresinden olursa olsun benim için hiç farketmiyor.! Anlaştıktan sonra mesafenin önemi yok diye düşünüyorum. Elit, kültürlü düzgün bir kadını kelimenin tam anlamı ile anlayabilen, Romantik, beyefendiler, bana mesaj gönderebilirler .Ben arkadaşları tarafından sevilen, rengarenk bir kişiliğe sahip, pozitif bir insanım. 26 yaşındayım. bakımlı, kültürlü ve geleneklerine sadık olan bir kişiliğim var. Yani batıya özenti bir insan değilim. alışveriş yapmayı çok seven kadınlardan değilim. Tutulup güzel yemek yapan ve hobileri olan bir insanım.

İzmir Bayraklı Erkek Arkadaş Arayan , Sevgili Arayan Türbanlı Kapalı ve Açık Kızlar ve Bayanlar ile Tanışın.!

Bayraklı’da Erkek Arkadaş Arıyorum. Şimdilik Sevgilim yok. İnşallah Hayırlısı Olur.! Adım Semra.

İzmir Bayraklı’da yaşıyorum. yirmibeş yaşındayım, daha önce birkaç kez erkek arkadaşlarım oldu. Ancak bu arkadaşlardan pek memnun kalmadım, diyebilirim.

Kendimden yaş olarak birazcık büyük olan olgun erkeklerden daha çok hoşlanıyorum .! Fakat yaşı benden küçük olup, olgun davranan, olgun gibi giyinen ve olgun gibi konuşan erkeklerde bana yazabilirler.! Bunlar haricinde söyleyebileceğim çok fazla birşey yok. Erkek arkadaşımın çok zengin olmasına falan gerek yok. Lüks arabasıyla, ukala bir şekilde hava atan lüks evlerde oturduğunu, sürekli ortam içerisinde dile getiren insanlardan nefret ediyorum. Sakın bana böyle şeylerle gelmeyin. Ben insanların kalbinin güzelliğine bakarım. Cebindeki parasına ya da dış görünüşüne aldırış etmem. dış görünüş, kadınlarda önemlidir. Erkeklerin sadece birazcık titiz temiz güvenilir ve iyi kalpli olması her şeyden daha önemlidir. Ben böyle düşünüyorum.

Ülkenin En Güzel Şehri İzmir’den Egeli Güzel Kızlarla Dul ve Olgun , Emekli Zengin ve Yaşlı Bayanlarla Bu Sitede Arkadaş Olabilirsiniz.! 

Türkiyenin bütün şehirler birbirinden güzeldir fakat İzmir dendiği zaman benim için akan sular durur arkadaşlar. Türkiyenin en güzel şehirlerinden birisi olan İzmir, şehrimizin, özelliklede Karşıyaka ve Bayraklı bölgelerinden kendinize uygun olgun ve dul bayanlarla tanışabilirsiniz. Evlenmek isteyen, sevgili bulmak isteyen, birbirinden güzel, yaşlı ve zengin kadınların cep telefonu ve Whatsapp sohbet numaralarını, Facebook, Twitter ve instagram adreslerini, kendilerinden isteyebilirsiniz.!!

Burcu Gündoğan hakkında 959 makale
Merhaba Ben Burcu. SesliArzu.Com sitesinin Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz ile ilgili görüş ve önerileriniz için bana mail adresimden ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*