İzmir Foça & Kınık Bayan Arkadaş

İzmir Dost Arayan, ERkek ARayan Olgun Bayanlarla Tanışma
İzmir Dost Arayan, ERkek ARayan Olgun Bayanlarla Tanışma

İzmir Foçadan Yalnız Yaşayan Dul Bayanım Erkek Arkadaş Arıyorum

Merhaba. 29 yaşında çocuksuz bir bayanım. İzmir’de Foça’da yaşıyorum. Ailem ise Çeşme’de yaşıyor. Ben iş için bu tarafa geldim. Çok uzun yıllar önce, daha üniversiteye geçtiğimde ailem ile evleri ayırmıştım. Sonrasında üniversite bittikten sonra evlilik kararı aldım. Tabii ki o dönemlerde yaşım henüz daha genç olduğu için anlık bir heyecana kapılıp evlendim diyebilirim. Bence bir kadının en az 25 yaşında olmalı ancak o zaman doğru evliliğe karar verebilir diye düşünüyorum.

Çünkü yirmili yaşların başında gerçekten insan çok mantıklı düşünemiyor. Daha çok günü geçirmelik, anlık kararlar alıyoruz. Ama ben yinede yaşadığım her şeyi tecrübe olarak gören bir kadınım. Bu nedenle yaşadığım hiçbir şeyden pişman değilim. Daha önce evlenmiş olmak beni eksi duruma düşürmüyor. İnsanlar sevebilir, evlenebilir ve boşuna bilirler. Bu durum kötü bir şey değil. Önemli olan tek şey gerçekten medeni bir şekilde ayrıldık karşılıklı olarak iki tarafında birbirini yıpratmamasıdır diye düşünüyorum.

Ben bu konuda gerçekten düzgün bir seçim yapmışım. Boşanma süreci çok rahat geçti. Eski kocamla hiçbir sıkıntı yaşamadık. O çocuk konuştuk ve anlaşamadığımıza, evliliğimizin iyi gitmediğine karar verdik. Bebeğimizi daha fazla yıpratmaktansa ortak bir karar ile boşanmak çok daha mantıklı geldi. Kendisiyle herhangi bir düşmanlığımız olmadı. Bence bütün ilişkiler bu şekilde bitmeli. Sonuçta birbirimize zarar vermek, birbirimizin kalbini kırmak gerçekten çok gereksiz olur.

Ben gerçekten olgun düşünen, aklı başında, hayat tecrübesine sahip bir erkek arkadaş arıyorum artık.. Eğer bu şekilde düşünen, bana uygun olduğunu düşünen varsa tabii ki de benimle iletişime geçebilirler.

İzmir Kınık Emekli Zengin Yaşlı Bayanlarla Mesajlaşma

İzmir olgun dullarla tanışma sitesi, Foça türbanlı, tesettürlü kızlarla sohbet sitesi, kınık emekli zengin ve yaşlı bayanlarla tanışma ve arkadaşlık sitesi, bayanların resimli ve fotoğraflı gerçek ilanları gibi bir çok kategorimiz bulunuyor arkadaşlar. Sizde bu kategorilerimiz içerisinde gerçekten kendinize uygun olan kategori seçerek istediğiniz gibi hayatınıza, kendinize uygun kişiyi alabilirsiniz. Sitemiz tamamen ücretsiz, Üyeliksiz bir sitedir arkadaşlar. Bu nedenle içiniz, gönlünüz rahat olabilir.

Sektördeki en kaliteli, en gerçek ilanlara sahip olan site biziz diyebiliriz. Bizim sitemizde kesinlikle sahte ilan bulamazsınız. Bundan eminiz çünkü bayan arkadaşlarımız bizlere ilan göndermek istedikleri zaman bizimle gerek WhatsApp üzerinden gerek Skype üzerinden konuşmaları gerekiyor. Bu şekilde hem resimlerini hem de kendilerini teyid etmiş oluyoruz. Zaten bu sayede güvenilir arkadaşlık siteleri arasında yerimizi aldık.

Gerçekten amacına uygun, faydalı bir site olmak için çabalıyoruz. Umuyoruz bu çabalarımız da sizlerin yararına olur. Şimdiye kadar bu site sayesinde tanışan, sevgili olan bir çok insan oldu. Bunlardan birisi de tabii ki siz olabilirsiniz. Sitemiz içerisinde istediğiniz kişiyle mesajlaşabilir, arkadaş olabilirsiniz.

İzmir Foça Dul Bayan Arkadaş Arıyorum Bedava

Herkesin hayallerini süsleyen kadın tabii ki farklılık gösterebiliyor arkadaşlar. Örneğin bazı erkek arkadaşlarımız sitemiz içerisinde Sadece türbanlı bayan arkadaş kategorisi ile ilgileniyorlar, baz erkekler ise sadece dul bayan arkadaş kategorisi ile ilgileniyorlar. Sonuçta herkes hayal ettiği kadına ya da erkeğe en yakın profil bulmaya çalışır. Hayallerinize ne kadar çok yakın bir insan bulursanız mutlu olma olasılığınız da o kadar çok artar. Bu nedenle hiçbir zaman hayallerinizin peşinden koşmaktan, hayallerinizi gerçekleştirmekten çekinmeyin yada vazgeçmeyin.

Gerçekten bu site içerisinde size uygun birini bulacağınızı düşünüyorum arkadaşlar. Çünkü sitemize Türkiye’nin her bölgesinden, binlerce kadın ve erkek arkadaşımız giriş yapıyor. Bu sayede çok çeşitli insan yapısına sahip kişilerle bu site içerisinde karşılaşabiliyorsunuz. Bu da demek oluyor ki sizin yaşam tarzınıza, kriterlerinize ve düşünce yapınıza uygun olan kişiyi bulma olasılığınız da bir o kadar çok yüksek oluyor. Sonuçta biliyorsunuz ki herkesin birbirinden farklı yaşam tarzı ve kafa yapısı var.

Eğer bunlar arasında bir uyumsuzluk olursa o ilişki yürütmenizde o kadar çok zor olacaktır. Bu yüzden sizi en iyi anlayacak olan, size en yakın kafa yapısına ve yaşam tarzına sahip olan kişiyi bulmanız, aramanız gerekiyor.

İzmir Kınık Türbanlı, Kapalı Kadınlarla Sohbet Siteleri

Sitemiz içerisinde erkek arkadaş arayan türbanlı bayanlar, dost arayan tesettürlü kızlar, evlenmek isteyen-koca arayan-eş arayan kapalı kadınlar gibi bir çok farklı türbanlı kategorimizde bulunuyor arkadaşlar. Türbanlı bayan arkadaşlarımızın resimli, fotoğraflı ilanlarını görmek için de yine aynı şekilde sitemizin ana sayfasına gidebilirsiniz. Özellikle türbanlı bayan arkadaş arayan arkadaşlarımız için bu kategorileri oluşturduk. Böylelikle çok fazla zaman kaybetmeden aracınız kriterlere sahip olan kişiye kavuşabilirsiniz.

Sitemizde biliyorsunuzki ücretsiz olarak bayan arkadaşlarımızla, erkek arkadaşlarımızla İstediğiniz gibi sohbet, muhabbet edebilirsiniz. Böylelikle birbirinizi daha yakından, daha iyi bir şekilde tanımış olursunuz. Zaten bütün ilişkilerin başlangıcı birbirinizi tanımaktan geçiyor. Eğer ilişkinizi ciddi yönde ilerletecekseniz, evlilik gibi bir hayaliniz varsa karşınızdaki insanı daha iyi bir şekilde tanımak için çaba sarf etmeniz gerekiyor.

Çünkü yanlış bir evlilik gerçekten uzun yıllar sinir stres içerisinde, huzursuzluk içerisinde yaşamanıza ve zaman kaybetmenize sebep olabilir.

Burcu Gündoğan hakkında 959 makale
Merhaba Ben Burcu. SesliArzu.Com sitesinin Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz ile ilgili görüş ve önerileriniz için bana mail adresimden ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*