İzmir’in en güzel kızı benim ama sevgilim yok

Selam arkadaşlar ismimi Yeliz aranıza İzmir’den katılıyorum 1999 doğumluyum. Normalde Arkadaşlık sitelerine falan giriş yapmak. Ama bu siteyi bana bir arkadaşım tavsiye etti. Vallahi birazcık profilleri falan kontrol ettiğimde bana çok uygun kişiler gördüm ama ben onların bana yazmasını daha uygun duruyorum. Bir kız olarak ağırlığını koymak istiyorum. Bilirsiniz ki İzmir’in kızları güzeldir. Ben doğma büyüme izmirliyim. Aslında İzmirli olmakla alakası yok bu konunun..

Hangi kadın kendisine güzel bakarsa o kadın ilgi görür. hani demişler Ya çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır diye çok doğru söylemişler . Ben de Bu mantıkla hareket ederek kendine iyi bak mayı ve güzel bakmayı seviyorum. Bir kere her sabah spor yapıyorum. Sporun haricinde giyinmesini de çok güzel bildirim.

Bana dilediğiniz gibi mesaj atabilirsiniz hatta varsa ınstagram’dan bizzat sizin fotoğraflarınızı falan da görmek isterim. Facebook Twitter’da Instagram gibi sosyal medya hesaplarınızı da bana yazarsanız mutlu olurum. Yalan söyleyen insanlardan nefret ederim. Bu arada kültürlü kitap okumayı seven yüzmeyi havuza girmeyi ve bu tarz şeylerden hoşlanan bir insan olduğumu da bilmenizi istiyorum. Öyle alışveriş meraklısı saçma sapan şeylere para harcayan har vurup harman savuran geri zekalı bir insan değilim.

Yani sıradan kızlarla Ben lütfen karıştırmayın. Bu arada maddi destek arayan üniversiteli kızlar gibi para teklif etmeyin. Ben bu tarz şeylerden hiç hoşlanmam. Allah’a şükürler olsun Benim yeterince param var. Zaten birlikte olacağın insanım da kolay kolay elini cebine attırmam. Ayıptır söylemesi Bu konuda da biraz delikanlıyım 😅

Şehir:İzmir
Medeni Durum:Bekar
Etnik Köken:Türk
Burç:Terazi
Yaş:22
Boy:170
Kilo:54
Aranan Yaş:26-40 Arası
Fizik:Beyaz
Beden:İnce Yapılı
Sigara Kullanımı:Evet
Alkol Kullanımı:Evet
Eğitim Durumu:Üniversite
Burcu Gündoğan hakkında 959 makale
Merhaba Ben Burcu. SesliArzu.Com sitesinin Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz ile ilgili görüş ve önerileriniz için bana mail adresimden ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*