Güzel Zaman geçirecek erkek arkadaş arıyorum

İnsanlar artık ne yapacaklarını şaşırmış durumdalar. Şöyle etrafıma dönüp bir bakıyorum da saçma sapan insanlarla karşılaşıyoruz. Acaba diyorum ben bu dünyadan değil miyim? Vallahi bu günlerde açık konuşmak gerekirse kendimi çok saçma sapan bir durumda hissediyorum. Galiba yalnızlıktan böyle oluyor.

Ben 26 yaşında kendisine çok iyi bakan oldukça Bakımlı ve kültürlü bir kızım. Daha önce hiç evlilik falan gerçekleştiremedim ve zaten evlenmeye karşı bir insanım. İnsanlar birbiriyle bir şeyler paylaşmak için gidip bir kağıda imza atarak ömürlerinin geri kalanını saçma sapan geçirmeye başlıyorlar. Bu benim görüş açım arkadaşlar siz nasıl düşünüyorsunuz bilmiyorum. Şu anda İstanbul’da tek başıma yaşıyorum. Daha öncesinde annemle birlikteydik fakat annem ne yazık ki vefat etti.

Ben de yapayalnız başıma kaldım ama hayat devam ediyor. Bu hayat bazı şeyleri kafaya takacak ve üzülecek kadar uzun değil arkadaşlar nokta karşınızdaki insanı seçerken dikkat edin yeter. Bunun haricinde size zarar verebilecek hiçbir insan yoktur. Siz kendinizi konulduktan sonra ve akıllı hareket ettikten sonra hiç kimse size zarar veremez ve kalbinizi kıramazsın. Ben insanlara karşı tavırları mı bu şekilde sergiliyorum. Aklı başında güvenebileceğim bir insanla birlikte keyifli ve güzel zaman geçirmek için burada bulunuyorum.

Sizin anlayacağınız sadece bir erkek arkadaş Yani bir sevgili arıyorum. benim için cebinizdeki paranın hiçbir önemi yoktur. Ekonomik olarak maddi gücünüz olmayabilir bu dünyadaki en normal şeydir. Benim için en önemli olan şey birlikte güzel vakit geçirmek. Oturup karşılıklı olarak bir kahve içtiğimiz de adamakıllı sohbet edebiliyorsak geri kalan her şey boş zaten.

Şehir:İstanbul
Medeni Durum:Bekar
Etnik Köken:Türk
Burç:Başak
Yaş:26
Boy:165
Kilo:55
Aranan Yaş:26-30 Arası
Fizik:Buğday
Beden:İnce Yapılı
Sigara Kullanımı:Hayır
Alkol Kullanımı:Hayır
Eğitim Durumu:Üniversite
Burcu Gündoğan hakkında 959 makale
Merhaba Ben Burcu. SesliArzu.Com sitesinin Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz ile ilgili görüş ve önerileriniz için bana mail adresimden ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*