Kastamonu Erkek Arayan Bayanlar

♥️ ZEHRA

Merhaba. 32 yaşındayım. Daha önce hiç evlenmedim. Hayatın boyunca hep kariyer derdine düştüm. Bunu da zaten başardım. Şu anda gerçekten iyi bir konumdayım. Yakın zamanda Kastamonu’ya geçeceğim. Orada da çalışmaya devam edeceğim. Tabii ki hal böyle olunca da Kastamonu’da benimle ilgilenecek, bir erkek arkadaş arıyorum. Hiçbir beklentim yok. Yalnızca bana arkadaş olsun, bana destek olsun, kendimi yalnız hissetmeyeyim istiyorum. Ben şu anda İstanbul’da yaşıyorum. Yaklaşık olarak haziranın ortalarına doğru Kastamonu’ya geçeceğim. Seyahat engelim yok. Kendime ait arabam da var. Şu an için kastamonudan ev almayı düşünmüyorum. Yalnızca kiralıyacağım. Çünkü hangi Semt nasıldır ya da nereden ev alınır nereden ev kira alınır hiçbir bilgim yok. Kısacası ben genel olarak benimle ilgilenecek bir dost arıyorum.

Kastamonu dost bul

Herkes evlenmek isteyecek, herkes kendini evlilik insanı olarak görecek diye bir kural tabii ki bulunmuyor… Tabii ki hal böyle olunca da bazı insanlar evlenmek yerine hayat arkadaşı, yol arkadaşı, sevgili bulmayı tercih edebiliyorlar. İşte şu anda bulunmuş olduğunuz sayfada bu sayfalardan biridir. Kastamonu’da yaşayan, yalnız olan, evlenmek istemeyen ancak hayatında bir erkek arkadaş, bir sevgili almak isteyen o kadar çok sayıda bayan arkadaşımız bulunuyor ki bu sayfayı özellikle onlar için açmış bulunuyoruz.

Böylelikle insanlar belirli kategorilere girerek daha doğrusu kendilerine uygun kategorilere girerek aradıkları insanı çok daha hızlı ve pratik bir şekilde bulabilirler. Sizde bu sayfanın altına tamamen ücretsiz, bedava olarak kendinizi tanıtan bir yorum yazabilirsiniz. Böylelikle yorumunuzu okuyan bekar, evlenmiş boşanmış, dul bayan arkadaşlarımız bu yorumlarınıza göre sizlere geri dönüş yapabilirler. Buradaki önemli olan tek şey sizin yorumlar üzerinde kendinizi ne kadar iyi bir şekilde ifade ettiğiniz ve karşınızdaki insanı ne kadar iyi bir şekilde etkilediğinizdir.

Kastamonu Erkek Arayan Dul Bayanlar

Kastamonu merkez erkek arkadaş arayan olgun, evlenmiş boşanmış, güzel dul kadınlar, erkek arayan (yatılı-yatısız) zengin ve yaşlı bayanlar, sevgili arayan genç ve güzel kızlar gibi bir çok farklı kategoride arama yapabilirsiniz. Sitemizin kategorilerine tamamen insanlardan gelen öneri ve şikayetlere göre düzenlemiş bulunuyoruz. Böylelikle insanlar çok hızlı bir şekilde kendilerini uygun kişiyi bulabiliyorlar. Bizim tek amacımız isteyen herkes, istediği gibi bir ilişkiye en hızlı şekilde sahip olabilsin.

Çünkü yalnızlık gerçekten çekilmez çok zor bir olaydır. Hani derler ya yaşayan bilir diye işte Buda tam olarak böyle bir şey. Sitemizde bekar, genç, üniversiteli kızlarımızın yanı sıra aynı zamanda evlenmiş boşanmış, başından evlilik geçmiş dul bayan arkadaşlarımız da bulunuyoruz. Hatta gün geçtikçe bu bayanların sayısında da inanılmaz derecede bir artış oluyor. Bunu ülkemizdeki boşanma sayılarından da anlayabilirsiniz. Bu nedenle eğer evlenmiş boşanmış bayanlarla daha iyi anlaşacağınızı düşünüyorsanız yine doğru adrestesiniz.

Sitemizde Kastamonu erkek arkadaş arayan dul bayanlar, sevgili arayan evlenmiş boşanmış kadınlar, evlenmek isteyen ya da İslami evlilik gerçekleştirmek isteyen türbanlı tesettürlü-kapalı dul kadınlar gibi bir çok farklı kategorimize de göz atabilirsiniz.

Kastamonu Erkek Arayan Zengin ve Yaşlı Bayanlar Sitesi

Evet arkadaşlar, sizde çok iyi biliyorsunuz ki zaman çok hızlı akıp geçiyor. Bir bakmışsınız ömrünüzün sonuna doğru yaklaşmışsınız. İşte tam da bu noktada geriye dönüp baktığınız zaman bir hayat arkadaşınızın olmadığını fark ediyorsunuz. Bunu yaşayan binlerce bayan arkadaşımız, ablamız bulunuyoruz. Bu kadın arkadaşlarımız da sitemize girerek hayatlarının geri kalanında beraber güzel zaman geçirebilecekleri erkek arkadaş arayış içerisinde olabiliyor.

Kadın her yaşta kadındır diyebilirim. Bu kadın arkadaşlarımızdan değer görmek, sevilmek, gerçekten kendilerini güvende hissedebilecekleri, kendilerini sahiplenen ve kendileriyle ilgilenen erkek arkadaş, sevgili arayışı içerisinde oluyorlar. Sonuçta kadınların yaşı olmaz. Dolayısıyla da sizden istedikleri tek şey onlara bir dost, bir sırdaş, bir arkadaş olmanı isteriz. Evlenmek isteyen zengin ve yaşlı bayan arkadaş arayan erkekleri üzmek istemem ancak bu kadınlar genellikle evliliğe pek sıcak bakmıyorlar. Çünkü zaten yaşayacakları her şeyi yaşamışlar. Evlenmeye gerek yok diye düşünüyorlar.

Burcu Gündoğan hakkında 959 makale
Merhaba Ben Burcu. SesliArzu.Com sitesinin Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz ile ilgili görüş ve önerileriniz için bana mail adresimden ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*