Konya Sevgili Arayan Kızlar

Konya'da erkek arkadaş arayan, Sevgili arayan güzel, üniversiteli kızlar, sevgili arayan türbanlı ve tesettürlü kadınlar, sevgili arayan zengin ve yaşlı bayanlar Sitesi
Konya'da erkek arkadaş arayan, Sevgili arayan güzel, üniversiteli kızlar, sevgili arayan türbanlı ve tesettürlü kadınlar, sevgili arayan zengin ve yaşlı bayanlar Sitesi

NECLA

Merhaba. 29 yaşındayım. Konya’da ailemle beraber yaşıyorum. Şu an için ciddi bir ilişki düşünmüyorum. Yalnızca kalıcı, uzun süreli bir erkek arkadaş, sevgili arıyorum. Yaklaşık üç senedir çok yalnızım. Kendimi işime çok odaklanmıştım. Tabii ki bütün bu geçen zamanda hiçbir şeyin farkında değildim. İlerleyen zamanlarda ailem sayesinde bu durumu fark ettim. Şimdi artık ben de kendime zaman ayırmak istiyorum. Gerçekten seveceyim birini arıyorum. Çünkü eğer gerçekten birbirimizi sevmezsek ya da hoşlanmazsak beraber güzel zaman geçiremeyiz diye düşünüyorum.

Aradığım çok fazla bir kriter ya da özellik kesinlikle bulunmuyor. Beraber iyi vakit geçirelim, karşımdaki insan saygılı olsun, eglenmesini ve bir ortamda nasıl oturması gerektiğini, nasıl konuşması gerektiğini bilsin benim için yeterli.

BEdava Sevgili Arama

Konya’da erkek asaefrkadaş arayan, Sevgili arayan güzel, üniversiteli kızlar, sevgili arayan türbanlı ve tesettürlü kadınlar, sevgili arayan zengin ve yaşlı bayanlar Sitesi gibi aramalarınızda da bizlerle karşılaşabilirsiniz. Çünkü bu sitede her yaş grubundan bayan arkadaş, erkek arkadaş bulabilirsiniz. 20-25 yaş aralığında genç ve güzel kızlar, 25-35 yaş aralığında olgun, bakımlı, evlenmiş boşanmış kadınlar, 35-45 yaş aralığında dul, erkek arayan, sevgili arayan bayanlar, 45-65 yaş aralığında zengin ve yaşlı kadınlar gibi bir çok kategorimiz bulunuyor.

Biliyorsunuz ki sitemiz tamamen ücretsiz bir site olduğundan dolayı hayatınızın aşkını bu sitede tamamen bedava olarak bulabilirsiniz. Hayatta hiçbir zaman hiçbir şey için geç kaldığınızı düşünmemeniz gerekiyor. Çünkü eminim ki sizin için doğru olan zaman gelecektir. Yanlış seçimler, yanlış ilişkiler yaşamaktansa her zaman yalnız kalın daha iyi diyebilirim.

Konya Sevgili Arayan Türbanlı-Kapalı Kadınlar

Konya İlimiz diğer illere nazaran daha muhafazakar bir kesim olduğundan dolayı orada türbanlı, başı kapalı bayanlarla tanışma ve karşılaşma olasılığınız biraz daha yüksektir arkadaşlar. Çünkü dinine daha çok düşkün bir halktan bahsediyoruz. Zaten Mevlana şehri diye boşuna dememişler. Konya ilimiz özellikle yaz aylarında hem yerli hem de yabancı turistlerin ilgi odağı oluyor. Çünkü gezilip, görülecek çok yer var diyebilirim.

Bundan dolayı da burada kendinize uygun bir sevgili, bir kız arkadaş bulma olasılığınız da bir o kadar çok yükseliyor. Bir bölge ne kadar kalabalık olursa kendinize uygun birini bulmanız da o kadar çok kolaylaşır. Bundan dolayı da Konya, Gaziantep, Ankara, İzmir, Bursa gibi büyük şehirlerimizde de kendinize kız arkadaş, erkek arkadaş bulma olasılığınız yüksektir.

Konya Sevgili Arayan Zengin ve Yaşlı Kadınlarla Mesajlaşma

Her kadın hayatının her döneminde kendine uygun, güzel zaman geçirebileceği bir sevgili, bir erkek arkadaş arayış içerisinde oluruz. Sitemizde de 50-65 yaş aralığında zengin, erkek arkadaş arayan, sevgili arayan bir çok kadın arkadaşımız bulunuyor. Sizlerde bu bayanlarla tamamen ücretsiz bir şekilde istediğiniz gibi iletişime geçebilirsiniz. Sitemizde yapacağınız yorumlara göre bu bayan arkadaşlarımı sizlere geri dönüş sağlıyorlar.

Tabii ki şunuda belirtmek istiyorum ki bu bayan arkadaşlarımız insanlara daha doğrusu erkeklere güvenme konusunda biraz problem yaşıyorlar. Bundan dolayı da sizlere güvenme konusunda da problem yaşayacaklar ve tereddütte bulunacaklar. Bu tereddütleri kırmanız için onlara karşı çok dürüst olmanız gerekiyor. En ufak bir yalanınızı dahi yakaladıkları zaman gerçekten onlar için büyük bir yıkım olabiliyor. Bu kadınların tek istediği onlara değer vermeniz, onlarla ilgilenmenizdir.

Konya Sevgili Arayan Dul Bayanlar

Sitemizde Her geçen gün sevgili arayan dul bayanların sayısı da artıyor. Ülkemizde boşanma sayıları arttıkça bizleri ziyaret eden, internet üzerinde kendini erkek arkadaş ya da sevgili arayan evlenmiş boşanmış kadınların ve erkeklerin sayıları da artıyor. Artık günümüzde ilişkiler nedense çok uzun süreli olmuyor. Bundan dolayı da dul bayan bulmak çok kolaydır. Ancak şöyle bir durum var ki bu bayanlarda erkeklere karşı gerçekten neredeyse hiç güvenmiyorlar. Çünkü geçmişte yapmış oldukları evliliklerden canları yanmış, kalpleri kırılmış oluyorlar.

Her birine baktığın zaman birbirinden farklı hikayeleri oluyor muş. Bunu sizlerde özel olarak iletişime geçtiğini zaman çok iyi göreceksiniz. Ben bile bazen insanların yaşadıklarına şaşırıyorum ve üzülüyorum. Bu kadınların yaralarını tedavi etmek, iyileştirmek ise tamamen sizin iyi niyetinize, anlayışınıza kalmış bir durumdur. Bu tarz kadınlara karşı ne kadar anlayışlı olursanız şansınız o kadar yüksek olacaktır.

Burcu Gündoğan hakkında 959 makale
Merhaba Ben Burcu. SesliArzu.Com sitesinin Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz ile ilgili görüş ve önerileriniz için bana mail adresimden ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*