Kocaeli Erkek Arkadaş Arayan Emekli Zengin ve Yaşlı Bayanlar

Kocaeli Zengin Dul Bayanlarla Sohbet, Erkek Dost Arayan Zengin Dullar
Kocaeli Zengin Dul Bayanlarla Sohbet, Erkek Dost Arayan Zengin Dullar

Kocaelinde Yalnız Dul Bayanım ( erkek arkadaş )  Sevgili Arıyorum

Merhaba. Kocaelinden ilan gönderiyorum. İsmim Necla.35 yaşındayım. Sigara ve alkol kullanıyorum. 1.67 boyunda 56 kg bir kadınım. Yapım gereği balık etliyim. Bir hayat arkadaşı, erkek arkadaş arıyorum. Evlilik düşünmüyorum. Çünkü zaten bir kere evlendim ve evliliğin gerçekten çok gereksiz bir şey olduğuna inanmaya başladım. İnsanlar sırf elalem ne der, gelenek görenek, adetleri yüzünden evleniyolar diye düşünüyorum. Çünkü bu devirde evlenmeden de insanlar artık beraber yaşayabiliyorlar.

Olayın içerisine resmiyet girdiği zaman gerçekten kişiler çok değişiyorlar. Evlenmeden önce melek gibi olan insanlar, anlayışlı, saygılı, empati sahibi olan erkekler, kadınlar evlendikten sonra sanki karşılarındaki insan ömür boyu onlarla olmak, onlarla evli kalmak zorundalarmış gibi bir rahatlık sergiliyorlar. Buda aslında gerçekten bütün insanların problemi diyebilirim. Hele bir de çocuk yaptıktan sonra insanlar zannediyorlar ki bundan sonrasında boşanma olayı imkansız. Bunun rahatlığıyla da karşılarındaki insanı düşünmemeye, değer vermemeye başlıyorlar.

Ben bütün bunları senelerdir gerek etrafımdaki insanlardan gerekse kendi ailemden gerekse kendi evliliğinden yeterince gözlemledim diyebilirim. Bu nedenle de evlilik hatasını bir kere yaptım ve bir daha yapacağımı hiç zannetmiyorum. Bu nedenle evlenmek istemeyen ancak hayat arkadaşı arayan kişiler bana yazabilirler. Eminim ayni benim gibi düşünen evliliği saçma bulan, gereksiz bulan ama yinede insanın bir hayat arkadaşına ihtiyacı olduğunu düşünen erkeklerde vardır diye düşünüyorum ve umuyorum.

Sitenizdeki ilanlara pek fazla bakma fırsatım olmadı açıkçası. Bu yüzden kimseye yazmadım. Direkt olarak ilan vermek biraz daha kolay geldi. 35-45 yaş aralığında kendini bilen, gerçekten ne istediğini bilen, özgüven sahibi bir erkek arkadaş arıyorum. Kesinlikle benim yanımda pasif kalmayacak, ezik kalmayacak bir erkek arıyorum. Bence erkek dediğin biraz kadından daha güçlü, İlişkiyi yöneten taraf olmalı diye düşünüyorum. En azından ben bu tarz erkeklerden hoşlanıyorum. Maddiyat benim için hiç problem değil.

Benim maddi durumum oldukça yerinde. Bu nedenle sevgilim olacak kişi de hiçbir şekilde parayı dert etmesin. Ben eğer gerçekten seversem, gerçekten sevildiğimi hissedersem elimdeki bütün imkanları karşımdaki insana da sunacak kadar iyi niyetli ve iyi kalpli bir kadınım. Ancak tabii ki bütün bunların kıymetinin bilinmesi gerekiyor. İnsanlar genellikle ellerindeki şeyin kıymetini bilmiyorlar. Sonrasında da pişman oluyorlar. Bu durum aslında geçmişte tabii ki bende de vardı. Ancak zaman içerisinde kendimi bu konuda geliştirebildim.

Bu gerçekten çok büyük bir olgunluk diyebilirim. Bu problemi eski kocam da yaşamıştım mesela. Evli iken gerçekten kıymetimi bilmemişti. Ayrıldıktan sonra da tekrardan geri barışmak için oldukça fazla çaba harcadı. Ancak son pişmanlık gerçekten işe yaramıyor arkadaşlar. Bu nedenle gerçekten pişman olmadan önce kendimizi kontrol etmeyi öğrenmeliyiz. Kısacası ben böyle bir insanım ve bu tarz bir düşünce yapısına ve kafa yapısına sahibim.

Bunun haricinde ne anlatmam gerektiğini bilmiyorum. Eğer herhangi birinin, herhangi bir sorusu olursa siteye ara ara gireceğim bir ilan mı kontrol edeceğim bu süre içerisinde isteyenlere cevap veririm. Şimdiden teşekkür ediyorum ve size iyi akşamlar diliyorum.

Kocaeli Emekli Zengin Dullar Arkadaşlık Tanışma ve Evlilik İlanları Sitesi

Kocaeli emekli zengin bayanların cep telefon ve WhatsApp Grupları ve numaraları, olgun, dul emekli zengin kadınlarla tanışmak, mesajlaşma ve sohbet siteleri, emekli zengin ve yaşlı kadınların cep telefon ve WhatsApp numaraları, Kocaeli dost arayan, erkek arkadaş arayan, sırdaş arayan, emekli zengin ve yaşlı bayan arkadaş arıyorum diyorsanız kesinlikle doğru adrestesiniz sevgili arkadaşlar. Sitemizin içerisinde özellikle 50-60 yaş aralığında o kadar çok fazla sayıda zengin dul kadınlar bulunuyor ki bu bayan arkadaşlarımızdan illaki birisi sizin için uygun olacaktır.

Ancak şöyle bir şey var ki biliyorsunuz ki kendinden daha olgun kadınlardan hoşlanan, zengin sevgili arayan erkeklerin sayısı oldukça fazladır. Bu sebeple de bu kadın arkadaşlarımızın seçenekleri çok fazla oluyor. Yani sizin anlayacağınız bu kadın arkadaşlarımıza gerçekten kendinizi iyi bir şekilde pazarlamanız gerekiyor. Sonuçta bu site içerisinde gerçekten rekabet var arkadaşlar. Eğer hoşlandığınız birine, kendinize uygun olduğunu düşündüğünüz birini bulursanız gerçekten onun için çaba harcamalı ve emek göstermelisiniz.

Kocaeli Emekli Zengin ve Yaşlı Bayanların Cep Telefon ve Whatsapp Numaraları

İnsanlar sitemize girer girmez bayanların Cep telefon ya da WhatsApp numaralarını almak istiyorlar. Ancak maalesef ki bu mümkün değil arkadaşlar. Çünkü kimsenin cep telefon numarasını sitemizin içerisinde yayınlamıyoruz. Zaten kadın arkadaşlarımız da herkese açık bir şekilde cep telefon numaralarının yayınlanmasını istemiyorlar. Geçmişte herkese açık bir şekilde yayınladığımız zaman kadın arkadaşlarımızın telefonları hiç susmamıştır. Bu yüzden de Sitemize yeni kural getirdik.

Sitemizin içerisinde tamamen ücretsiz olarak ve hiçbir şekilde üyelik gerektirmeden kullanabileceğiniz bir sohbet paneli oluşturduk. Böylelikle karşınızdaki kadın arkadaşlarımıza mesaj atabiliyorsunuz. Birbirinizle iyi anlaşırsanız, arkadaşlarınıza, sohbetinize devam etmek isterseniz, birbirinizden etkilendiyseniz ve elektrik aldıysanız özelden birbirinizle cep telefon ya da WhatsApp numaralarınızı paylaşabiliyorsunuz arkadaşlar. Sitemizde bu işler bu şekilde yürüyor. Ayrıca istediğiniz kadar kadına mesaj atma konusunda da özgürsünüz. Hiçbir şekilde sayı kısıtlaması bulunmuyor.

Kocaeli Dinamik ve Genç Arkadaş Arayan Emekli Zengin ve Yaşlı Kadınlar

Kocaelinde Özellikle de hem yardımcı olacak hem de kendisine dost olacak, sevgili olacak aynı zamanda kendisinden maaş alacak bir erkek arayan zengin ve yaşlı kadınların sayısı inanılmaz derecede fazladır arkadaşlar. Sizde bu kadın arkadaşlarımızla hızlı bir şekilde tanışabilirsiniz. Öncelikle kendinizi güzel bir şekilde tanıtmalı ve etkileyici bir şekilde kendinizden bahsetmelisiniz. Sonuçta bu kadın arkadaşlarımızın sizlere dönüş yapmaları için onlara bir sebep sunmanız gerekiyor. Umarım gerçekten kendinize uygun kişiyi kısa zaman içerisinde bulursunuz.

Ancak öncelikle kendinizi değerlendirmeniz gerekiyor sevgili arkadaşlar. Çünkü kendinizden daha olgun bir kadın arkadaş arıyorsunuz. Bu kadınları idare etmek, bu kadınlara yetebilmek gerçekten büyük meziyet. Eğer gerçekten bu kadınları kaldırabileceğinizi düşünüyorsanız, gerçekten bu kadın arkadaşlarımıza yetebileceğinizi, kendinizi sevdirebileceğinizi düşünüyorsanız işte o zaman bu kategori tam size göre diyebilirim. Dilerseniz sitemizde genç bayan arkadaşlarımız da bulunuyor. İsterseniz bu bayan arkadaşlarımıza da mesaj atabilirsiniz. Seçim tamamen size ait.

Burcu Gündoğan hakkında 959 makale
Merhaba Ben Burcu. SesliArzu.Com sitesinin Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz ile ilgili görüş ve önerileriniz için bana mail adresimden ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*