Konya Erkek Arkadaş Arayan Zengin ve Yaşlı Bayanlar

Konya zengin sevgili arama ve bulma, maddi destek olacak zengin sevgili arıyorum, zengin ve yaşlı kadınlarla tanışma ve arkadaşlık siteleri
Konya zengin sevgili arama ve bulma, maddi destek olacak zengin sevgili arıyorum, zengin ve yaşlı kadınlarla tanışma ve arkadaşlık siteleri

Konyalı Dul Erkek Arkadaş Arıyorum

Merhaba. İlanı Konya’dan gönderiyorum. Dul erkek arkadaş, sevgili arıyorum. Niyetim açık konuşmak gerekirse evlilik yönünde. Ancak tabii ki de öyle hemen ilk gördüğüm insana evlilik için atlayacak değilim. Evlilik konusunda gerçekten erkeklere hiç güvenmiyorum. Çünkü bu konuda zamanında güvenim inanılmaz derecede kırıldım. Saçma sapan bir evlilik gerçekleştirdim. Sonrasında aşk yaşadığın, sevgili olduğum erkeklerle de sürekli olarak problem yaşamaya devam ettim.

Hatta bir dönem problem acaba ben de mi diye tereddüte bile düştüm. Bunun için bir çok arkadaşımla ve psikolog ile de görüştüm. Ancak sonra baktım ki ben gayet iyi, düzgün bir insanım. Burada problem erkeklerde var. Erkekler çok açgözlü oluyorlar. Bunu fark ettim. Ellerindeki insanla yetinmeyi bilmiyorlar.

Bu nedenle benimle sevgili olan ya da evlenen bir erkeğin başka hiçbir kadına ihtiyacı olmuyor. Ancak yine de erkeklerde çeşitlilik kafası varmış. Bunuda tabii ki sonradan öğrendim. Bu yüzden de açgözlü oluyorlarmış. Benim yine de böyle olmayan bir erkek bulacağıma dair umudun var açık konuşmak gerekirse.

Düştüğünde elinden tutarım, bir derdi olduğu zaman dinlerim, mutlu olduğu zaman en az onun kadar mutlu olurum. Yani benden daha çok bir hayat arkadaşı, dost olur diyebilirim. Ancak şimdiye kadar bunu hak eden ya da bunun kıymetini bilen birine denk gelmedim. Bu yüzden zaten dul erkek arkadaş arıyorum. Daha önce başına felaketler gelmiş, aynı benim gibi insanlar tarafından kazık yemiş, mutsuz edilmiş, kandırılmış biri olursa eminim ki benim kıymetimi daha iyi bilir diye düşünüyorum.

Tabii ki bu durum ikimiz içinde karşılıklıdır. Sonuçta ben de karşındakinin kıymetini bileceğim ki o da benim kıymetimi bilsin ve bana değer versin. Aslında benim bu istediğim gerçekten çok zor bir şey değil. Ancak günümüz dünyasında insanlar artık o kadar kötü kalpli ve o kadar kötü bir hal almış durumdalar ki biz iyi insanlar olarak bir avuç kaldık diyebilirim. Bu nedenle de istediğimiz gibi birini bulamıyoruz.

Umarım bu sitede gerçekten şansım iyi gider ve yüzüm güler. Gerçekten temiz kalpli insanlar bana yazarlarsa sevinirim. Şimdiden teşekkür ediyorum.

Konya Dost Arayan Emekli Zengin ve Yaşlı Kadınlar

Konya  Ahırlı, Akören, Akşehir, Altınekin, Beyşehir, Bozkır, Cihanbeyli, Çeltik, Çumra, Derbent, Derebucak, Doğanhisar, Emirgazi, Ereğli, Güneysınır, Hadim, Halkapınar, Hüyük, Ilgın, Kadınhanı, Karapınar, Karatay, Kulu, Meram, Sarayönü, Selçuklu, Seydişehir, Taşkent, Tuzlukçu, Yalıhüyük  Erkek arayan, dost ve arkadaş arayan, sevgili arayan emekli zengin, yaşlı ve dul kadınlar, Konya emekli zengin ve yaşlı bayanlarla tanışma ve arkadaşlık sitesi, zengin, yaşlı kadınların iletişim cep telefon ve WhatsApp grupları ve numaraları başta olmak üzere farklı bir çok kategori içerisinde sizlerde aramalarınızı gerçekleştirebilirsiniz sevgili arkadaşlar. Sitemizde 20-25 yaş aralığında erkek arkadaş arayan, sevgili arayan genç kızlardan tutunda 50-65 yaş aralığında dost arayan, sevgili arayan, yatılı erkek arayan zengin ve yaşlı kadınlara kadar her türlüsünü bulabiliyorsunuz. Sitemiz gerçekten çok geniş bir kitleye sahiptir.

Buda tabii ki arkadaş arayan, sevgili arayan insanlar için çok büyük önem taşıyor. Çünkü ne kadar geniş kitleye sahipsek insanlar aradıkları, istedikleri kriterlere sahip olan kadınlarla ya da erkeklerle o kadar kolay ve hızlı bir şekilde tanışa biliyorlar. Sonuçta hepimizin birbirinden farklı istekleri, hayalleri olabiliyor. Örneğin Sitemize giren bazı erkek arkadaşlarımız evlenecek türbanlı bayan arkadaş ararlarken bazıları ise yalnızca dost olabilecekleri, sevgili olabilecekleri rahat bayan arkadaş bulmak istiyorlar. Yani sizin anlayacağınız herkesin isteği, zevkleri birbirinden farklılık gösteriyor.

Konya Sevgili Arayan Emekli Zengin ve Yaşlı Bayanlarla Tanışma

Herkesin tek amacı gerçekten kendisine değer verecek, sevecek, kendisini anlayacak bir hayat arkadaşı, eş bulmak arkadaşlar. Yani en azından Sitemize giren insanların çoğunluğu bu şekilde diyebilirim. Çünkü böylelikle insanlar tek kişilik hayatı iki kişi yaşamaya başlayacaklar. Hayat zaten sürekli olarak bizlerden bir mücadele istiyor. Gerek ekonomik gerekse sosyal yaşantımızı olsun sürekli bir mücadele içerisindeyiz. Bu da aslında biz farkında olmasak bile hepimizi oldukça fazla yoruyor. Bu nedenle de hayatımızda bir arkadaş, bir dost, bir sırdaş arayış içerisinde oluyoruz.

Bizim için doğru olan insanı arıyoruz sürekli olarak. Doğru insana da ruh eşi diyoruz arkadaşlar. Eminim hepinizin gelip geçici ilişkileri olmuştur. Bu tarz ilişkiler hiç birimiz için bir önem taşımıyor. Ancak gerçek dostluk kurabileceğimiz, gerçekten ömürlük olarak düşündüğümüz insanlar konusunda oldukça seçici davranıyoruz. Çünkü birlikte zaman geçirmek, aynı hayatı paylaşmak gerçekten hiç kolay değil. Karşınızdaki insan ile kafa yapılarınız birbirinden farklıysa, farklı şeyleri yapmaktan hoşlanıyorsanız o zaman gerek sosyal hayatınızda gerek aynı evin içerisinde iken birbiriniz ile iyi anlaşmanız gerçekten çok zor olacaktır.

Konya Emekli Zengin ve Yaşlı Bayanların Cep Telefon ve Whatsapp Numaraları

Sitemizin İçerisinde bayanların cep telefon numaralarını bulmak isteyen, kadınlardan cep telefon numaralarını ya da WhatsApp iletişim numaralarını almak isteyen çok fazla sayıda erkek var arkadaşlar. Ancak maalesef ki bizler insanların güvenliği açısından, rahatsız edilmemesi açısından kimsenin cep telefon ya da WhatsApp numarasını herkese açık bir şekilde yayınlamıyoruz. Tabii ki ilan gönderen herkesin bizlerde cep numarası var. Ancak bunu maalesef ki sizlerle paylaşamayız. Sizler kendiniz, karşınızdaki kadınlarla ya da erkeklerle konuşarak cep telefon numaralarını onlardan almanız gerekiyor.

Bunun içinde tabii ki yapmanız gereken şey öncelikle www.seslihayat.com ana sayfasına giderek istediğiniz kategori seçmek olacaktır. Daha sonra Sitemize ilan gönderen kadın arkadaşlarımızın ilanlarının altında bulunan ilan sahibine mesaj gönder butonuna tıklayabilirsiniz. Böylelikle kendilerine mesaj atabilirsiniz. Şunu da unutmayın ki kendinizi ne kadar açık ve net bir şekilde, ne kadar etkileyici ve dürüst bir biçimde açıklarsanız karşınızdaki kadınlardan geri dönüş alma olasılığınız da o kadar çok yükseltmiş olursunuz. Ancak eğer kadınlarla nasıl konuşmanız gerektiğini ya da bir kadına nasıl hitap etmeniz gerektiğini bilmiyorsanız şansınız zaten çok zor olacaktır.

Burcu Gündoğan hakkında 959 makale
Merhaba Ben Burcu. SesliArzu.Com sitesinin Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz ile ilgili görüş ve önerileriniz için bana mail adresimden ulaşabilirsiniz. [email protected]

1 yorum

 1. Benim, ömrümde hiç sevenim olmadı. Benim, sevgiye (hem de tutkulu bir aşka) ihtiyacım var. Bana, aradığım sevgiyi veren bayanın ayağının altında “inanın” paspas olurum.
  Ben:
  1-Çok duygusal, hassas ve kırılgan,
  2-Çok kıskanç,
  3-Aradığımı bulduğumda, üzerine titreyen biriyim.
  Aradığım bayan:
  1-Sürekli, diz kapağının 3-4 parmak üzerinde mini etek giymeli,
  2-Sürekli, ince çorap (külotlu ya da uzun jartiyer çorabı giymeli (inceliği 15-denye ve altı olmalı mutlaka),
  3-Sürekli profesyonel makyaj yapmalı,
  4-Duruma ve kıyafete göre, kalem topuk ayakkabı kullanmalı,
  5-Çok güzel ve maddi yönden zengin olması,
  6-Seksi olmalı ve seksi giyinmeli,
  7-Sâdece bana karşı cilveli olmalı,
  8-İşte !….. o zaman; ömrümden ömür istesin benden.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*