İzmir Erkek Arayan Zengin ve Yaşlı Bayanlar

Yayınlanma : Güncelleme : Nisan 3, 2022
1
1610

İzmirde Sevgili Arıyorum Dul Yalnızım

Merhaba. İzmir’de yalnız yaşayan dul bir kadınım. Sevgili arıyorum. Evlenmeyi düşünmüyorum. Ancak aynı evde yaşayabileceğim bir erkek arkadaşım olursa daha iyi olur. Çünkü uzun senelerdir tek başıma yaşıyorum. Bu durumda beni biraz yormaya başladı aslında. Çünkü gerçekten insan duygusal olarak kendini yalnız hissediyor. İşten eve geldiğim zaman tek başıma yemek yiyorum, tek başıma yatağa giriyorum. Ancak yanımda biri olursa çok daha iyi olur diye düşünüyorum.

Birbirimizle Dertlerimizi paylaşabiliriz, mutluluğumuzu paylaşabiliriz, her şeyi beraber yapabiliriz. Ben sıcakkanlı, güvenilir, sadık biriyim. Karşımdaki insanın da böyle olmasını istiyorum. Kendime ait bir evim var bir tane de dükkanım var. O dükkandan iyi bir kira gelirim var. Ancak yine de çalışan bir kadınım. Bunu paraya ihtiyacım olduğu için yapmıyorum. Evde tek başıma sıkılmaktan korkuyorum açıkçası. Çünkü zamanında çalışmamayı da denedim. Özellikle bu Pandemi sürecinden sonra kesinlikle iş hayatına devam etmem gerektiğine karar verdim.

Çünkü gerçekten insan evde tek başına olduğu zaman inanılmaz derecede kendini kötü hissediyor. Bunun da önüne geçemiyorum. Hele o karantina günlerinde gerçekten tam bir kabus yaşadım diyebilirim. Tekrardan aynı şeyleri yaşamak istemiyorum. Benim gerçekten ihtiyacım olan bir hayat arkadaşı, bir dost. Çok fazla bir kriterim yok. Çocuksuz bir erkek olursa benim için iyi olur. Daha önce evlenip evlenme ben için sorun değil.

♥ Selam İsmim Şebnem , 28 Yaşındayım canım sıkılıyor. Arayın sohbet edelim : ) Numarama tıkla ara beni hadi ♥.  003225889363

Tek istediğim beraber gezmek, beraber zaman geçirmek. Bu arada hiçbir şekilde eve destek olmasını da beklemiyorum. Ancak şunu da belirteyim tabii ki tanışır tanışmaz aynı eve geçecek değiliz. Sonuçta biraz olsun birbirimizi tanımamız gerekiyor. Yani bu konuda çok fazla aceleci olunmamalı diye düşünüyorum. Sonuçta günümüzde artık insanlara güvenmek gerçekten çok zor bir hale geldi. Bu nedenle de ilişkimize ve birbirimize zaman vermemiz gerektiğini düşünüyorum ve buna inanıyorum.

İzmir Dost Arayan Zengin ve Yaşlı Bayanlar

İzmir Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı ve Urla dost arayan, erkek arkadaş arayan zengin bayanlar, evlenmek isteyen, koca arayan zengin dul ve yaşlı bayanlar, İzmir zengin yaşlı dulların iletişim cep telefon ve WhatsApp numaraları, zengin ve yaşlı kadınlarla sohbet, maddi destek olacak zengin bayan arkadaş arıyorum gibi kategorilerimiz sitemizin ana sayfasında bulunuyor sevgili arkadaşlar. Sizlerde eğer yaşınızdan daha olgun kadınlardan hoşlanıyorsanız, zengin bayan arkadaş, sevgili arayış içerisindeyseniz doğru yerdesiniz. Sitemizde her yaş grubundan sevgili bulabilirsiniz.

Sitemizin gerçekten çok çeşitli bir yapısı vardır arkadaşlar. Çünkü biliyorsunuz ki görmüş olduğunuz üzere sitemiz çok geniş bir kitleye sahiptir ve geniş bir kitleye hitap ediyor. Böylelikle insanlar daha hızlı bir şekilde, daha kolay bir şekilde aradıkları, istedikleri tarzda sevgili bulma imkanına sahip oluyorlar. Sitemizdeki kişilerin sayısı ne kadar çok artarsa, sitemize giriş yapan insanların sayıları ne kadar fazla olursa tabii ki de kendileri için doğru olan insanı, kriterlerini karşılayan insanı bulma olasılıkları da o kadar çok artıyor.

İzmir Zengin ve Yaşlı Kadınlarla Tanışma ve Arkadaşlık

İsterseniz sadece İzmir bölgesinden değil Türkiye’nin bütün şehirlerinden kendinize kız arkadaş ya da sevgili ya da eş arayışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz arkadaşlar. Sonuçta sitemiz sadece İzmir arkadaşlık ve evlilik sitesi olarak kurulmuş bir site değildir. Bütün Türkiye’ye hizmet sağlayan bir siteyiz. Bu sayede zaten insanlar kendilerine yakın olan kişilerle arkadaş olabiliyorlar. Bir çok insan özellikle yakınlarında bulunan kızlarla, kadınlarla sevgili olmak ya da tanışmak istiyorlar. Sonuçta herkesin belirli bir hayatı var arkadaşlar. Bazılarımız işimizden dolayı bazılarımız da farklı hayat sebeplerimizden dolayı istediğimiz zaman şehirler arası seyahat edemiyoruz.

Bu sebeple de kendi bulunduğumuz şehirden sevgili arayış içerisinde olabiliyoruz. İnsanların yakınlarında sevgili bulmasının bir diğer sebebi de karşılarındaki kişilerle rahat bir şekilde sohbet edebilmeleri ve birbirlerini daha yakından, daha iyi bir şekilde tanıyabilmeleridir. Karşınızdaki kişiyle ne kadar çok zaman geçirirseniz, birbirinizle ne kadar çok sohbet etme, ne kadar çok anı paylaşma fırsatına sahip olursanız birbirinizi o kadar iyi tanırsınız. Özellikle gönül ilişkileri konusunda da karşılıklı birbirinizi tanıma konusu gerçekten çok önemlidir.

İzmir Zengin ve Yaşlı Bayanların Cep Telefon ve Whatsapp Numaraları

İnsanlar birbirlerini tam olarak tanımadan, birbirleri hakkında çok fazla bilgiye sahip olmadan ve birbirlerinden emin olmadan ilişkiye başlıyorlar. İlişkiye başlamayı da geçtim bir de üstüne üstük evlilik kararı falan alıyorlar. Bu çok yanlış arkadaşlar. Siz kesinlikle bu şekilde acele etmeyin. Çünkü karşınızdaki kişiyi zaten belirli bir zaman geçmeden kesinlikle tanıyamıyorsunuz. Çünkü aslında hepimiz ister istemez ilk tanıştığımız, yeni tanıştığımız insanlara kendimizi farklı tanıtıyoruz. Olduğumuzdan daha kibar, daha iyi görünmeye çalışıyoruz.

Ancak zaman içerisinde birbirimizle daha samimi oldukça Gerçek karakterimiz, kişiliğimizi ortaya çıkmaya yavaş yavaş başlıyor. Bu nedenle biriyle tanıştığın zaman ne kadar seviyor olursanız olun ilişkinize ve karşınızdaki insana biraz zaman tanıyın arkadaşlar. Sonuçta yanlış bir ilişkide, yanlış kararlar verirseniz emin olun ki sonrasında pişman olursunuz. Bu pişmanlık da sizi ciddiye anlamda mutsuzluğa ve huzursuzlığa sürükler. Mutsuz olduktan sonra, huzursuz olduktan sonra da gerek iş hayatınızda gerekse sosyal yaşantınızda sürekli olarak daha kötüye gitmeye başlarsınız. İşte tam da bu sebepten dolayı doğru insanı bulmak çok önemlidir.

1 YORUM

Mesaj Gönderirken Aşağıdaki Kutucukları İşaretleyin.! Aksi Halde Onaylanmayabilir.!

Please enter your comment!
Please enter your name here