Konya Ücretsiz Erkek ve Kız Arkadaş Bulma Siteleri

♥️ BANU

Merhaba. 27 yaşındayım Konya’da çalışıyorum. Normalde burada ailemle birlikte yaşıyordum. Ancak erkek kardeşim biraz yaramaz bir çocuk olduğundan dolayı ailem de onunla birlikte İstanbul’a gittiler. Erkek kardeşim üniversiteyi kazandığından beri ben burada tek başımayım diyebilirim. Yirmili yaşların başındayken çok fazla kariyer derdine düşmüş tüm. Bu süreçte tabii ki zamanın ne kadar hızlı geçtiğini fark etmemişim. Şu anda benim yaşıtım arkadaşlarımın İki tane üç tane çocukları varken ben hala bekarım.

Aslında bekarlık sultanlıktır diye düşünüyorum. Ama yinede ha artık yalnız kalmak istemiyorum. Bundan dolayı benim hayatım eşlik edecek, gerek sosyal yaşantımda gerekse ev yaşantım da benim yanımda olacak birini istiyorum.

♥️ YASEMİN

Merhaba. 41 yaşında evlenmiş boşanmış bir kadınım. Ben de bir erkek arkadaş istiyorum artık. Bir tane kızım var. Kendisi şu anda 21 yaşında. Yaklaşık bir sene önce de evlendi. Ben 25 senedir bekar bir kadınım. Hep kızım diyorsun kendi ayaklarının üzerinde dursun diye çalışıp çabaladım. Bu nedenle hayatıma birini almayı hiçbir zaman düşünmedim. Ancak artık kızım da kendi yuvasını kurduğuna göre ben de hayatıma birini alabilirim diye düşünüyorum. Kesinlikle evlenmeyi düşünmüyorum.

Benim tek istediğim bana bir hayat arkadaşı, yol arkadaşı olsun. Maddi olarak hiçbir sıkıntım yok. Şu anda oturmuş olduğum ev kendime ait. Bunun yanı sıra bir tane daireden kira alıyorum. Kendime ait bir de arabam var. Aynı zamanda da çalışıyorum. İşimde gayet rahat. Bu nedenle birbirimize çok fazla vakit ayırabiliriz diye düşünüyorum. Böyle bir hayat arkadaşı olabileceğim birini bulmak istiyorum. Saygılar.

BEdava Sevgili Bulma Sitesi

Eğer sizlerde Konya kız arkadaş arama ve bulma siteleri, Konya bedava bayan arkadaşlık, Konya kızlarla, türbanlı-tesettürlü, genç, güzel, evlenmiş boşanmış kadınlarla sohbet ve arkadaşlık siteleri gibi aramalar yapıyorsanız kesinlikle doğru yerdesiniz arkadaşlar. Sizler de sitemize girdiğiniz andan itibaren istediğiniz gibi, hayallerinizi süsleyen kadına kavuşabilirsiniz. Sitemiz inanılmaz derecede kalabalık ve her geçen gün sayısı artan bir sitedir.

Bundan dolayı bu sitede şansınız çok yüksek. Bizler çok güvenilir ve kaliteli bir arkadaşlık ve evlilik sitesi olarak hizmet veriyoruz. Bundan dolayı da Sitemize ilan gönderen bayan arkadaşlarımızın bizlerle resim paylaşmaları zorunludur. Bunun yanı sıra Sitemize ilan gönderen bayanlarla genelde WhatsApp dan görüntülü olarak da iletişim halinde oluyoruz. Herhangi bir sorun yaşarlarsa, herhangi bir sıkıntı yaşarlarsa anında müdahale etmek için bu gerçekten gerekli. Ve inanın hepsi birbirinden iyi, hepsi birbirinden harika kadınlar.

Konya Bedava ve Ücretsiz Kız Arkadaş Arama Sitesi

Konyada Özellikle türbanlı, tesettürlü, başı kapalı bayanlarla sevgili olmak istiyorsanız ya da tanışmak istiyorsanız bunun için sitemizin Konya sevgili arayan, erkek arayan türbanlı, tesettürlü bayanlar, dost arayan kapalı bayanlar gibi kategorilerine bakabilirsiniz. Bu kategorilerimizin yanı sıra aynı zamanda sitemize evlenmek için giriş yapan bayanlar da bulunuyor. Bu bayan arkadaşlarımız da ikiye ayrılıyor. Bazıları resmi nikah isterken bazıları ise dini nikah istiyor.

Sonuçta herkesin kendine ait bir yaşam tarzı, istekleri, arzuları bulunuyor. Bundan dolayı herkese saygı duymak gerekiyor. Hatta bazı kadınlarda yalnızca beraber yaşayabilecekleri dost olabilecekleri erkek arkadaş arayış içerisinde oluyorlar. Bizim ülkemiz öyle bir ülke ki herkesimden insan bulunuyor. En muhafazakarından en rahatına kadar herkezi, her türlüsünü bulabilirsiniz. Aslında bu gerçekten çok iyi diyebilirim. Böylelikle insanlar gerçekten aradıkları, istedikleri gibi ilişkilere çok hızlı bir şekilde sahip olabiliyorlar.

Burcu Gündoğan hakkında 959 makale
Merhaba Ben Burcu. SesliArzu.Com sitesinin Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz ile ilgili görüş ve önerileriniz için bana mail adresimden ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*