Konya Ücretsiz Bayan ve Erkek Sevgili Bulma Sitesi

Konya selçuklu, Meram, Karatay başta olmak üzere sevgili arayan güzel, üniversiteli kızlar, sevgili bulmak isteyen olgun, türbanlı, zengin, yaşlı, evlenmiş boşanmış ve dul kadınlar
Konya selçuklu, Meram, Karatay başta olmak üzere sevgili arayan güzel, üniversiteli kızlar, sevgili bulmak isteyen olgun, türbanlı, zengin, yaşlı, evlenmiş boşanmış ve dul kadınlar

♥️ AYŞE

Merhaba. Ben 26 yaşındayım. Konya’da üniversite okuyorum. Daha doğrusu Yükseklisans yapıyorum. Burada bir kız arkadaşımla beraber yaşıyorum. Aynı zamanda da staj yapıyorum. Kendime çok fazla vaktim kalıyor. Bundan dolayı ben de vaktimi değerlendirebileceğim, gerçekten güzel zaman geçirebileceğim, birlikte ortamlara girebileceğim birini arıyorum. Buradaki ilk yılım olduğundan dolayı henüz daha çok sosyalleşemedim.

Ancak kendime uygun bir erkek arkadaş, bir sevgili bulursam daha iyi olur diye düşünüyorum. Zaten buraya çok iyi alışabilirmde söyleyemem. Ben Denizli’de yaşıyordum. Okul bittikten sonra da Denizliye dönmeyi düşünüyorum. Ancak sonuç olarak şu anda burada geçireceğim iki yılım var. Bu nedenle bir sevgili arıyorum. Eğer Konya’da düzgün bir insan varsa bana yazar mısınz teşekkürler.

Arkadaşlık Sayfaları

Konya’da tamamen bedava ve üyelik zorunluluğu olmadan kendinizi çok rahat ve hızlı bir şekilde sevgili bulabileceğinizi biliyor muydunuz? Bu durum internet sayesinde çok kolay bir hale geldi diyebilirim. Artık insanlar bütün ihtiyaçlarını internet üzerinden karşıladıkları gibi, aynı zamanda sevgili bulmak, kız arkadaş bulmak, Eş bulma ya da koca bulma olaylarını da internet üzerinden sağlayabiliyorlar. Bizim sitemiz sayesinde evlenen bir çok insan oldu.

Bu siteye ilk kurduğumuz zamanlarda bu kadar etkili olmasını ve bu kadar çok insana ulaşmasını inanın bizlerde hiç beklemiyorduk. Ancak zaman içerisinde kendi kendine büyümeye başladı. İlk başlarda çok az ilan gelirken şu an günde yüzlerce ilan geliyor. Ve biz ne bu ilanlara ne de gönderilen yorumlara çoğu zaman yetişemiyoruz. Eskiden aynı gün içerisinde göndermiş olduğunuz yazılar onaylanırken artık iki günü dahi bulabiliyor.

Konya Türbanlı-Tesettürlü Olgun Sevgili Arama Sitesi

Konya selçuklu, Meram, Karatay başta olmak üzere sevgili arayan güzel, üniversiteli kızlar, sevgili bulmak isteyen olgun, türbanlı, zengin, yaşlı, evlenmiş boşanmış ve dul kadınlar gibi bir çok farklı kategorimizde istediğiniz gibi arama yapabilirsiniz. Sitemiz tamamen ücretsiz bir sitedir. Sitemizde bulunan üyelik sistemine istediğiniz gibi üye olabilirsiniz. Bunun için herhangi bir ücret ya da para ödemeniz kesinlikle gerekmiyor.

Zaten insanların genel olarak en çok sevdikleri yönümüz de bu diyebilirim. İnsanları artık arkadaşlık sitelerine, evlilik sitelerine para vermekten inanılmaz derecede sıkmış, usanmış durumdalar. Bununla alakalı bize bir çok insandan isyan maili de geldi. Belirli bir ücret karşılığında iyi olup hiç kimseyle konuşamadıklarını, kendilerine uygun kimseyi bulamadıklarını söylüyorlar. Bu konuda da kendileri çok haklılar. Bizim sitemizde kesinlikle sahte bir profil ya da sahte bir ilan göremezsiniz.

Konya Dul Sevgili Arıyorum

Dul bayanlar biliyorsunuz ki daha önce bir erkekle çok yakından İlgilenmiş, aynı evi paylaşmıştır. Bundan dolayı bu tarz bayanların uzun süre yalnız kalma olanakları pek bulunmuyor. Çünkü biz insanlar olarak gerçekten çift yaratılmışız. Sürekli olarak duygularımız karşılıklı olarak paylaşabileceğimiz, yanındayken mutlu ve huzurlu hissedebileceğimiz bir erkek arkadaş ya da kız arkadaş arıyoruz. Bundan dolayı da evlenmiş boşanmış kadınlar genellikle boşandıktan kısa bir süre sonra sitemizi ziyaret ediyorlar.

Bazı erkek arkadaşlarımız ise Özellikle daha önce evlenmiş boşanmış kadınları tercih ediyorlar. Bunun sebebini ise onları daha olgun ve daha tecrübeli oldukları için olduğunu söylüyorlar. Tabii ki herkesin kendine ait fikri, hayali, istedikleri vardır. Bundan dolayı herkese saygı gösteriyoruz. Bir çok erkeğimiz için açmış olduğumuz dul bayanlarla alakalı olarak kategoriler ana sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Konya erkek arayan dul bayanlar, sevgili arayan, dost arayan, evlenmek isteyen-İslami evlilik gerçekleştirmek isteyen türbanlı tesettürlü evlenmiş boşanmış kadınlar gibi bir çok kategorimizde istediğiniz kişiyle konuşabilirsiniz.

Burcu Gündoğan hakkında 959 makale
Merhaba Ben Burcu. SesliArzu.Com sitesinin Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz ile ilgili görüş ve önerileriniz için bana mail adresimden ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*