Merhaba ben Hatice 21 yaşındayım erkek arkadaş arıyorum

MUğla Erkjek Bulma, Sevgili Bulma Siteleri
MUğla Erkjek Bulma, Sevgili Bulma Siteleri

Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar 21 yaşında İstanbul’da yapayalnız kalmış bir kadınım. Daha önce ne yazık ki küçük yaşta olmama rağmen bir evlilik gerçekleştirdim. Bu evlilikten herhangi bir çocuğum olmadı. Zaten çocuğum olmadığı için de hayatımdaki insan beni terk etti ve gitti. Koskoca İstanbul’da yalnız başıma kaldım.

Açık konuşmak gerekirse ekonomik olarak yani maddi olarak hiç bir problemim yok. Fakat hayatımda bir erkek olmaması beni son derece rahatsız ediyor. Mahalledeki saçma sapan insanlar hakkında dedikodu yapmaya başladı. Ben her sabah kendi işine giden akşamları da işinden evine dönerek yemeğini yedikten sonra film izleyen ve televizyon izledikten sonra yatıp uyuyan sıradan bir insanım notla ama yine de insanların çenesini tutamıyorum.

Normalde kadınlar erkekleri terk eder diye biliyordum ama ben de tam tersi oldu. Terkedilmek çok da umrumda değil. Beni istemeyen insanı ben hiç istemem. Benim sadece nefret ettiğim şeylerden birisi daha tanımadan insanları hakkında saçma sapan dedikodu yapılmasıdır. Bu da bizim mahallenin kötü bir huyu işte. Sadece bununla da kalmıyor Bir taraftan da duygusal olarak çok büyük bir boşlukta hissediyorum. bir erkek arkadaş ya da bir sevgili arıyorum. İstanbul’dan olması şart değil Türkiye’nin neresinden olursa olsun benim için fark etmez arkadaşlar. Yeter ki gerçekten dürüst ve güvenilir bir insan olsun. Evime geldiğinde benim hakkımda kötü düşünmeyecek , beni zor zamanlarımda yalnız bırakmayacak bir insanla birlikte olmak ve musmutlu yaşamak istiyorum.

Şehir:İstanbul
Medeni Durum:Bekar
Etnik Köken:Türk
Burç:Koç
Yaş:21
Boy:165
Kilo:51
Aranan Yaş:26-30 Arası
Fizik:Buğday
Beden:İnce Yapılı
Sigara Kullanımı:Evet
Alkol Kullanımı:Hayır
Eğitim Durumu:Üniversite
Burcu Gündoğan hakkında 959 makale
Merhaba Ben Burcu. SesliArzu.Com sitesinin Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz ile ilgili görüş ve önerileriniz için bana mail adresimden ulaşabilirsiniz. [email protected]

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*