Sakarya Erkek Arkadaş Arayan Emekli Zengin ve Yaşlı Bayanlar

Sakarya zengin dul kadınlarla mesajlaşma siteleri, zengin ve yaşlı bayanların Twitter ve Facebook adresleri, ücretsiz zengin sevgili arama ve bulma
Sakarya zengin dul kadınlarla mesajlaşma siteleri, zengin ve yaşlı bayanların Twitter ve Facebook adresleri, ücretsiz zengin sevgili arama ve bulma

Sakaryada Dul Bayanım ( erkek arkadaş ) Sevgili Arıyorum

Merhaba. Sakaryadan yazıyorum. Evlenmiş boşanmış, çocuksuz 36 yaşında bir kadınım. Benim çocuğum olmuyor. Zaten evliliğinin bitmesini sebebi de buydu. Çocuğumun olmadığını öğrendiğimde gerçekten bütün dünyam başıma yıkıldı. Kimsenin baba olma hakkına, duygusunu da elinden almak istemedim. Bu sebeple evliliğimi sonlandırdım. İki medeni insan gibi ayrıldık zaten. Ben kimsenin günahına girmek istemem. Sonrasında uzun bir dönem gerçekten depresyon içerisinde oldum. Sürekli olarak ilaç tedavisi gördüm.

Ailem ve arkadaşlarım bu konuda bana olabildiğince destek oldular tabii ki. Ancak yine de bir kadının doğurganlığının olmaması, çocuk sahibi olamaması gerçekten çok acı bir olay. Allah kimseye yaşatmasın. senelerce resmen hayata küstüm. Ne doğru düzgün eğlenebildim ne de hayattan, yaşamaktan keyif alabildim. Ancak son iki senedir gerçekten kendimi çok toparlanmış hissediyorum. Kendimi artık daha iyi hissetmeye, çocuk meselesi yüzünden kendini yıpratmamaya karar verdim. Her şeyi kafamda bitirdim yani.

Ailem sağ olsun maddi olarak sürekli arkamdalar. Onlar sayesinde iş sahibi oldum. küçük bir dükkan ile başlamış olduğum işletmem oldukça büyük ve birkaç farklı şehire yayıldı. Bu sayede ben de işlerimi büyüttüm. Kendimi tam anlamıyla kariyerime verdim. Ancak şu anda ihtiyacım olan şey bir hayat arkadaşı, dost ve sıkı bir arkadaş : ) çünkü her şeyle kendi başıma mücadele ediyorum. Tabii ki de ailem arkamda anca yetersizler diyebilirim. Sonuçta bir insana sevgilisi gibi ya da kocası gibi yetemezler.

Yani demek istediğim romantik zamanlar yaşayabileceğim, beni gerçekten aşkla sevecek bir erkek arkadaş arıyorum. Evlenmiş boşanmış olursa daha iyi olur. Hatta özellikle Çocuklu bir sevgili ( erkek arkadaş ) arıyorum. Böylelikle ben kendimi kötü hissetmem. Babalık duygusunu tatmış, yaşamış biri olursa eminim ki ilişkimiz daha güzel bir şekilde ilerleyecektir. Yaş olarak herhangi bir takıntım yok. Ancak benden büyük olursa tabii ki daha iyi olur diye düşünüyorum. Onun haricinde ne söylemem gerektiğini bilmiyorum. Sorularınız olursa cevaplayabilirim. İlk defa bir arkadaşlık evlilik sitesine ilan gönderiyorum. Bu nedenle ilan konusunda biraz acemiyim.

Sakarya Dost ve Arkadaş Arayan Emekli Zengin Dullar Sitesi Arkadaşlık Whatsapp Grupları ve Telefon numaraları

Sakarya emekli zengin bayan arkadaş bulma, emekli zengin sevgili arama, evine yatılı bahçıvan , havuz bakımından anlayan erkek arkadaş ve eleman arayan emekli zengin ve yaşlı kadınların cep telefon ve WhatsApp numaraları, evlenmek isteyen, koca arayan emekli zengin dul kadınlarla tanışma ve sohbet, mesajlaşma siteleri başta olmak üzere bir çok farklı kategorimiz bulunuyor arkadaşlar. Şu anda içerisinde bulunduğunuz bu bölüm sadece Sakarya şehrimiz için açılmış olan zengin ve yaşlı bayan arkadaş arama ve bulma sayfasıdır. Sitemizin içerisinde bir çok farklı yaş grubundan bayan arkadaş bulunuyor. Eğer kendinizden daha büyük bayanlardan hoşlanıyorsanız şu anda gerçekten sizin için uygundur.

Sonuçta zevkler ve renkler tartışılmaz diye boşuna dememişler arkadaşlar. Bazı erkek arkadaşlarımız kendilerinden daha genç bayanlardan hoşlanırlarken bazıları ise kendilerinden daha yaşlı, kendilerinden daha olgun kadınlardan hoşlanıyorlar. Herkesin arayışları, kriterleri birbirinden farklılık gösterebiliyor. İşte bu noktada tabii ki internet mecrası devreye giriyor. İnternet içerisinde çok farklı kriterlere sahip, fazla sayıda kadın ve erkek bulabiliyorsunuz. Teknolojinin bu avantajından sizlerde daha fazla geç kalmadan yararlanabilirsiniz sevgili arkadaşlar.

Sakarya Emekli Zengin ve Yaşlı Bayanlarla Sohbet ve Mesajlaşma ve Tanışma

Yaşınız kaç olursa olsun emin olun ki kendinize uygun bir sevgili bulabilirsiniz arkadaşlar. Çünkü şu anda bulunduğunuz bu arkadaşlık ve evlilik sitesinde her yaş grubundan bayan arkadaş bulabiliyorsunuz. 20-25 yaş arası ve üzeri sevgili arayan kızlar, 30-35 yaş arası ve üstü erkek arkadaş arayan dul bayanlar, 40-45 yaş aralığında evlenmiş boşanmışs koca arayan kadınlar, 50-65 yaş aralığında evine erkek arayan zengin ve yaşlı kadınlar gibi bir çok farklı kategorimiz bulunuyor. Ayrıca sadece Sakarya ile sınırlı kalmayarak istediğiniz şehrimizden arama yapabilirsiniz. Eğer ki seyahat engeliniz yoksa farklı şehirlerden ilan gönderen bayan arkadaşlarımızlada tanışmalısınız.

Hepimiz için doğru zaman farklılık gösteriyor arkadaşlar. Örneğin bazı kadınlar ya da erkekler 20 yaşlarının başlarındayken evlenip çok mutlu bir yuvaya sahip olabiliyorlar. Bazı insanlar ise otuzlu yaşlarına gelmiş olmalarına rağmen hala kendilerine uygun kişiyi bulamamış olabiliyorlar. Yani demek istediğim hepimizin hayatı birbirinden farklıdır. Hepimizin kaderi, kısmeti de birbirinden farklıdır. Bu nedenle hiçbir şey için acele etmeyin arkadaşlar. Emin olun ki eğer şimdiye kadar doğru insanı bulamadıysanız bu iştede bir hayır vardır. Kısmetinizi, doğru insanı ne zaman bulacağımızı hiçbir zaman bilemezsiniz.

Sakarya Emekli Zengin ve Yaşlı Bayanların Cep Telefon ve Whatsapp Numaraları

Evet arkadaşlar geldik bayan arkadaşlarımızdan cep telefon ya da WhatsApp numaralarını nasıl alacağınıza. Erkekler bir an önce kadın arkadaşlarımızdan cep telefon numaralarını alarak onlarla uzun uzun tanışmak amacı ile bolca sohbet etmek, birilerini tanımak istiyorlar. Ancak maalesef ki böyle bir şey pek de mümkün değil arkadaşlar. Çünkü kadın arkadaşlarımız gerçekten öncelikle karşılarındaki erkeğe güvenmek istiyorlar. Sonrasında zaten gerisi kendiliğinden gelecektir. Biliyorsunuz ki günümüzde artık insanlara güvenmek gerçekten çok zor bir hale geldi. Bu nedenle de kadın arkadaşlarımız ilişkileri biraz daha yavaştan almak istiyorlar.

Eğer bu konularda çok fazla acele ederseniz emin olun ki karşınızdaki kadınları kendinizden uzaklaştırmış olursunuz. Bu nedenle bayan arkadaşlarımıza karşı ürkek bir ceylan gibi yaklaşırsanız emin olun ki karlı çıkarsınız arkadaşlar.

Burcu Gündoğan hakkında 959 makale
Merhaba Ben Burcu. SesliArzu.Com sitesinin Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz ile ilgili görüş ve önerileriniz için bana mail adresimden ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*