Samsun Erkek Arkadaş Arayan Emekli Zengin ve Yaşlı Bayanlar

Mersin Dul Bayanlarla Sohbet, Zengin Yaşlı Maddi DEstek Olacak Sevgili Arama ve Bulma
Mersin Dul Bayanlarla Sohbet, Zengin Yaşlı Maddi DEstek Olacak Sevgili Arama ve Bulma

Samsunda Sevgili ( erkek arkadaş ) Arıyorum

Merhaba. İsmi naime.1.68 boyunda 59 kg kumral bir kadınım. Samsun’da kendime ( erkek arkadaş ) sevgili arıyorum. Gerçekten beni anlayacak, bana değer verecek birini istiyorum. Gerçekten artık yalnızlığıma bir son vermeyi amaçlıyorum. Öğretmen bir bayanım. Bunun yanı sıra ailemden dolayı iki tane evim ve bir tane de arabam var. Altı sene önce ailemi kaybettim. Sonrasında toparlanmam gerçekten çok zor oldu. Ancak hayat bir şekilde devam ediyor ve insan acılara bir şekilde alışıyormuş. Ben hiçbir zaman buna alışamayacağımı hep acı çekeceğimi düşünüyordum.

Ancak hayat gerçekten öyle değilmiş. Bunu insan sonradan yaşayınca anlıyor. zaten ailemi kaybettikten sonra gerçekten çok farklı bir insana dönüştüm. Artık hiçbir şeye önem göstermemeye, her şeyi akışına bırakmaya başladım. Çünkü biz aslında bu dünyada çabalarken, bir şeyler için kendimizden taviz verirken, kendimizi yıpratırken aslında gerçekten kendimizi çok eziyet ediyoruz. Çünkü ne zaman bu dünyadan göçüp gideceğimiz hiç belli değil. Bugün varız yarın yokuz demişler ya gerçekten bu doğru. Ancak hayat mücadelesi verirken bunun çok fazla farkında olamıyoruz.

Sürekli olarak para kazanmak, ev sahibi olmak, araba sahibi olmak, karnımızı doyurmak için çalışıp çabalıyoruz. Sonrasında bir bakıyoruz ki bir gün bir trafik kazasında ya da herhangi bir sağlık sıkıntısında bu dünyadan göçüp gitmişiz. O saatten sonra ne ev kredisi araba kredisi ne karnımızı doyurma derdimiz, hiçbir şeyimiz kalmıyor. Aslında hayatı her zaman bu şekilde yaklaşmamız gerekiyor. Ancak bu şekilde yaklaşırsak mutlu olmayı öğrenebiliriz diye düşünüyorum. Etrafındaki insanlara baktığım zaman herkes huzursuz, mutsuz.

Çünkü insanlar sürekli olarak dünyada kalacak olan şeyler için çalışıp çabalıyorlar. Ben gerçekten 28 yaşından sonra aydınlandım. Bu düşünce yapısına 28 yaşından sonra vardım. Ben de 28 yaşına kadar sürekli olarak çalışmayı, bu ev sahibi olmayı, araba sahibi olmayı, kariyer sahibi olmayı hedefliyordum. Zaten bu sebeple de üniversiteye gitmiştim. Ancak sonrasında baktım ki gerçekten bütün bunların hiçbir önemi yok. Önemli olan anı yaşayabilmek. Bazılarımız gecekonduda bazılarımız çok lüks villalarda yaşayabilir.

Burada önemli olan şey mutlu olmaktır. Ben villada yaşayıp da her sabah havuzuna giren ancak mutsuz ve huzursuz olan insanları da tanıdım, gecekonduda yaşayan, dört çocuğuyla beraber soba başında oturan ve ısınan ama aşırı mutlu ve huzurlu aileleri de tanıdım. Bana soracak olursanız gecekonduda yaşamayı ve mutlu huzurlu olmayı tercih ederim. Çünkü gerçekten hayat bu şekilde yaşanmalı. Ben fazla para pul, lüks bir hayat istemiyorum. Ben sadece beni mutlu eden şeyleri yaşamak istiyorum.

Benim gibi bu olgun düşüncelere sahip, gerçekten beni anlayacak bir erkek arkadaş arıyorum. Maddi olarak hiçbir beklentim yok zaten maddi olarak zaten fazlasıyla iyi durumdayım. Sırf zaman geçirebilmek için, evde bunalıma girmemek için haftada üç gün öğrencilere özel ders veriyorum. Sonrasında geri kalan vaktimi kendime ayırıyorum. Bu süreyi beraber geçirebileceğim, benimle birlikte bu hayatın tadına varacak birini arıyorum. Bu arada ben 34 yaşındayım. 35-45 yaş aralığında biri olursa iyi olur.

Samsun Sevgili ( erkek arkadaş ) Arayan Emekli Zengin Dullar Sitesi Arkadaşlık ve Evlilik İlanları

Samsun emekli zengin dul bayan arkadaş arama, Samsun emekli zengin ve yaşlı kadınların cep telefon ve WhatsApp numaraları, dost ve arkadaş arayan, maddi ve manevi olarak destek olacak sevgili erkek arkadaş arayan emekli zengin yaşlı bayanlarla tanışma ve arkadaşlık siteleri gibi kategorilerimize de bakabilirsiniz arkadaşlar. Eğer sizde Samsun’da yaşıyorsanız, kendinize Samsun’dan bir sevgili arıyorsanız yapmanız gereken şey sitemizin ana sayfasına girerek, Samsun şehrimiz için açmış olduğumuz kategorilerimize bakmak olacaktır.

Her şehrimiz için açmış olduğumuz birbirinden farklı kategoriler bulunuyor. Çünkü bazı insanlar farklı şehirlerden sevgili bulmak istemiyorlar. Bunun sebebi de herkezin bir iş hayatı, işi bir çocuğu var. Herkes farklı şehirlere seyahat edecek kadar müsait olamıyor. Bu sebeple de kendilerine yakın olan şehirlerden sevgili bulmak istiyorlar. Biz de insanların bu talepleri doğrultusunda sitemize belirli kategoriler oluşturuyoruz. Bu şekilde insanlar daha rahat, daha hızlı bir şekilde aradıkları, istedikleri ilişkiye kavuşabiliyorlar.

Sizde kesinlikle sevgili bulmak için geç kaldığınızı düşünmeyin arkadaşlar. Çünkü emin olun sizinle aynı yaşlarda, kriterlerinize uygun olan kadınlar ve erkeklerde bulunuyor. Umuyorum bu site sayesinde sizlerde kısa zaman içerisinde kendinize uygun bir ilişkiye sahip olursunuz.

Samsun Emekli Zengin ve Yaşlı Bayanlar ile Tanışma ve Arkadaşlık

Samsun’da maddi destek olacak bayan arkadaş, emekli zengin kadın arkadaş, sevgili arıyorum diyorsanız doğru adrestesiniz. Günümüzde artık geçim derdi çekmeyen insan kalmadı diyebilirim. Özellikle de şu Pandemi sürecinden sonra insanlar ne yapacağını şaşırmış durumdalar. Bu nedenle de kişiler artık maddi ve menevi olarak destek olabilecek, maddi durumu ve psikolojisi iyi olan erkek arkadaş ya da kız arkadaş arayış içerisine giriyorlar. İnsana bu konuda gerçekten çok haklı. Çünkü geçim derdi inanılmaz derecede üst sınıra ulaştı desek yalan olmaz.

Ancak maalesef ki zengin sevgili bulmak gerçekten kolay değil arkadaşlar. Tabii ki sitemizin içerisinde zengin, yaşlı, evlenmiş boşanmış dul bayan çok fazla sayıda bulunuyor. Ancak bu kadınları ikna etmek, etkilemek gerçekten kolay değil. Biliyorsunuz ki maddi durumları çok iyi olduğundan dolayı bu kadın arkadaşlarımıza gelen talep sayısı inanılmaz derecede fazla oluyor. Bu nedenle de sizi tercih etmeleri için, sizinle arkadaş olmaları ya da sevgili olmaları için onlara ciddi sebepler sunmanız gerekiyor. Bunuda kendileriyle muhabbet ederek, arkadaş olarak, kendilerini etkileyerek başarabilirsiniz.

Eğer kadınlarla nasıl konuşmanız gerektiğini biliyorsanız, kadınların dilinden biraz olsun anlıyorsunuz zaten işiniz oldukça kolay diyebiliriz. Geçmişte eminim ki hepinizin daha öncesinde kadınlarla etkileşimi, iletişimi olmuştur. Eğer kadınları anlamak istiyorsanız onlara kulak vermeniz, sakin kafayla onları dinlemeniz gerekiyor. Geçmişteki ilişkilerinizden, gerek arkadaşlık gerek sevgililik gerek evlilik ilişkilerimizden yola çıkarak yeni ilişkilerinizde geçmişte yaptığınız hataları yapmamalısınız arkadaşlar. Sonuçta deneyimlerinize dayanarak hareket ettiğinizde emin olun ki daha iyi bir şekilde yeni ilişkilerinize başlayabilirsiniz.

Burcu Gündoğan hakkında 959 makale
Merhaba Ben Burcu. SesliArzu.Com sitesinin Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz ile ilgili görüş ve önerileriniz için bana mail adresimden ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*